Gość: OLO
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
12.05.01, 12:31
KIBICE LECHA !
PROPONUJĘ, ŻEBY KAŻDY Z NAS PO RAZ OSTATNI KUPIŁ W KIOSKU TEGO SZMATŁAWCA,
PRZED STADIONEM ZROBIMY Z TEGO WIELKĄ KUPĘ PAPIERU I KOMISYJNIE (NA OCZACH
REPORTERÓW, TAKŻE TYCH Z warszawki), OSIKAMY TĘ ICH PRASĘ, CO WY NA TO?