Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Włoszczowska mistrzynią Europy!

    12.07.09, 13:03
    eE tam niszowy sporcik
    Obserwuj wątek
      • Gość: croc Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 13:03
        suuuper :)))
        • Gość: ser Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: 95.48.70.* 12.07.09, 13:10
          moze Panstwo redaktorowie sie wreszcie zdecyduja Woszczowska czy Wloszczowska...
          • Gość: blow Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.acn.waw.pl 12.07.09, 13:36
            wielkie gratulacje. niszowy czy nie, wielki szacunek! dajesz Maja!
      • alfamale Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... 12.07.09, 13:37
        Gratulacje i szacunek! Za tytaniczną pracę, uśmiech i świadomość, że
        na sporcie świat się nie kończy.
      • curious2003 Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 13:37
        Maja jest super. nawet sie nie utytlala w blocie!
      • Gość: szkolny ham Re: ee tam niszowy sporcik IP: *.zone9.bethere.co.uk 12.07.09, 13:47
        dokładnie. powinna przeprosic za sukces , włozyc klapki do reki piwsko i przed
        telewizor ogladac lige miszczów
        • Gość: zxc Re: ee tam niszowy sporcik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 16:45
          Nareszcie głos rozsądku.
      • Gość: go$c!u Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: 188.33.6.* 12.07.09, 13:47
        Mistrzostwa w kolarstwie gorskim w Holandii... a to dobre.
      • Gość: Zyraf To jakies jaja nizinne IP: 200.219.168.* 12.07.09, 13:47
        Gorskie kolarstwo w Holandii ? To faktycznie jakis nowy, niszowy sport !
        Piskliwej Wloszczowskiej nie znosze, ale gratulacje - pedalowac potrafi.
      • Gość: uuijml Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 13:51
        Niszowy? W prawie każdym cieplejszym miesiącu jest z 5-7 większych i
        ze 20 mniejszych imprez, gdzie staruje razem z 2-4 tys. osób!

        Ile w tym czasie gra w kosza lub siatkę w naszych ligach?

        A teraz dodajmy do tego, że z 10 mln jeździ na rowerze.
        Ile w tym czasie gra w piłkę?
        • Gość: koksik Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.cust.tele2.pl 12.07.09, 23:26
          10 mln to jeździ na 20kg marketowych odpadach ze stali gwoździowej.
          Ale wiem co masz na myśli i popieram.
      • Gość: kibic Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.icpnet.pl 12.07.09, 14:01
        A Ty w jakim sporciku jesteś Mistrzem Europy?
        Chyba krytykowaniu.
      • kiki1962 Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 14:05
        Czy niszowy to kwestia dyskusyjna,ale napewno bardzo ciężka dyscyplina i tym większe gratulacje dla Maji min za wytrwałość i konsekwencję.
      • Gość: seb Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... IP: *.derby.waw.pl 12.07.09, 14:09
        Mistrzostwa w kolarstwie górskim w Holandii - to chyba jakiś żart, chyba
        usypali górkę z piasku, przecież tam jest płasko jak na stole !!
        Niemniej jednak gratulacje dla Pani Mai
      • Gość: dh niszowy ???? IP: 78.88.71.* 12.07.09, 14:14
        idź na orlik kopać piłkeczke kretynie.
      • Gość: augustyn Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 14:19
        to weź leszczu udział w tym "niszowym" sporcie i wygraj... powodzenia
        !!!!!
      • Gość: aqq A co brała ? IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 14:24
        No bo na herbatce z cytrynką na pewno nie jechała...
        W kolarstwie szosowym bierze sie głównie epo, hormony i przetacza
        sie krew.
        A co w MTB ?
        • Gość: xc Re: A co brała ? IP: 188.33.6.* 12.07.09, 15:36
          w mtb sie bierze dupe na rower i trenuje
          • Gość: aqq Re: A co brała ? IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 15:41
            hehe - naiwniaku....
        • Gość: koksik Re: A co brała ? IP: *.cust.tele2.pl 12.07.09, 23:24
          w MTB to samo :)
      • Gość: prozak Ukłony! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:30
        Gratulacje i szacunek!
      • Gość: Jajo Gratulacje!!! IP: *.146.c71.petrotel.pl 12.07.09, 14:34
        Brawa dla tej pani!
      • Gość: majafan Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.acn.waw.pl 12.07.09, 14:35
        Gdyby Polska został Mistrzem Europy w kopanej to by się media
        zachłysnęły z zachwytu. A tu dziewczyna z medalami MŚ, Olimpiady, a
        teraz Mistrzyni Europy - a niedużo brakowało, żeby nie miała za co
        startować w tym roku, bo sponsor grupy Halls wycofał się ze sportu.
        Smutne to, ale sport który nie ma publiki w TV jest rzeczywiście
        niszowy. ALe ja kocham tę niszę - Maja dzięki za wszystko co już
        zrobiłaś dla polskiego MTB i "go for the gold" w Londynie!
        Gratulacje!!!
        • Gość: xAx Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 15:49
          > Gdyby Polska został Mistrzem Europy w kopanej to by się media

          Zachłystywać z zachwytu to by można jakby Polak wygrał Tour d'France.
          MTB to dyscyplina co najwyżej mało popularna w tzw. elicie.
          Owszem - duzo ludzi uprawia MTB rekreacyjnie, ale nie czyni to MTB
          dyscypliny elitarnej.
          Nie ma sponsorow, nie ma teamów w różnych kategoriach, nie ma parcia
          na media.
          Tak na prawde w kolarstwie liczy sie tylko szosa - i długo tak
          zostanie. Reszta sukcesów to najwyżej "sukcesiki".

          Ale wszystko to nie znaczy, że Maji Włoszczowskiej nie należą się
          słowa uznania i gratulacje.
      • Gość: antymaruca Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:58
        pokaż że ty potrafisz też zdobyć złoto ale w mainstreamowym sporcie.
      • a0a0a0 Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 15:03
        Taaak...zobacz ilu ludzi startuje w roznego typu zawodach, rajdach itp MTB.
        Polska zawsze miala duze tradycje kolarskie.
        Z racji popularnosci MTB w Polsce doczekamy sie wielu mistrzyn i mistrzow
      • Gość: fisher Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.reverse.destiny.be 12.07.09, 15:09
        Gratulacje
      • Gość: koni Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 19:22
        Włoszczowska mistrzynią Europy - ale na "pierwszej stronie" oczywiście
        pieprz..y Kubica
      • dr.krisk Kto jest kim... 13.07.09, 07:12
        Włoszczowska jest wspaniałym sportowcem.
        A ty - idiotą. "Niszowy sporcik" - też coś....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka