muvon200 31.07.08, 20:13 złamał obojczyk, tak podały SF. Szkoda, bo przecież IMP i liga. Musi pospawac jak najszybciej. Wielka szkoda. Midziak trzymaj się. Może Ząbik się pozbiera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jazon Re: Miedziński połamany IP: *.tvk.torun.pl 31.07.08, 22:55 No cóz moze wreszcie okaże sie po co w Toruniu jest długa ławka- nie dało rady nikogo wywalić ze skladu za złe wyniki, to przynajmniej tak sobie Ząbik pojeździ. W meczu z Wrocławiem, z całym szacunkiem dla przeciwnika, Miedziak nie będzie raczej koniecznie potrzebny, wiec trzymam kciuki za Karola i bedzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcic Re: Miedziński połamany 03.08.08, 00:31 kontuzja Miedziaka oczywoscie wpisuje sie w oszolomski styl prowadzenia druzyny przez Gajewskiego W Nowosciach Gajewski wypowiedzial sie mniej wiecej tak Zabik dostaje szanse i ma spokojna glowe bo w nastepnym meczu tez pojedzie taki sens byl jego wypowiedzi tym potwierdza nawet sam ze popelnil straszny blad Taka szanse powinien dac Zabikowu Gajewski duzo duzo wczesniej a teraz ta szanse dala mu kontuzja Miedziaka a nie menago Gajewski Na moje Zabik nie jest w stanie sie podniesc do swojego poziomu za malo jezdzil w polskiej lidze, a to dzieki menago G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re: Miedziński połamany IP: *.tvk.torun.pl 03.08.08, 01:02 Oczywiscie masz racje- jaki jest sens przed każdym meczem publikować swiatłe wypowiedzi typu 'Karol potrzebuje jeszcze kilku startów żeby dojść do formy'? Tyle ze w lidze polskiej ich nie dostaje i dopóki Gajewski nie bedzie musiał sam wsiąść na motocykl ten stan rzeczy sie nie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś