Gość: Łukasz
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
17.02.04, 21:34
Gienek - mistrz taktyki!!! Jestem z Poznania, kochałem Kija jako gracza Lecha
(był kiedys taki klub), ale ten pacjent jako trener to dramat, rozpacz i
tragedia razem wzięte !!! Jeżeli gra do środka się sprawdza, to trzeba być Eu-
geniuszem (? - no fuckin' way), żeby nie zareagować na strzelnicę z dystansu.
Panie Ryśku (a jak wiadomo, wszystkie Ryśki to fajne chłopaki) - niech Pan
Genka już zluzuje! Czas najwyższy, bo aż kibice Śląska się śmieją.