Gość: obuch IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.03, 15:39 CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA.... ŚLĄSK MISTRZEM!!! zapraszam na www.obuch.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pipi Re: Idea-Śląsk Wrocław przed sezonem IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.09.03, 23:05 przydałby się nam środkowy z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś tam "gwiazdki" z NBA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkjhgfd Re: Idea-Śląsk Wrocław przed sezonem IP: *.tvk.wroc.pl / 192.168.64.* 05.10.03, 12:48 Śląsk=mistrz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piopan obyś miał racje, obuch! ŚLĄSK! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 08:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi_anwil Czekamy ...... IP: *.sgh.waw.pl 15.10.03, 22:20 Zobaczymy kto w tym roku bedzie gora....dzieki ze wyrzuciliscie Urlepa...naprawde dobra decyzja...w czerwcu znowu bedziecie miec niewesole miny :))) Odpowiedz Link Zgłoś