Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu

    IP: 62.233.224.* 01.11.05, 13:48
    myśle ze poszukiwania powinnie ograniczyć do cmentarzy żydowskich.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kibic Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 14:07
        ty antysemito rzygac sie chce jak sie taki slucha jak ty , impotentow
      • Gość: Krol jarzyn kibicu jiiibnij sie IP: 62.233.224.* 01.11.05, 14:19
        skoro ty tak to powiem CI: Jebnij sie w banie kiepie. Impotencja umysłowa jeio pozwala ci spojrzec na sprawe typowa lodzka.
        antysemita nie jestem.
        moze troche homofobem:)
        • Gość: Rex Re: K.jarzyn = homo IP: *.telia.com 01.11.05, 14:22
          No i wszystko sie wydalo, jestes homo.
          Tak publicznie sie przyznales, brawo za odwaznik.
      • Gość: KIBIC WIDZEWA !!!! Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.range86-129.btcentralplus.com 01.11.05, 14:21
        NIEWAZNE CZY ZALOZYCIELAMI BYLI ZYDZI , NIEMCY czy POLACY . LKS TO KLUB
        ZKONCZONY i TAK POWINNO ZOSTAC.
        • Gość: Łodziani do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 14:43
          żal mi was bardzo niemacie histori gracie na wsi i dla wsiurów !!!zobaczymy za
          rok gdzie bedziecie grali jak boniek kombinator odejdzie wtedy pewnie znowu
          powróci sprawa wierzycieli i waszych dlugów i pewnie wtedy to juz 4 liga !!!a
          to ze nazywa was sie judaszami to tylko dlatego ze wasi przodkowie to zdrajcy
          kibiców ŁKSu poczytajcie historie !!!nie jestem antysemita i takie zachowania
          mnie brzydza ale nie w stosunku do kibiców wsiurskiej na maxa druzyny
          widzewa !!!
          • Gość: maciekzmiasta Re: do kibiców widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 16:12
            Weź się jebnij w głowę!! Tacy jak ty latają po mieście z bejsbolami i się
            pytają, kto za kim jest. A wsiurski klub, to raczej ŁKS, jeżeli spojrzeć na
            dokonania! A jeśli trzymac się terminologii z Biblii, to mistrzostwo zdobyliście
            po 40 latach, jak Zydzi szli z Egiptu. I co Łyso Ci - BARANIE?!?!?!
            • Gość: Rodowity Łodzianin Re: do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 19:50
              heheheh nigdy nielatalem ani niemazalem moze wlepe nieraz wkleje ale
              nieniszczac niczego zawsze kupuje bilet chodze na mecze dopinguje druzyne i
              niemam nic przeciwko kibica innych druzyn !!!!ale taka jest prawda gdzie wasza
              historia ??!!
            • Gość: Rodowity Łodziani Re: do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 19:51
              a co do dokonań to mysle ze gks katowice powinien zostac potraktowany tak jak
              widzew albo odwrotnie taka sama sytuacja !!
      • Gość: Sake(ŁKS) Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 23:28
        Kurde poziom waszych postów jest zerowy.Jest pierwszy listopada tj. dzien kiedy
        wspomina sie tych którzy odeszli, dzin zadumy i powagi. Poczekajcie z tymi
        debilnymi tekstami do jutra.
        Żyd czy Goj jeden djabeł, byle był porządnym człowiekiem.
        A tak na marginesie to RTS działał chyba na terenie fabryki której właścicielem
        był niejaki Kon.
        I oco się kłucić?
      • Gość: Sake(ŁKS) Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 23:36
        Brawo. Doskonała inicjatywa.Łódź jest biednym miastem o tak naprawdę krótkiej
        ale dynamicznej historii.
        A to oznacza że musimy chronić to co może zostać zapomniane. Sto lat hisrorii
        klubu sportowego to coś czym może sie poszczyczyć żadko które miasto w naszym
        kraju,ludzie ktorzy go założyli zasługuja na pamięć i szacunek.
        Myslę że kibice Widzewa tez powinni odnaleść groby tych którzy założyli Ich
        Klub.
        Powodzenia. :)
        • Gość: rwt-Widzew Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.astral.lodz.pl 02.11.05, 09:16
          Weźcie przeczytajcie jeszcze raz posty od początku i się zastanówcie. Poziom
          zerowy. I weźcie pod uwagę, że czyta was cała Polska. Niezłą reklamę robicie
          naszemu miastu, rodowici łodzianie, pożal się Boże...
          • Gość: Piwer Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.toya.net.pl 02.11.05, 22:50
            Albo czytać nie umiesz albo nie widziesz wpisów swoich kumpli po szalu. Kto tu
            reprezentuje poziom zerowy?! Ci którzy wyzywają na każdym kroku ŁKS od Żydów
            (nawet w dniu takiego święta) czy Ci którzy negują w mniej lub bardziej dobitny
            sposób ich zachowanie?!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka