Gość: z IP: *.c151.petrotel.pl 11.05.06, 20:00 www.kibiceplocka.glt.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Szagi Wow CSC ! IP: *.adsl.hansenet.de 11.05.06, 23:38 Gratuluje CSC "moje" kojoty ! Wysmienita "paka" plus strategia. Odebrac w teamowej czasowce na (tylko !) 35 km Discovery 39 sekund to super wynik. W generalce w pierwszej "dyszce" Jens, Ivan, Nicki oraz Bobby. Ochraniac Basso w peletonie, "dac posmigac" innym sprinterom na plaskich etepach, czekac na gorki i tam atak Basso ! Lance jedzie ale... w aucie za swoim dawnym taemem, Jasiu jeszcze nie w formie (ale T-Mobile "cisnie") a reszta odpadnie (w gorach) sama. FORZA-ITALIA ! FORZA-IVAN BASSO ! Pozdrawiam serdecznie ! Wasz Szagi ! www.riis-cycling.com/ www.ivanbasso.it/ Odpowiedz Link Zgłoś