Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pułapka przełożonych meczów

    20.03.04, 13:46
    W 2. kolejce Kaczorowski (ktorego mam w skladzie od 1. kolejki) dostal
    czerwona kartke. I teraz juz nie moge go usunac ze skladu (co zrobilby kazdy
    przytomny manager na nastepny mecz), bo Lech bedzie odrabial mecz z 1.
    kolejki, gdzie juz moj zespol byl ustawiany wczesniej, gdzie mam oczywiscie
    Kaczorowkiego, a on nie moze zagrac. Pulapka: wiem ze on nie zagra, ale ta
    wiedza mi juz nie pomoze, bo nie moge nic zmienic.

    Teoretycznie zarzadzajacy Pilkarzykami mogliby umozliwic taka zmiane (tylko w
    wypadkach kartkowych absencji), ale to wymagaloby programowania specjalnych
    formularzy awaryjnych, a na pewno im sie tego nie chce.
    Wiec jest to po prostu pechowa sytuacja. Podejrzewam, ze sporo osob moglo
    miec Kaczorowskiego, bo to ofensywnie grajacy obronca. Tak wiec nie jestem
    sam w tej kiepskiej sytuacji ;)
    Obserwuj wątek
      • grzesiek_b Re: Pułapka przełożonych meczów 20.03.04, 15:00
        jeszcze nic straconego.Kaczorowski nie dostal bezposrednio czerwonej kartki co
        nie wyklucza go w udzialu w nastepnym meczu o ile wczesniej nie mial zoltych
        kartek.(Licza mu sie dwie zolte karki).
        • gwiazdor1 Re: Pułapka przełożonych meczów 20.03.04, 15:05
          Wlasnie dostal dwie zolte, a nie czerwona kartke, wiec jest szansa ze bedzie
          gral. Pozatym skoro ten mecz mial byc w pierwszej kolejce to moze WG PZPN
          zezwoli grac wszystkim pilkarzom ktorzy mogliby wystapic w pierwszej kolejce...
          • m.a.v.e.r.i.c.k Re: Pułapka przełożonych meczów 20.03.04, 16:59
            nie chce nic mowic, ale jak dla mnie, to powinien dostac z dwa mecze, ale Wy
            pewnie jestecie przeciw ;-).
            pozdro
            • gwiazdor1 Re: Pułapka przełożonych meczów 22.03.04, 13:04
              hehe nie ma to jak zyczliwosc ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka