Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM!

    IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:10
    Niespodziewany przebieg meczu!
    Szwedzi mają DWIE MINUTY na wyrównanie!

    Nie to co bezpłciowy mecz (defensywa na maksa) Barcelona-Roma
    Obserwuj wątek
      • Gość: red-wing Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:12
        ALE JAJA!!!!!!!!!!
        • Gość: Mały Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.chello.pl 20.02.02, 21:19
          Szkoda Szwedów, widocznie słabszy dzień miał bramkarz. A tak fajnie ograli
          Kanadę.
      • Gość: Szwedka Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.telia.com 20.02.02, 21:20
        Jezus Maria. Toc to katastrofa!!! Jak tu przezyc jutrzejszy dzien!!!!
        • szymeks Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! 20.02.02, 22:56
          fszystko pszez gupi system turnieju. po co do cholery były te grupy, gdy i tak
          fsszyscy awansowali? po grupach powinny być od razu półfinały i tyle.
          bezsens, ot co.

      • Gość: red-wing to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.02.02, 21:24
        Go Canada! & Red Wings rule!
        • Gość: Sabat Re: to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.gdan.gazeta.pl 20.02.02, 21:27
          Ale można było wygrać pieniędzy za zwycięstwo Białorusi płacili 1:10 a Szwecji
          tylko 1:08
          • Gość: Dore Re: to tylko preludium było... niedługo - RUS vs CZE IP: *.proxy.aol.com 20.02.02, 21:51
            Na Szwedow nie ma co liczyc w zadnej dyscyplinie sportowej
      • Gość: Misza Ale Ale Ale Ale !!!! IP: *.ic.ru 20.02.02, 21:44
        бЕЛАРУСЬ - ЧЕМПИОН !!! урааааа1!!!!
        МОЛОДЦЫ РЕБЯТА!!! ТАк Держать!


        Я в Вас верю
        Привет братьям белорусам

        Миша
      • Gość: spirytus Re: SZWECJA-BIAŁORUŚ NA RAZIE 3:4! OLEJCIE LM! IP: *.chello.pl 20.02.02, 23:33
        a w profesjonale dawali za łukaszenke kurs 12,5... dziwicie się teraz, że w
        powrocie do przyszłości McMucha kubił Almanacha sportu 1950-2000? To samo bym
        zrobił !

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka