Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

PPFP-II runda-kol.5-zestaw par

IP: *.osk.enformatic.pl 21.10.05, 20:02
    ------------------------------------------------------------------------------
    --
    Kol.4
    Gr .1
    1.DeBest - Gladiatory
    2.Baracudas - Barking Boxers

Gr.2
    1.Emperor Kielce - piko58
    2.Diablos SC - Patrax Team

Gr.3
    1.FC Ramzes - Adee Team P-ń
    2.FC Okęcie - FC Muminki

Gr.4
    1.Bacardies - Słupsk United
    2.BeBe Team™ - Cyklon Lębork
    Obserwuj wątek
      • michalitos KOSZMAR...:((((((( 21.10.05, 21:10
        Taka sytuacja jeszcze mi się nie przydarzyła, to jest jakieś nieprawdopodobne
        fatum. W trakcie ustawiania składu na 11 kolejkę w jakiś niezrozumiały sposób,
        po wykonaniu jednego transferu i kompletowaniu jedenastki diabli(przepraszam)
        wzięli mój internet, który wrócił parę minut po godzinie 20.
        I STAŁO SIĘ, WSZYSTKO PRZEPADŁO :(
        Drużyna Baracudas nie zagra w 11 kolejce, cała runda z głowy. Byłem na 82
        miejscu...
        Wzsystko przepadło, ale MAM OGROMNĄ PROŚBĘ. Ponieważ uczestniczę w rozgrywkach
        pucharowych PPFP, chciałbym chociaż tutaj zachować szanse na cokolwiek. Czy
        jest szansa na zaliczenie mojej drużynie tej kolejki w naszych rozgrywkach???
        Czy ktokolwiek się na to zgodzi???

Skład Baracudas miał wyglądać tak:
        Fabiański + Dudka, Telichowski, Belada + Zieńczuk, Szałachowski, Sedlacek +
        Micanski, Gajtkowski, Brożek(kapitan), Piechna
        Wykonałem jeden transfer: Gajtkowski za Klatta

Proszę Prezesa drużyny Barking Boxers, z którą miałem grać w tej kolejce o
        zgodę na zaliczenie mi tej kolejki w naszych rozgywkach.
        Proszę krzreka o wyrozumiałość i uwzględnienie ewentualnej zgody Prezesa
        Bockxera :)

Chciałbym chociaż poemocjonować się naszą zabawą, cierpliwie czekam na Waszą
        odpowiedź!
        Michał
        • Gość: patrax Re: KOSZMAR...:((((((( IP: 82.153.65.* 21.10.05, 21:41
          Nie bede wypowiadal sie na temat uznania puktow twojej druzyny ale powiem tylko
          chlopie 82 miejsce i taki niefart to rzeczywiscie przekresla bezwzglednie twoje
          szanse na wygranie pilkarzykow. Przykro mi i wspolczuje ci bo ja to bym sie
          chyba zajebal albo operatora internetu. Z wielkim powazaniem i smutkiem
          pozdrawiam.
          • michalitos :((((((( 21.10.05, 23:33
            Ech, dzięki z współczucie. Operator sieci... niech go....
            Ta moja prośba jest chyba bez sensu, idę się u(ś)pić...........
            • bockxer Re: :((((((( 25.10.05, 15:05
              Ja ,mimo iz przegram mecz, nie mam nic przeciwko - wyniki w mojej lidze są
              jasnym dowodem .
              2 kolejki temu byłem 25 , teraz mam chyba 92 miejsce ,ale nawet przez moment nie
              przyszło mi do głowy ,że mogę wygrać.
              Właśnie mija rok jak przez swoją niewiarę plus 2 minuty spóźnienia nie wygrałem
              w fantasy football na BBC nagrywarki dvd(przed ostatnia kolejka bylem 47 ale tam
              było dużo trudniej o punkty i łatwiej o spektakularne skoki w górę i dół w
              klasyfikacji).Mam tylko nadzieję ,że ta nagrywarka była bez twardego dysku.
          • michalitos Co ma być, to będzie... 27.10.05, 12:38
            Dziękuję za zrozumienie, ale przemyślałem sprawę i uważam że uznanie mi
            niezdobytych punktów mogłoby by być krzywdzące dla zainteresowanych drużyn.
            Ostatni mecz w grupie Baracudas grają z DeBest i niech to bezpośrednie
            spotkanie rozstrzygnie o awansie którejś z tych drużyn. Tak chyba będzie
            najlepiej.
            Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka