mastat 25.03.02, 08:55 Co jest z tym wszystkim dzisiaj? Jak wpisuje login i hasło to wywala się że strona nie odnaleziona i prawdopodobnie usunięta! Jakaś Awaria? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qazxcv Re: Padło??? IP: *.pepsico.plusnet.pl 25.03.02, 16:01 Moglo Ci pasc na mozg, a to nie ulega watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Padło??? IP: *.dialup.rzeszow.pl 25.03.02, 21:33 Ja mam podobny kłopot jak wpisuje login i hasło to mi się otwiera nie mój zespół Odpowiedz Link Zgłoś