Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wdowczyk musi odejść

    IP: *.chello.pl 28.09.06, 22:44
    Zadanie było proste (i to dosłownie)- faza grupowa pucharu Uefa. Losowanie
    było wyśmienite- żenująco słaba Austria. Jak widać nawet to za wysoki progi.
    Wdowczyk won.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka