Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Śląsk Wisełka Lechia Motor !!!!!!

    08.08.03, 10:15
    Zapraszam wszystkich kibiców Śląska Wrocław , Lechi Gdańsk , Wisły Kraków ,
    Motoru Lublin , Jagielonii Białystok , Pogoni Szczecin , Zagłębia Sosnowiec
    do wspólnej zabawy NIECH WYGRA NAJLEPSZY !!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • wiciamen Re: Śląsk Wisełka Lechia Motor !!!!!! 08.08.03, 10:17
        wiciamen napisał:

        > Zapraszam wszystkich kibiców Śląska Wrocław , Lechi Gdańsk , Wisły Kraków ,
        > Motoru Lublin , Jagielonii Białystok , Pogoni Szczecin , Zagłębia Sosnowiec
        > do wspólnej zabawy NIECH WYGRA NAJLEPSZY !!!!!!!

        a sorry nie podałem kodu oto on 7712038449

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka