Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Aleksandrowicz do Zeptera

    IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 27.03.01, 21:56
    Aleksandrowicz do Zeptera, dlaczego? Ja uważam, że Urlepowi wyczerpały sie
    pomysły.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zielony Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 27.03.01, 21:57
        Nie pieprz tylko popatrz na wynik po połowie!!!!! Urlep wymyślił idealną taktykę
      • Gość: Baga Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 29.03.01, 23:45
        Śląsk to najlepszy zespół w Polsce znajlepszym trenerem (wyj. Koniecki). Ale
        tyle nas jeszcze dzieli od najlepszych w Europie. Po za tym przełamali nas
        psychicznie, a to też ważny element gry. Daj spokój z Aleksandrowiczem, bo
        Urlep nie popełnił błędu.
      • Gość: popa Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: 213.192.69.* 30.03.01, 10:34
        Gość portalu: Jaco napisał(a):

        > Aleksandrowicz do Zeptera, dlaczego? Ja uważam, że Urlepowi wyczerpały sie
        > pomysły.

        gościu, zastanów się o czym Ty tu piszesz!!Urlep to najlepszy fachowiec w Polsce,
        proponowano mu funkcje selekcjonera reprezentacji.Jak dobry jest Aleksandrowicz
        udowodnił w Słupsku....
        • marcini Re: Aleksandrowicz do Zeptera 30.03.01, 11:07
          Gdyby nue Urlep i jego podejście do wykonywanej pracy, dziś Zepter byłby dalej
          sto lat za murzynami, a tak to przynajmniej była dobra okazja pokazać sie w
          Europie. Nie mam zastrzeżen co do gry wrocławian w lidze, no bo jak można mieć
          skoro mają komplet zwycięstw. Jeśli chodzi o Supro, to raczej nie obwiniałbym
          Andreja. Problemem Ślaska jest bardzo krótka ławka rezerwowych, co wychodziło
          szczególnie w konfrontacjach z solidnymi drużynami europejskimi. Brak
          Cielebąka, McNaulla, Jamisona i na sam koniec Tomczyka był jednak wyraźnie
          odczuwalny.Uważam, ze należy zapewnić Urlepowi przede wszystkim spokój, a on
          już będzie wiedział co trzeba zrobić by w przyszłym sezonie nie popełnić
          podobnych błędów.
          • Gość: Eryk Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.01, 11:33
            Moim zdaniem problem tkwi czały czas w skandalicznym doborze graczy zza oceanu.
            Schetyna wywala ogromne pieniądze na graczy, którzy zawodzą (no bo Jamison
            najnormalniej w swiecie kolegow i kibicow olal, i to, ze zagral mecz zycia w
            tel Avivie go nie usprawiedliwia - chyba, zeby dzieki niemu Slask wyeliminowal
            Maccabi, ale takim graczem to on nie jest). Tak wiec uwazam, ze skoro Schetyna
            uwaza sie za biznesmena, to powinien za ten budzet "zdywersyfikowac portfel"
            czyli po prostu kupic kilku graczy (2-3). Wiadomo, ze tak naprawde wszystko
            zalezy od umiejetnosci znalezienia tanich, mlodych, glodnych sukcesu
            afroamerykanow (np. pokroju Hestera - wiemy, jak gral w zeszlym sezonie i ile
            mu placili). Tym sposobem obok centra moglibysmy miec jrszcze shootera. Dwoch
            by przynajmniej nie ucieklo. Mysle, ze tego rodzaju zabiegi moga jedynie
            zwiekszyc szanse Slaska, poniewaz z polskich graczy tak naprawde lepszych niz
            sa juz nie ma. Poza tym - kto by w tej druzynie nie gral, i tak kluczowymi
            graczami sa Wojcik i Zielony. Co bedzie jak oni odejda? A trener: uwazam, ze
            mimo wszystko najlepszy byl Katzurin. Chyba wtedy Slask gral najladniej, nie
            odnosilo sie wrazenia, ze Slask ma styl gry pilkarskiej reprezentacji Niemiec.
            Pozdrowienia dla druzyny i kibicow Slaska, zyczmy sobie kolejnego potwierdzenia
            naszej dominacji na polskich parkietach. Hej Śląsk!
          • Gość: LB Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.01, 11:46
            100 lat za Murzynami to, jeśli chodzi o koszykówkę, są
            chyba wszyscy ;-)
            LB

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka