Gość: ala
IP: 62.244.145.*
03.12.01, 15:38
Mój cissus rombolistny ostatnio (ok. 2 m-ce) strasznie zmarniał. Pojawiły się
brunatne plamy na liściach, potem całe liście zaczęły robić się jak z papieru i
opadać. Zostały same łodyżki. Nie wiem czy go przelałam? a może przesuszyłam i
czy odbije na wiosnę czy mogę się z nim pożeganać
Pozdrawiam
Alicja