Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kuttin trenerem kadry skoczków

    IP: 192.139.221.* 30.03.04, 22:25
    To i tak nie ma znaczenia kto. Malysz sie skonczyl a na dodatek ma gacie
    pelne po tym jak o malo co nie wrocil z Ameryki w worku. A reszta zawsze byla
    i pozostanie nielotami.
    Obserwuj wątek
      • Gość: flyaway Jak Kuttin zrobi z Malyszem to co z Rutkowskim to. IP: *.alpat.net 30.03.04, 22:30
        bedziemy mieli pierwszego Polaka na Ksiezycu:))))
        • Gość: Imagine Re: Jak Kuttin zrobi z Malyszem to co z Rutkowski IP: *.unl.edu 31.03.04, 22:45
          typowy nasz problem. zamiast zaakceptowac, ze Adam sie skonczyl (kazdego to
          czeka przeciez) to bedzie sie teraz reanimowac mumie adamowa, tylko po to by go
          wszystcy znienawidzili. ech te polskie glupkowate zagrywki !!!!!
      • Gość: meehow Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.visp.energis.pl 30.03.04, 22:38
        Moze wreszcie bedziemy miec druzyne skoczkow, a nie pojedyncza gwiazde.
      • Gość: tren "Potem zajął się trenerką..." IP: 213.25.112.* 30.03.04, 22:45
        a gdyby otworzył kiosk, to zająby się kioskarką?
        • Gość: cs Pewnie zajal sie trenerka lyzwiarek IP: 195.215.5.* 31.03.04, 11:41
          a to ci lowelas :o))
        • Gość: quicky Re: "Potem zajął się trenerką..." IP: *.compower.pl 31.03.04, 16:07
          Radze najpierw zagladnac do slownika jezyka polskiego, a potem sie czepiac :P
          • Gość: tren Re: "Potem zajął się trenerką..." IP: 213.25.112.* 31.03.04, 17:09
            a w nosie mam słowniki. tu się autorowi stylistycznie noga powinęła :]
            proponuję to poprawić na "potem zaczął trenować".
            1."trenować" chyba jest w słowniku. 2. istotą pracy trenerskiej jest trenowanie.
      • Gość: igi Trzymajmy kciuki za Adasia i za niedowiarków !!! IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 30.03.04, 23:06
      • Gość: igi Tylko debile i jełopy obrazaja naszego Adasia! IP: *.astermedia.pl / *.astermedia.pl 30.03.04, 23:07
      • Gość: Bart brak slow... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.04, 23:16
        kolejny raz jakies anonimowe zera wypowiadaja sie, plujac jadem w tych, co maja
        juz jakies sukcesy (i to jakie!). zera, buraki, palanty; zwal, jak zwal, lepiej
        nie dopuszczac takich na fora publiczne. Lepper tez kiedys zaczynal od takich
        gadek... przykro zyc posrod takich malych, zawistnych zer...
        powodzenia Panie Kuttin!
        • Gość: mod Re: brak slow... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 00:51
          a no przykro....
      • Gość: lechu Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: 81.219.177.* 31.03.04, 00:48
        Jenzor - byś mógł się wyparzyć !!!
      • Gość: papa Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 31.03.04, 01:08
        Powodzenia panie H. Kutin z kadrą A!

        P.S. Kiedy z Jęzora zrobią paszteciki?
      • Gość: Horn Włodarczyk - gdzie kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 01:46
        "Teraz będziemy szukać sponsorów, którzy pomogą nam w spełnieniu finansowych wymagań austriackich szkoleniowców. Część pieniędzy na ten cel mamy, ale nie wszystkie."

        Jak można trzymać takiego bieda-prezesa co nawet na Małyszu, kurze znoszącej złote jajka nie potrafił zarobić kasy dla związku. 3 razy z rzędu PŚ a nie są w stanie zebrać kasy na płace dla ekipy?

      • Gość: s Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 02:23
        skok na kiosk
      • Gość: r siadły kury na ... grzędzie.... IP: *.eimg.pl / 195.205.16.* 31.03.04, 07:24
        prezydium zarząd.... ilu ich tam jest??....pewnie więcej niż skoczków...
      • Gość: Mariusz Pieniadze IP: *.GG.nrw.de / *.nrw.de 31.03.04, 08:15
        "Teraz będziemy szukać sponsorów, którzy pomogą nam w spełnieniu finansowych
        wymagań austriackich szkoleniowców"
        Niezle, tez sobie kupie nowy samochod a potem sie zastanowie jak go zaplace.
        • Gość: zzz Re: Pieniadze IP: *.epsa.pl 31.03.04, 09:57
          Moze wreszcie ktoś sie wypowie bardziej rzeczowo. No bo;
          1/ Związek zapowiada, że powoła nie tylko kadrę A, ale i B i C. Kto za to
          płaci ? A,propos czemu tylko trzy kadry, mamy jeszcze E, F i ..........
          2/ prce tych kilku KADR bedzie musiał ktoś koordynować - zawsze musi być ktoś
          wyzej jezeli coś jest rozdrobnione. Ktoś bedzie musiał decydować o wielu
          sprawach organizacyjnych i sportowych. (czy na zawody PŚ będą jeździć wszyscy?
          Co bedzie jak jeden dobry zawodnik bedzie z kadry A a inny z kadry B lub C ?)
          3/ i teraz mam odpowiedź; bedzie trener główny (pewnie A.Tajner) bo ma poparcie
          w związku i 15 lat do emerytury.

          Komuś chyba mocno odbiło. A co na to powiedzą inne związki sportowe ? A może
          zapytać ministra finansów czy mamy na to pieniadze bo przeciez na inne rzeczy
          ich brakuje i stale trzeba coś obcinać i ograniczać.
          Nie piszę więcej bo adrenalina rośnie.
      • Gość: nielot_ny Re: Kuttin trenerem kadry skoczków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 11:36
        tak, murzyn zrobił .....Uważam ,że w dużej mierze to pismaki są winni
        tej "zamianie"Trzeba pzmiętać że w ogromnej mierze to trener Tajner "zarobił"
        tą kasę dla austriackich "wyjadaczy".zROBIĄ NAS W BALONA, ŁĄCZNIE A aDAMEM -
        i ....zwiną żagle rozkładając rece. Ale jak to u nas - jak jest dobrze to
        trzeba przecież spier....ć.!Zasada obowiązuje - nic tak nie cieszy jak cudze
        nieszczęście. O biedny narodzie!!!
      • Gość: AJ : Puttin trenerem kadry skoczków IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 17:18
        NO TO TERAZ CIEŻCIE SIĘ PRZECIWNICY TRENERA TOMISŁAWA, CHCIELIŚCIE TO MACIE.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka