Gość: Jenzor IP: 192.139.221.* 30.03.04, 22:25 To i tak nie ma znaczenia kto. Malysz sie skonczyl a na dodatek ma gacie pelne po tym jak o malo co nie wrocil z Ameryki w worku. A reszta zawsze byla i pozostanie nielotami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: flyaway Jak Kuttin zrobi z Malyszem to co z Rutkowskim to. IP: *.alpat.net 30.03.04, 22:30 bedziemy mieli pierwszego Polaka na Ksiezycu:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: Jak Kuttin zrobi z Malyszem to co z Rutkowski IP: *.unl.edu 31.03.04, 22:45 typowy nasz problem. zamiast zaakceptowac, ze Adam sie skonczyl (kazdego to czeka przeciez) to bedzie sie teraz reanimowac mumie adamowa, tylko po to by go wszystcy znienawidzili. ech te polskie glupkowate zagrywki !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meehow Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.visp.energis.pl 30.03.04, 22:38 Moze wreszcie bedziemy miec druzyne skoczkow, a nie pojedyncza gwiazde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tren "Potem zajął się trenerką..." IP: 213.25.112.* 30.03.04, 22:45 a gdyby otworzył kiosk, to zająby się kioskarką? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cs Pewnie zajal sie trenerka lyzwiarek IP: 195.215.5.* 31.03.04, 11:41 a to ci lowelas :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quicky Re: "Potem zajął się trenerką..." IP: *.compower.pl 31.03.04, 16:07 Radze najpierw zagladnac do slownika jezyka polskiego, a potem sie czepiac :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tren Re: "Potem zajął się trenerką..." IP: 213.25.112.* 31.03.04, 17:09 a w nosie mam słowniki. tu się autorowi stylistycznie noga powinęła :] proponuję to poprawić na "potem zaczął trenować". 1."trenować" chyba jest w słowniku. 2. istotą pracy trenerskiej jest trenowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igi Trzymajmy kciuki za Adasia i za niedowiarków !!! IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 30.03.04, 23:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igi Tylko debile i jełopy obrazaja naszego Adasia! IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 30.03.04, 23:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart brak slow... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.04, 23:16 kolejny raz jakies anonimowe zera wypowiadaja sie, plujac jadem w tych, co maja juz jakies sukcesy (i to jakie!). zera, buraki, palanty; zwal, jak zwal, lepiej nie dopuszczac takich na fora publiczne. Lepper tez kiedys zaczynal od takich gadek... przykro zyc posrod takich malych, zawistnych zer... powodzenia Panie Kuttin! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mod Re: brak slow... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 00:51 a no przykro.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lechu Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: 81.219.177.* 31.03.04, 00:48 Jenzor - byś mógł się wyparzyć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 31.03.04, 01:08 Powodzenia panie H. Kutin z kadrą A! P.S. Kiedy z Jęzora zrobią paszteciki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horn Włodarczyk - gdzie kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 01:46 "Teraz będziemy szukać sponsorów, którzy pomogą nam w spełnieniu finansowych wymagań austriackich szkoleniowców. Część pieniędzy na ten cel mamy, ale nie wszystkie." Jak można trzymać takiego bieda-prezesa co nawet na Małyszu, kurze znoszącej złote jajka nie potrafił zarobić kasy dla związku. 3 razy z rzędu PŚ a nie są w stanie zebrać kasy na płace dla ekipy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 02:23 skok na kiosk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r siadły kury na ... grzędzie.... IP: *.eimg.pl / 195.205.16.* 31.03.04, 07:24 prezydium zarząd.... ilu ich tam jest??....pewnie więcej niż skoczków... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Pieniadze IP: *.GG.nrw.de / *.nrw.de 31.03.04, 08:15 "Teraz będziemy szukać sponsorów, którzy pomogą nam w spełnieniu finansowych wymagań austriackich szkoleniowców" Niezle, tez sobie kupie nowy samochod a potem sie zastanowie jak go zaplace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Pieniadze IP: *.epsa.pl 31.03.04, 09:57 Moze wreszcie ktoś sie wypowie bardziej rzeczowo. No bo; 1/ Związek zapowiada, że powoła nie tylko kadrę A, ale i B i C. Kto za to płaci ? A,propos czemu tylko trzy kadry, mamy jeszcze E, F i .......... 2/ prce tych kilku KADR bedzie musiał ktoś koordynować - zawsze musi być ktoś wyzej jezeli coś jest rozdrobnione. Ktoś bedzie musiał decydować o wielu sprawach organizacyjnych i sportowych. (czy na zawody PŚ będą jeździć wszyscy? Co bedzie jak jeden dobry zawodnik bedzie z kadry A a inny z kadry B lub C ?) 3/ i teraz mam odpowiedź; bedzie trener główny (pewnie A.Tajner) bo ma poparcie w związku i 15 lat do emerytury. Komuś chyba mocno odbiło. A co na to powiedzą inne związki sportowe ? A może zapytać ministra finansów czy mamy na to pieniadze bo przeciez na inne rzeczy ich brakuje i stale trzeba coś obcinać i ograniczać. Nie piszę więcej bo adrenalina rośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nielot_ny Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 11:36 tak, murzyn zrobił .....Uważam ,że w dużej mierze to pismaki są winni tej "zamianie"Trzeba pzmiętać że w ogromnej mierze to trener Tajner "zarobił" tą kasę dla austriackich "wyjadaczy".zROBIĄ NAS W BALONA, ŁĄCZNIE A aDAMEM - i ....zwiną żagle rozkładając rece. Ale jak to u nas - jak jest dobrze to trzeba przecież spier....ć.!Zasada obowiązuje - nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. O biedny narodzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AJ : Puttin trenerem kadry skoczków IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 17:18 NO TO TERAZ CIEŻCIE SIĘ PRZECIWNICY TRENERA TOMISŁAWA, CHCIELIŚCIE TO MACIE. Odpowiedz Link Zgłoś