Gość: Król jarzyn IP: 62.233.224.* 01.11.05, 13:48 myśle ze poszukiwania powinnie ograniczyć do cmentarzy żydowskich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 14:07 ty antysemito rzygac sie chce jak sie taki slucha jak ty , impotentow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krol jarzyn kibicu jiiibnij sie IP: 62.233.224.* 01.11.05, 14:19 skoro ty tak to powiem CI: Jebnij sie w banie kiepie. Impotencja umysłowa jeio pozwala ci spojrzec na sprawe typowa lodzka. antysemita nie jestem. moze troche homofobem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Re: K.jarzyn = homo IP: *.telia.com 01.11.05, 14:22 No i wszystko sie wydalo, jestes homo. Tak publicznie sie przyznales, brawo za odwaznik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC WIDZEWA !!!! Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.range86-129.btcentralplus.com 01.11.05, 14:21 NIEWAZNE CZY ZALOZYCIELAMI BYLI ZYDZI , NIEMCY czy POLACY . LKS TO KLUB ZKONCZONY i TAK POWINNO ZOSTAC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodziani do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 14:43 żal mi was bardzo niemacie histori gracie na wsi i dla wsiurów !!!zobaczymy za rok gdzie bedziecie grali jak boniek kombinator odejdzie wtedy pewnie znowu powróci sprawa wierzycieli i waszych dlugów i pewnie wtedy to juz 4 liga !!!a to ze nazywa was sie judaszami to tylko dlatego ze wasi przodkowie to zdrajcy kibiców ŁKSu poczytajcie historie !!!nie jestem antysemita i takie zachowania mnie brzydza ale nie w stosunku do kibiców wsiurskiej na maxa druzyny widzewa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciekzmiasta Re: do kibiców widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 16:12 Weź się jebnij w głowę!! Tacy jak ty latają po mieście z bejsbolami i się pytają, kto za kim jest. A wsiurski klub, to raczej ŁKS, jeżeli spojrzeć na dokonania! A jeśli trzymac się terminologii z Biblii, to mistrzostwo zdobyliście po 40 latach, jak Zydzi szli z Egiptu. I co Łyso Ci - BARANIE?!?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodowity Łodzianin Re: do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 19:50 heheheh nigdy nielatalem ani niemazalem moze wlepe nieraz wkleje ale nieniszczac niczego zawsze kupuje bilet chodze na mecze dopinguje druzyne i niemam nic przeciwko kibica innych druzyn !!!!ale taka jest prawda gdzie wasza historia ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodowity Łodziani Re: do kibiców widzewa IP: *.toya.net.pl 01.11.05, 19:51 a co do dokonań to mysle ze gks katowice powinien zostac potraktowany tak jak widzew albo odwrotnie taka sama sytuacja !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sake(ŁKS) Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 23:28 Kurde poziom waszych postów jest zerowy.Jest pierwszy listopada tj. dzien kiedy wspomina sie tych którzy odeszli, dzin zadumy i powagi. Poczekajcie z tymi debilnymi tekstami do jutra. Żyd czy Goj jeden djabeł, byle był porządnym człowiekiem. A tak na marginesie to RTS działał chyba na terenie fabryki której właścicielem był niejaki Kon. I oco się kłucić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sake(ŁKS) Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 23:36 Brawo. Doskonała inicjatywa.Łódź jest biednym miastem o tak naprawdę krótkiej ale dynamicznej historii. A to oznacza że musimy chronić to co może zostać zapomniane. Sto lat hisrorii klubu sportowego to coś czym może sie poszczyczyć żadko które miasto w naszym kraju,ludzie ktorzy go założyli zasługuja na pamięć i szacunek. Myslę że kibice Widzewa tez powinni odnaleść groby tych którzy założyli Ich Klub. Powodzenia. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt-Widzew Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.astral.lodz.pl 02.11.05, 09:16 Weźcie przeczytajcie jeszcze raz posty od początku i się zastanówcie. Poziom zerowy. I weźcie pod uwagę, że czyta was cała Polska. Niezłą reklamę robicie naszemu miastu, rodowici łodzianie, pożal się Boże... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piwer Re: Kibice ŁKS-u szukają grobów założycieli klubu IP: *.toya.net.pl 02.11.05, 22:50 Albo czytać nie umiesz albo nie widziesz wpisów swoich kumpli po szalu. Kto tu reprezentuje poziom zerowy?! Ci którzy wyzywają na każdym kroku ŁKS od Żydów (nawet w dniu takiego święta) czy Ci którzy negują w mniej lub bardziej dobitny sposób ich zachowanie?! Odpowiedz Link Zgłoś