Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    CSC wygrywa w Giro d'Italia

    IP: *.c151.petrotel.pl 11.05.06, 20:00
    www.kibiceplocka.glt.pl
    Obserwuj wątek
      • Gość: Szagi Wow CSC ! IP: *.adsl.hansenet.de 11.05.06, 23:38
        Gratuluje CSC "moje" kojoty !
        Wysmienita "paka" plus strategia. Odebrac w teamowej czasowce na (tylko !) 35 km
        Discovery 39 sekund to super wynik. W generalce w pierwszej "dyszce" Jens, Ivan,
        Nicki oraz Bobby. Ochraniac Basso w peletonie, "dac posmigac" innym sprinterom
        na plaskich etepach, czekac na gorki i tam atak Basso ! Lance jedzie ale... w
        aucie za swoim dawnym taemem, Jasiu jeszcze nie w formie (ale T-Mobile "cisnie")
        a reszta odpadnie (w gorach) sama.
        FORZA-ITALIA !
        FORZA-IVAN BASSO !

        Pozdrawiam serdecznie !
        Wasz Szagi !

        www.riis-cycling.com/
        www.ivanbasso.it/

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka