Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    nacjonalizm

    IP: *.pools.arcor-ip.net 22.06.08, 08:56
    Ciekawe, czy oranje dadza sie tak podpuszczac jak my Polacy z
    tematem Podolski u Niemca. Holender Holendrowi wilkiem wszak.
    Holender na garnuszku Rosjan wyrulowal swoj kraj z mistrzostw.
    Mysle, ze ten temat nie bedzie mial takich brukowych emocji.
    Pozyjemy zobaczymy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Aga Re: nacjonalizm IP: *.chello.pl 22.06.08, 09:38
        Hiddink wczoraj mówił, że chętnie zostanie pierwszym zdrajcą
        Holandii, więc chyba miał świadomość, że ten temat może być
        wyciągnięty.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka