Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Idea-Śląsk Wrocław przed sezonem

    IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.03, 15:39
    CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA....
    ŚLĄSK MISTRZEM!!!

    zapraszam na www.obuch.prv.pl
    Obserwuj wątek
      • Gość: pipi Re: Idea-Śląsk Wrocław przed sezonem IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.09.03, 23:05
        przydałby się nam środkowy z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś
        tam "gwiazdki" z NBA
      • Gość: lkjhgfd Re: Idea-Śląsk Wrocław przed sezonem IP: *.tvk.wroc.pl / 192.168.64.* 05.10.03, 12:48
        Śląsk=mistrz
      • Gość: piopan obyś miał racje, obuch! ŚLĄSK! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 08:18
        • Gość: adi_anwil Czekamy ...... IP: *.sgh.waw.pl 15.10.03, 22:20
          Zobaczymy kto w tym roku bedzie gora....dzieki ze wyrzuciliscie
          Urlepa...naprawde dobra decyzja...w czerwcu znowu bedziecie miec
          niewesole miny :)))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka