Gość: Thr IP: *.glfd.cable.ntl.com 29.06.08, 11:27 Jak rodzisz sie w Polsce to masz grac dla Polski- nie ma wyboru! Szkoda ze jestes z Rzeszowa bo wstyd mi za ciebie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Johann Re:A jak sie chce wy*rac, to tez na Polske? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 11:41 Capie, nie rozumiesz co tamten powiedzial w wywiadzie? Odpowiedz Link Zgłoś
forblog Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 29.06.08, 11:47 Wszystkiego nauczył się w Niemczech, tam go uczyli grac, a Związek tak smao jak PZPN miał go w dupe. Jeszcze kilku takich i PZKosz zacznie się interesować emigrantami, tak jak PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fds Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: 80.54.10.* 29.06.08, 12:05 Z artykułu nie wynika,że chciał grać dla Polski! To,że powiedział "dlaczego nie", to jeszcze nie znaczy,że chciał. Poza tym powiedział "Próbował przekonać mnie do gry dla Polski, ale ja bardziej kierowałem się ku reprezentacji Niemiec", więc nie wiem po co ten głupi tytuł... Ten portal powinien nazywać się Fakt.pl, a nie Gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysialdo Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 12:44 morda slamsy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.toya.net.pl 29.06.08, 14:06 co za "inteligenta" wypowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
switonemsi Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 30.06.08, 08:13 Co Wy nie słyszycie co mówi? Chłopak grał w reprezentacji młodzieżowej Niemiec, czyli nawet 5 lat temu było za późno na grę pod egidą PZKosz. Poza tym to jego wybór. Czy związek ma monitorować każdego koszykarza o polskich korzeniach? Nie widzę tu żadnej afery. Chłopak nawet po polsku nie umie mówić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: richie Jak się rodzisz w Rzeszowie to.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 13:10 coż współczuje ci. Ale mogłoby być gorzej. Urodziłbyś się no Mogadisz.u Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juve Re: Jak się rodzisz w Rzeszowie to.... IP: 84.38.160.* 17.07.08, 17:48 Odwal sie ciołku od oceniania miasta, zajmij sie tamtym czubkiem (niewiele mądrzejszym od ciebie)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amy Typowe dla PZPNu IP: 84.201.210.* 29.06.08, 13:34 Młodymi talentami sie nie interesują (jak to usłyszał Podolski gdy chciał grać w reprezentacji Polski : "Takich jak ty mamy na pęczki!"), zainteresują sie wtedy jak zagra w światowej reprezentacji, i wtedy to by go chcieli. Thr : żal mi ciebie biedaku. Nie masz zielonego pojęcia o sporcie. Czy ten chłopak miał czekać do czterdziestki aż sie PZPN nim zainteresuje? Nasz związek od siedmiu boleści zajmuje sie tylko ustawianiem meczów, na młode talenty nie mają już czasu. Niemcy dali mu szansę, to chłopak ją wykorzystał. Każdy by tak zrobił (jakby tobie zaproponowali kasę za występy dla np. Francuzów to byś sie natychmiast zgodził!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Typowe dla PZPNu IP: *.toya.net.pl 29.06.08, 14:05 Myslalem, ze on gra w kosza a nie pilke nozna. Co ma do tego PZPN? Przechodzac do meritum - gdzie on powiedzial, ze chcial grac dla Polski? wyrazniej jest napisane, ze byl namawiany, ale wolal Niemcy. Jego wybor, ale ludzie nie dorabiajcie ideoligii, ze poraz kolejny jakis nas zwiazek sportowy cos zawalil. Ten koszykarz wybral ta reprezentacje do ktorej sie poczuwal, jego sprawa. I wiesz, jakos dziwne, ze jest wielu na swiecie i pilkarzy i koszykarzy, ktorzy mimo nie powolywania do reprezentacji przez ojczysta federacje, jednak nie daja sie namowic na wystepy w innej.Widac nie wszyscy zapomnieli, ze gra w reperezenatcji to cos wiecej niz tylko pieniadze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blablabla Przede wszystkim... IP: 212.201.84.* 29.06.08, 14:56 ... Polska z kraju z ktorego sie emigruje, musi stac sie krajem, do ktorego sie imigruje. I zaden pzpn (choc co mu do kosza), pzpk, pkp czy pks nie ma na to zadnego wplywu. Ludzie zarabiajacy srednio 4, 5 tys pln siedza w domu, zamiast paletac sie po swiecie. A nawet jesli jako profesionalni sportowcy zostana sprzedani zagranice, to przynajmniej ucza swoje dzieci urodzone w prapolskim Rzeszowie, noszace nota bene polskie imie i nazwisko szacunku, lub nawet milosci do swojej ojczyzny... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Typowe dla PZPNu IP: *.chello.pl 29.06.08, 15:53 > I wiesz, jakos > dziwne, ze jest wielu na swiecie i pilkarzy i koszykarzy, ktorzy > mimo nie powolywania do reprezentacji przez ojczysta federacje, > jednak nie daja sie namowic na wystepy w innej. Powiedz mi tylko, co jest "ojczystą federacją" dla kogoś, kto urodził się w Polsce, ale całe świadome życie przeżył w Niemczech (czy gdziekolwiek)? Bo ja nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski 29.06.08, 14:55 DUZO JEST TAKICH ZE PO POLSKU NIE MOWIA ALE TO BZDURA... INNYMI JEZYKAMI NIE MOWIA LEPIEJ A BARDZO CZESTO DUZO GORZEJ ALE WYBIERAJA NIE PO POLSI.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjj Smiesza mnie takie wywiady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 15:10 Gram dla Niemiec, bo z Polski sie nie zglosili. Co prawda to inna sytuacja, ale czy na wojnie tez by powiedzial, ze gra dla Niemiec, bo z Polski nikt sie po niego nie zglosil, a poza tym tutaj bron jest lepsza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kami Podolski w Polsce bylby Jopem IP: *.eranet.pl 29.06.08, 16:25 Nie moge sluchac juz tych glupot ze 'gdyby Podolski gral dla Polski...'.. Bylby wtedy z pewnoscia tak 'znakomitym' pilkarzem jak jest Magick czy Jop. O klasie pilkarza decyduje trening, nastawienie, prowadzenie przez trenera. Tego w Polsce nie ma wiec p... ze 'gdyby Podolski...' jest rozumowaniem idiotow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arr Kolejny tytuł wyssany z palca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 16:48 Ten facet wyraźnie powiedział, że nie był zainteresowany grą w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalka;> Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: *.proxy.aol.com 30.06.08, 17:56 co wy sie czepiacie podolskiego?! to ekstra gosc! a to polska zmarnowala jego talent!! nie obwiniajcie jego!! wyjecgal do niemiec bo.....polka go nie chciala!! taka jest prawda!!:< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juve Re: Koszykarski Podolski chciał grać dla Polski IP: 84.38.160.* 17.07.08, 17:46 Jestem z Rzeszowa i tak jak wszyscy mieszkancy Gliwic powinni wstydzić sie za Podolskiego, mieszkańcy Opola za Klosego tak ja wstydze sie za tego całego Wysockiego! Pedalski i Kloset i jak widac ten Wysocki to sprzedawczyki! Odpowiedz Link Zgłoś