Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Opóźnione kwalifikacje w Oberstdorfie

    IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.02, 14:47
    Adaś! Ty skacz, a nie reklamuj czekolady Goplana!
    Obserwuj wątek
      • lukaszm Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie 28.12.02, 15:09
        ale o tym jakoś nikt nie mówi.
        Po prostu jak zaczęli skakać najlepsi to nastąpiło oberwanie
        chmury, i np. Ahonen miał szczęście, że w ogóle wylądował.
        Peterka 99.5 m - 30 miejsce
        Goldberger 96.5 m - 42 miejsce
        Uhrmann 77.5 m - 83 miejsce
        Pettersen 91.m - 63 miejsce
        Widhoelzl 104.5 m - 14 miejsce
        Ahonen 76 m - 84 miejsce
        Hoellwarth 93 m - 54 miejsce
        • Gość: whitepony Re: Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.12.02, 15:31
          Po co o tym mówić?Paru niezbyt utalentowanych i zakompleksionych
          dziennikarzy już ostrzy pióra na artykuły pt. "Koniec ery
          Małysza" czy "Małysz skończony" albo "Tajner-panu już
          dziękujemy".W zasadzie tylko Wyborcza i PS zachowują w całej tej
          sytuacji rozsądek.
          • lukaszm Re: Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie 28.12.02, 15:36
            Wyjąłeś mi to z ust, nie wiem skąd wzięła się ta nagonka,
            dziennikarze nie mają już o czym pisać. Najgorsze jest to, że w
            Polsce jesteśmy specjalistami od niszczenia wielkich talentów,
            poprzez zawistne komentarze generowane przez media.
            • Gość: a Re: OTO POLSKA WŁAŚNIE !!! IP: 80.51.239.* 28.12.02, 15:55
              .
              • Gość: pseudokibol Re: OTO POLSKA WŁAŚNIE !!! IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.02, 16:18
                Pieprz się facet, zacznij uprawiać/oglądać golf. Oto Polak
                właśnie - sam nic nie potrafi, na innych nosem kręci.
      • Gość: emil Re: Wszytsko TO JEST WINA TAJNERA IP: *.intrum.pl / 10.48.11.* 28.12.02, 16:20
        koniec przygody panów Tajner = początek sukcesów polskich
        skoczków.
        Tajner potrafi machać tylko choragiewką, wiec po stracie posady
        napewno zatrugni go jakiś samorząd do przeprowadzania dzieci
        przez pasy

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka