Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Złodzieje

    IP: *.telsten.com / 10.20.1.* 10.08.03, 20:41
    Bydgoska Polonia ''przegrała'' z Apatorem w ustawionym meczu derbowym.A oto
    moje info,które uzyskalem od jednego z działaczy przed derbami 13 lipca.Juz
    nieraz na listę przekazywałem pewnie informacje

    1.13 lipca.Apator odda mecz Polonii,zeby ta weszła do pierwszej
    czworki.Polonia odda Apatorowi dwa punkty w play-off

    2.Bedzie kasa z derbów dla obu klubów

    3.Polonia i tak nie ma szans na tytuł DMP,więc dwa punkty przydzadzą się
    Apatorowi,bo lepiej mieć mistrza Polski w swoim regionie.

    4.Kasa z derbów dla zaprzyjaznionych miast wojewódzkich

    5.10 sierpnia.

    6.Zgodnie z oczekiwaniami nie jedzie Rickardsson.Ale działacze ustalili,ze
    nie pojedzie takze Wiltshire,podobno jakaś firma z Torunia dała kasę,zeby nie
    jechal.Przepłacono lekarzy,zeby mówili ze Todd ma spóchiętą kostkę,bo z
    Toddem,przegrana Polonii bylaby dziwna.
    7.Kasa dla dwóch klubow z derbów juz jest

    8.Epilog-mozecie mnie osądzac od czci i wiary nabici w butelkę kibice,ale
    przyszłosc okaze kto ma rację
    Obserwuj wątek
      • Gość: Remwil Re: Złodzieje IP: 62.244.137.* 10.08.03, 20:51
        W pelni sie z Toba zgadzam i dodam jeszcze ze Apator oplaci nam przyjazd
        obcokrajowcow na Włókniarza i pewnie uzyczy motocykli Mirkowi, Krzyżaniakowi i
        juniorom.
        • Gość: Kamil Re: Złodzieje IP: 62.244.143.* 10.08.03, 21:02
          Sprawa jest zupełnie jasna dla wszystkich, tak grubych nici nikt dawno nie
          używał. Kolejne punkty programu będą trudniejsze do realizacji: polonia wygrywa
          u siebie z Cęstochową, Toruń dwa razy z Atlasem. Z tymi motocyklami to całkiem
          niezły pomysł... Biedny ten Todzio, w taki upał gips sobie dać założyć. No, ale
          czegóż się nie robi dla... zdrowia.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka