aero1980
20.03.04, 13:46
W 2. kolejce Kaczorowski (ktorego mam w skladzie od 1. kolejki) dostal
czerwona kartke. I teraz juz nie moge go usunac ze skladu (co zrobilby kazdy
przytomny manager na nastepny mecz), bo Lech bedzie odrabial mecz z 1.
kolejki, gdzie juz moj zespol byl ustawiany wczesniej, gdzie mam oczywiscie
Kaczorowkiego, a on nie moze zagrac. Pulapka: wiem ze on nie zagra, ale ta
wiedza mi juz nie pomoze, bo nie moge nic zmienic.
Teoretycznie zarzadzajacy Pilkarzykami mogliby umozliwic taka zmiane (tylko w
wypadkach kartkowych absencji), ale to wymagaloby programowania specjalnych
formularzy awaryjnych, a na pewno im sie tego nie chce.
Wiec jest to po prostu pechowa sytuacja. Podejrzewam, ze sporo osob moglo
miec Kaczorowskiego, bo to ofensywnie grajacy obronca. Tak wiec nie jestem
sam w tej kiepskiej sytuacji ;)