tun
12.03.02, 18:23
Świetna zabawa. Jesienią brałem udział w podobnej grze u "konkurencji" gdzie
zająłem 18 miejsce w "generalce". Brałem też udział w kuponowej "Wygraj Lige" w
GW (bez sukcesów), ale tęskniłem, za takim jak obecne rozwiązanie. Po prostu
rewelacja: serwer chodzi szybko, ciekawa grafika, żadnych problemów z
ładowaniem stron (konkurencja w tym względzie wymięka).
Po prostu super :) Chyba zacznę kupować własny egzemplarz "Wyborczej", bo dotąd
korzystałem ze "służbowego" ;)