Gość: mr-speed IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.02, 14:47 Adaś! Ty skacz, a nie reklamuj czekolady Goplana! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lukaszm Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie 28.12.02, 15:09 ale o tym jakoś nikt nie mówi. Po prostu jak zaczęli skakać najlepsi to nastąpiło oberwanie chmury, i np. Ahonen miał szczęście, że w ogóle wylądował. Peterka 99.5 m - 30 miejsce Goldberger 96.5 m - 42 miejsce Uhrmann 77.5 m - 83 miejsce Pettersen 91.m - 63 miejsce Widhoelzl 104.5 m - 14 miejsce Ahonen 76 m - 84 miejsce Hoellwarth 93 m - 54 miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: whitepony Re: Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.12.02, 15:31 Po co o tym mówić?Paru niezbyt utalentowanych i zakompleksionych dziennikarzy już ostrzy pióra na artykuły pt. "Koniec ery Małysza" czy "Małysz skończony" albo "Tajner-panu już dziękujemy".W zasadzie tylko Wyborcza i PS zachowują w całej tej sytuacji rozsądek. Odpowiedz Link Zgłoś
lukaszm Re: Inni skoczkowie z czołówki też fatalnie 28.12.02, 15:36 Wyjąłeś mi to z ust, nie wiem skąd wzięła się ta nagonka, dziennikarze nie mają już o czym pisać. Najgorsze jest to, że w Polsce jesteśmy specjalistami od niszczenia wielkich talentów, poprzez zawistne komentarze generowane przez media. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudokibol Re: OTO POLSKA WŁAŚNIE !!! IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.02, 16:18 Pieprz się facet, zacznij uprawiać/oglądać golf. Oto Polak właśnie - sam nic nie potrafi, na innych nosem kręci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil Re: Wszytsko TO JEST WINA TAJNERA IP: *.intrum.pl / 10.48.11.* 28.12.02, 16:20 koniec przygody panów Tajner = początek sukcesów polskich skoczków. Tajner potrafi machać tylko choragiewką, wiec po stracie posady napewno zatrugni go jakiś samorząd do przeprowadzania dzieci przez pasy Odpowiedz Link Zgłoś