Gość: okoorin
IP: *.pools.arcor-ip.net
22.06.08, 08:56
Ciekawe, czy oranje dadza sie tak podpuszczac jak my Polacy z
tematem Podolski u Niemca. Holender Holendrowi wilkiem wszak.
Holender na garnuszku Rosjan wyrulowal swoj kraj z mistrzostw.
Mysle, ze ten temat nie bedzie mial takich brukowych emocji.
Pozyjemy zobaczymy.