Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski

    IP: *.glfd.cable.ntl.com 29.06.08, 11:27
    Jak rodzisz sie w Polsce to masz grac dla Polski- nie ma wyboru!
    Szkoda ze jestes z Rzeszowa bo wstyd mi za ciebie
    Obserwuj wątek
      • Gość: Johann Re:A jak sie chce wy*rac, to tez na Polske? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 11:41
        Capie, nie rozumiesz co tamten powiedzial w wywiadzie?
      • forblog Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 29.06.08, 11:47
        Wszystkiego nauczył się w Niemczech, tam go uczyli grac, a Związek tak smao jak PZPN miał go w dupe. Jeszcze kilku takich i PZKosz zacznie się interesować emigrantami, tak jak PZPN.
        • Gość: fds Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: 80.54.10.* 29.06.08, 12:05
          Z artykułu nie wynika,że chciał grać dla Polski! To,że
          powiedział "dlaczego nie", to jeszcze nie znaczy,że chciał. Poza tym
          powiedział "Próbował przekonać mnie do gry dla Polski, ale ja
          bardziej kierowałem się ku reprezentacji Niemiec", więc nie wiem po
          co ten głupi tytuł... Ten portal powinien nazywać się Fakt.pl, a nie
          Gazeta.pl
          • Gość: Rysialdo Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 12:44
            morda slamsy
            • Gość: kris Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.toya.net.pl 29.06.08, 14:06
              co za "inteligenta" wypowiedz
        • switonemsi Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 30.06.08, 08:13
          Co Wy nie słyszycie co mówi?
          Chłopak grał w reprezentacji młodzieżowej Niemiec, czyli nawet 5 lat temu było
          za późno na grę pod egidą PZKosz.

          Poza tym to jego wybór. Czy związek ma monitorować każdego koszykarza o polskich
          korzeniach? Nie widzę tu żadnej afery. Chłopak nawet po polsku nie umie mówić.
      • Gość: richie Jak się rodzisz w Rzeszowie to.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 13:10
        coż współczuje ci. Ale mogłoby być gorzej. Urodziłbyś się no
        Mogadisz.u
        • Gość: juve Re: Jak się rodzisz w Rzeszowie to.... IP: 84.38.160.* 17.07.08, 17:48
          Odwal sie ciołku od oceniania miasta, zajmij sie tamtym czubkiem
          (niewiele mądrzejszym od ciebie)!
      • Gość: Amy Typowe dla PZPNu IP: 84.201.210.* 29.06.08, 13:34
        Młodymi talentami sie nie interesują (jak to usłyszał Podolski gdy
        chciał grać w reprezentacji Polski : "Takich jak ty mamy na
        pęczki!"), zainteresują sie wtedy jak zagra w światowej
        reprezentacji, i wtedy to by go chcieli.

        Thr : żal mi ciebie biedaku. Nie masz zielonego pojęcia o sporcie.
        Czy ten chłopak miał czekać do czterdziestki aż sie PZPN nim
        zainteresuje? Nasz związek od siedmiu boleści zajmuje sie tylko
        ustawianiem meczów, na młode talenty nie mają już czasu. Niemcy dali
        mu szansę, to chłopak ją wykorzystał. Każdy by tak zrobił (jakby
        tobie zaproponowali kasę za występy dla np. Francuzów to byś sie
        natychmiast zgodził!)
        • Gość: kris Re: Typowe dla PZPNu IP: *.toya.net.pl 29.06.08, 14:05
          Myslalem, ze on gra w kosza a nie pilke nozna. Co ma do tego PZPN?
          Przechodzac do meritum - gdzie on powiedzial, ze chcial grac dla
          Polski? wyrazniej jest napisane, ze byl namawiany, ale wolal Niemcy.
          Jego wybor, ale ludzie nie dorabiajcie ideoligii, ze poraz kolejny
          jakis nas zwiazek sportowy cos zawalil. Ten koszykarz wybral ta
          reprezentacje do ktorej sie poczuwal, jego sprawa. I wiesz, jakos
          dziwne, ze jest wielu na swiecie i pilkarzy i koszykarzy, ktorzy
          mimo nie powolywania do reprezentacji przez ojczysta federacje,
          jednak nie daja sie namowic na wystepy w innej.Widac nie wszyscy
          zapomnieli, ze gra w reperezenatcji to cos wiecej niz tylko pieniadze
          • Gość: blablabla Przede wszystkim... IP: 212.201.84.* 29.06.08, 14:56
            ... Polska z kraju z ktorego sie emigruje, musi stac sie krajem, do ktorego sie
            imigruje. I zaden pzpn (choc co mu do kosza), pzpk, pkp czy pks nie ma na to
            zadnego wplywu.
            Ludzie zarabiajacy srednio 4, 5 tys pln siedza w domu, zamiast paletac sie po
            swiecie. A nawet jesli jako profesionalni sportowcy zostana sprzedani zagranice,
            to przynajmniej ucza swoje dzieci urodzone w prapolskim Rzeszowie, noszace nota
            bene polskie imie i nazwisko szacunku, lub nawet milosci do swojej ojczyzny...
            pzdr
          • Gość: Aga Re: Typowe dla PZPNu IP: *.chello.pl 29.06.08, 15:53
            > I wiesz, jakos
            > dziwne, ze jest wielu na swiecie i pilkarzy i koszykarzy, ktorzy
            > mimo nie powolywania do reprezentacji przez ojczysta federacje,
            > jednak nie daja sie namowic na wystepy w innej.

            Powiedz mi tylko, co jest "ojczystą federacją" dla kogoś, kto
            urodził się w Polsce, ale całe świadome życie przeżył w Niemczech
            (czy gdziekolwiek)? Bo ja nie wiem.
      • champagne_fr Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 29.06.08, 14:55
        DUZO JEST TAKICH ZE PO POLSKU NIE MOWIA ALE TO BZDURA...
        INNYMI JEZYKAMI NIE MOWIA LEPIEJ A BARDZO CZESTO DUZO GORZEJ ALE WYBIERAJA NIE
        PO POLSI....
      • Gość: jjj Smiesza mnie takie wywiady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 15:10
        Gram dla Niemiec, bo z Polski sie nie zglosili. Co prawda to inna sytuacja, ale
        czy na wojnie tez by powiedzial, ze gra dla Niemiec, bo z Polski nikt sie po
        niego nie zglosil, a poza tym tutaj bron jest lepsza?
      • Gość: kami Podolski w Polsce bylby Jopem IP: *.eranet.pl 29.06.08, 16:25
        Nie moge sluchac juz tych glupot ze 'gdyby Podolski gral dla Polski...'..
        Bylby wtedy z pewnoscia tak 'znakomitym' pilkarzem jak jest Magick czy Jop. O
        klasie pilkarza decyduje trening, nastawienie, prowadzenie przez trenera. Tego
        w Polsce nie ma wiec p... ze 'gdyby Podolski...' jest rozumowaniem idiotow.
      • Gość: arr Kolejny tytuł wyssany z palca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 16:48
        Ten facet wyraźnie powiedział, że nie był zainteresowany grą w Polsce!
      • Gość: natalka;> Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.proxy.aol.com 30.06.08, 17:56
        co wy sie czepiacie podolskiego?! to ekstra gosc! a to polska
        zmarnowala jego talent!! nie obwiniajcie jego!! wyjecgal do niemiec
        bo.....polka go nie chciala!! taka jest prawda!!:<
      • Gość: juve Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: 84.38.160.* 17.07.08, 17:46
        Jestem z Rzeszowa i tak jak wszyscy mieszkancy Gliwic powinni
        wstydzić sie za Podolskiego, mieszkańcy Opola za Klosego tak ja
        wstydze sie za tego całego Wysockiego! Pedalski i Kloset i jak widac
        ten Wysocki to sprzedawczyki!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka