Gość: letourfan
IP: *.ziebice.silesianet.pl
26.07.04, 20:29
Szurkowski też chciałby wystartować w Tour de France i pojechać tak jak
Lance!!! Poprostu mu zazdrości!!! I do tego reporter zadawał pytania takie
które bardzo pasowały Szurkowskiemu!!! Lance Armstrong to fenomen!!!