Gość: Adrian
IP: *.telsten.com / 10.20.1.*
10.08.03, 20:41
Bydgoska Polonia ''przegrała'' z Apatorem w ustawionym meczu derbowym.A oto
moje info,które uzyskalem od jednego z działaczy przed derbami 13 lipca.Juz
nieraz na listę przekazywałem pewnie informacje
1.13 lipca.Apator odda mecz Polonii,zeby ta weszła do pierwszej
czworki.Polonia odda Apatorowi dwa punkty w play-off
2.Bedzie kasa z derbów dla obu klubów
3.Polonia i tak nie ma szans na tytuł DMP,więc dwa punkty przydzadzą się
Apatorowi,bo lepiej mieć mistrza Polski w swoim regionie.
4.Kasa z derbów dla zaprzyjaznionych miast wojewódzkich
5.10 sierpnia.
6.Zgodnie z oczekiwaniami nie jedzie Rickardsson.Ale działacze ustalili,ze
nie pojedzie takze Wiltshire,podobno jakaś firma z Torunia dała kasę,zeby nie
jechal.Przepłacono lekarzy,zeby mówili ze Todd ma spóchiętą kostkę,bo z
Toddem,przegrana Polonii bylaby dziwna.
7.Kasa dla dwóch klubow z derbów juz jest
8.Epilog-mozecie mnie osądzac od czci i wiary nabici w butelkę kibice,ale
przyszłosc okaze kto ma rację