wiciamen 08.08.03, 10:15 Zapraszam wszystkich kibiców Śląska Wrocław , Lechi Gdańsk , Wisły Kraków , Motoru Lublin , Jagielonii Białystok , Pogoni Szczecin , Zagłębia Sosnowiec do wspólnej zabawy NIECH WYGRA NAJLEPSZY !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiciamen Re: Śląsk Wisełka Lechia Motor !!!!!! 08.08.03, 10:17 wiciamen napisał: > Zapraszam wszystkich kibiców Śląska Wrocław , Lechi Gdańsk , Wisły Kraków , > Motoru Lublin , Jagielonii Białystok , Pogoni Szczecin , Zagłębia Sosnowiec > do wspólnej zabawy NIECH WYGRA NAJLEPSZY !!!!!!! a sorry nie podałem kodu oto on 7712038449 Odpowiedz Link Zgłoś