Gość: red-wing IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:10 Niespodziewany przebieg meczu! Szwedzi mają DWIE MINUTY na wyrównanie! Nie to co bezpłciowy mecz (defensywa na maksa) Barcelona-Roma Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: red-wing Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:12 ALE JAJA!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.chello.pl 20.02.02, 21:19 Szkoda Szwedów, widocznie słabszy dzień miał bramkarz. A tak fajnie ograli Kanadę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwedka Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.telia.com 20.02.02, 21:20 Jezus Maria. Toc to katastrofa!!! Jak tu przezyc jutrzejszy dzien!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szymeks Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! 20.02.02, 22:56 fszystko pszez gupi system turnieju. po co do cholery były te grupy, gdy i tak fsszyscy awansowali? po grupach powinny być od razu półfinały i tyle. bezsens, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red-wing to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:24 Go Canada! & Red Wings rule! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sabat Re: to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.gdan.gazeta.pl 20.02.02, 21:27 Ale można było wygrać pieniędzy za zwycięstwo Białorusi płacili 1:10 a Szwecji tylko 1:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dore Re: to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.proxy.aol.com 20.02.02, 21:51 Na Szwedow nie ma co liczyc w zadnej dyscyplinie sportowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misza Ale Ale Ale Ale !!!! IP: *.ic.ru 20.02.02, 21:44 бЕЛАРУСЬ - ЧЕМПИОН !!! урааааа1!!!! МОЛОДЦЫ РЕБЯТА!!! ТАк Держать! Я в Вас верю Привет братьям белорусам Миша Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spirytus Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.chello.pl 20.02.02, 23:33 a w profesjonale dawali za łukaszenke kurs 12,5... dziwicie się teraz, że w powrocie do przyszłości McMucha kubił Almanacha sportu 1950-2000? To samo bym zrobił ! Odpowiedz Link Zgłoś