Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Miedziński połamany

    31.07.08, 20:13
    złamał obojczyk, tak podały SF. Szkoda, bo przecież IMP i liga. Musi
    pospawac jak najszybciej. Wielka szkoda. Midziak trzymaj się. Może
    Ząbik się pozbiera?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Jazon Re: Miedziński połamany IP: *.tvk.torun.pl 31.07.08, 22:55
        No cóz moze wreszcie okaże sie po co w Toruniu jest długa ławka- nie dało rady
        nikogo wywalić ze skladu za złe wyniki, to przynajmniej tak sobie Ząbik
        pojeździ. W meczu z Wrocławiem, z całym szacunkiem dla przeciwnika, Miedziak nie
        będzie raczej koniecznie potrzebny, wiec trzymam kciuki za Karola i bedzie
        dobrze.
        • szlachcic Re: Miedziński połamany 03.08.08, 00:31
          kontuzja Miedziaka oczywoscie wpisuje sie w oszolomski styl
          prowadzenia druzyny przez Gajewskiego
          W Nowosciach Gajewski wypowiedzial sie mniej wiecej tak
          Zabik dostaje szanse i ma spokojna glowe bo w nastepnym meczu tez
          pojedzie
          taki sens byl jego wypowiedzi
          tym potwierdza nawet sam ze popelnil straszny blad
          Taka szanse powinien dac Zabikowu Gajewski duzo duzo wczesniej
          a teraz ta szanse dala mu kontuzja Miedziaka a nie menago Gajewski
          Na moje Zabik nie jest w stanie sie podniesc do swojego poziomu
          za malo jezdzil w polskiej lidze, a to dzieki menago G.
          • Gość: Jazon Re: Miedziński połamany IP: *.tvk.torun.pl 03.08.08, 01:02
            Oczywiscie masz racje- jaki jest sens przed każdym meczem publikować swiatłe
            wypowiedzi typu 'Karol potrzebuje jeszcze kilku startów żeby dojść do formy'?
            Tyle ze w lidze polskiej ich nie dostaje i dopóki Gajewski nie bedzie musiał sam
            wsiąść na motocykl ten stan rzeczy sie nie zmieni

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka