malinarak
19.02.03, 07:58
Proszę o jeszcze jedną radę.W listopadzie dostałam ( w doniczce )fiołka
alpejskiego.Do tej pory pieknie kwitnie i ma jeszcze bardzo dużo pączków.Co
dzień do niego przemawiam i chwalę go. Nie wiem tylko jak go dalej
pielęgnować.Można go jakoś rozmnożyć?Jest taki piekny, że chciałabym
podzielić się z rodziną.Pozdrawiam wszystkich.Malina