Gość: Jaco IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 27.03.01, 21:56 Aleksandrowicz do Zeptera, dlaczego? Ja uważam, że Urlepowi wyczerpały sie pomysły. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zielony Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 27.03.01, 21:57 Nie pieprz tylko popatrz na wynik po połowie!!!!! Urlep wymyślił idealną taktykę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baga Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 29.03.01, 23:45 Śląsk to najlepszy zespół w Polsce znajlepszym trenerem (wyj. Koniecki). Ale tyle nas jeszcze dzieli od najlepszych w Europie. Po za tym przełamali nas psychicznie, a to też ważny element gry. Daj spokój z Aleksandrowiczem, bo Urlep nie popełnił błędu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: popa Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: 213.192.69.* 30.03.01, 10:34 Gość portalu: Jaco napisał(a): > Aleksandrowicz do Zeptera, dlaczego? Ja uważam, że Urlepowi wyczerpały sie > pomysły. gościu, zastanów się o czym Ty tu piszesz!!Urlep to najlepszy fachowiec w Polsce, proponowano mu funkcje selekcjonera reprezentacji.Jak dobry jest Aleksandrowicz udowodnił w Słupsku.... Odpowiedz Link Zgłoś
marcini Re: Aleksandrowicz do Zeptera 30.03.01, 11:07 Gdyby nue Urlep i jego podejście do wykonywanej pracy, dziś Zepter byłby dalej sto lat za murzynami, a tak to przynajmniej była dobra okazja pokazać sie w Europie. Nie mam zastrzeżen co do gry wrocławian w lidze, no bo jak można mieć skoro mają komplet zwycięstw. Jeśli chodzi o Supro, to raczej nie obwiniałbym Andreja. Problemem Ślaska jest bardzo krótka ławka rezerwowych, co wychodziło szczególnie w konfrontacjach z solidnymi drużynami europejskimi. Brak Cielebąka, McNaulla, Jamisona i na sam koniec Tomczyka był jednak wyraźnie odczuwalny.Uważam, ze należy zapewnić Urlepowi przede wszystkim spokój, a on już będzie wiedział co trzeba zrobić by w przyszłym sezonie nie popełnić podobnych błędów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryk Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.01, 11:33 Moim zdaniem problem tkwi czały czas w skandalicznym doborze graczy zza oceanu. Schetyna wywala ogromne pieniądze na graczy, którzy zawodzą (no bo Jamison najnormalniej w swiecie kolegow i kibicow olal, i to, ze zagral mecz zycia w tel Avivie go nie usprawiedliwia - chyba, zeby dzieki niemu Slask wyeliminowal Maccabi, ale takim graczem to on nie jest). Tak wiec uwazam, ze skoro Schetyna uwaza sie za biznesmena, to powinien za ten budzet "zdywersyfikowac portfel" czyli po prostu kupic kilku graczy (2-3). Wiadomo, ze tak naprawde wszystko zalezy od umiejetnosci znalezienia tanich, mlodych, glodnych sukcesu afroamerykanow (np. pokroju Hestera - wiemy, jak gral w zeszlym sezonie i ile mu placili). Tym sposobem obok centra moglibysmy miec jrszcze shootera. Dwoch by przynajmniej nie ucieklo. Mysle, ze tego rodzaju zabiegi moga jedynie zwiekszyc szanse Slaska, poniewaz z polskich graczy tak naprawde lepszych niz sa juz nie ma. Poza tym - kto by w tej druzynie nie gral, i tak kluczowymi graczami sa Wojcik i Zielony. Co bedzie jak oni odejda? A trener: uwazam, ze mimo wszystko najlepszy byl Katzurin. Chyba wtedy Slask gral najladniej, nie odnosilo sie wrazenia, ze Slask ma styl gry pilkarskiej reprezentacji Niemiec. Pozdrowienia dla druzyny i kibicow Slaska, zyczmy sobie kolejnego potwierdzenia naszej dominacji na polskich parkietach. Hej Śląsk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LB Re: Aleksandrowicz do Zeptera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.01, 11:46 100 lat za Murzynami to, jeśli chodzi o koszykówkę, są chyba wszyscy ;-) LB Odpowiedz Link Zgłoś