Gość: ed IP: *.chello.pl 28.09.06, 22:44 Zadanie było proste (i to dosłownie)- faza grupowa pucharu Uefa. Losowanie było wyśmienite- żenująco słaba Austria. Jak widać nawet to za wysoki progi. Wdowczyk won. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj