Gość: ja to wiem
IP: *.euro-net.pl
07.09.07, 18:44
W końcu jakieś bardziej sensowne przemyślenia ,jutro się okaże czy
to był wypadek przy pracy !!
A gazeta już na głowę upadła,artykuły typu "upedk
mistrzów",paranoja! takie rzeczy to tylko w Polsce !!!
Włosi gdyby przegrali wczorajsze spotkanie na pewno nie zostali by
tak potraktowani przez prasę !
Dziś ich mieszacie z błotem ,a za kilka dni równie dobrze możecie
wynosić ich na piedestały !
Dziennikarze więcej pokory !!