19790222x 12.07.09, 13:03 eE tam niszowy sporcik Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: croc Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 13:03 suuuper :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ser Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: 95.48.70.* 12.07.09, 13:10 moze Panstwo redaktorowie sie wreszcie zdecyduja Woszczowska czy Wloszczowska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blow Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.acn.waw.pl 12.07.09, 13:36 wielkie gratulacje. niszowy czy nie, wielki szacunek! dajesz Maja! Odpowiedz Link Zgłoś
alfamale Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... 12.07.09, 13:37 Gratulacje i szacunek! Za tytaniczną pracę, uśmiech i świadomość, że na sporcie świat się nie kończy. Odpowiedz Link Zgłoś
curious2003 Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 13:37 Maja jest super. nawet sie nie utytlala w blocie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szkolny ham Re: ee tam niszowy sporcik IP: *.zone9.bethere.co.uk 12.07.09, 13:47 dokładnie. powinna przeprosic za sukces , włozyc klapki do reki piwsko i przed telewizor ogladac lige miszczów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zxc Re: ee tam niszowy sporcik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 16:45 Nareszcie głos rozsądku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go$c!u Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: 188.33.6.* 12.07.09, 13:47 Mistrzostwa w kolarstwie gorskim w Holandii... a to dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyraf To jakies jaja nizinne IP: 200.219.168.* 12.07.09, 13:47 Gorskie kolarstwo w Holandii ? To faktycznie jakis nowy, niszowy sport ! Piskliwej Wloszczowskiej nie znosze, ale gratulacje - pedalowac potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uuijml Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 13:51 Niszowy? W prawie każdym cieplejszym miesiącu jest z 5-7 większych i ze 20 mniejszych imprez, gdzie staruje razem z 2-4 tys. osób! Ile w tym czasie gra w kosza lub siatkę w naszych ligach? A teraz dodajmy do tego, że z 10 mln jeździ na rowerze. Ile w tym czasie gra w piłkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koksik Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.cust.tele2.pl 12.07.09, 23:26 10 mln to jeździ na 20kg marketowych odpadach ze stali gwoździowej. Ale wiem co masz na myśli i popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.icpnet.pl 12.07.09, 14:01 A Ty w jakim sporciku jesteś Mistrzem Europy? Chyba krytykowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
kiki1962 Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 14:05 Czy niszowy to kwestia dyskusyjna,ale napewno bardzo ciężka dyscyplina i tym większe gratulacje dla Maji min za wytrwałość i konsekwencję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... IP: *.derby.waw.pl 12.07.09, 14:09 Mistrzostwa w kolarstwie górskim w Holandii - to chyba jakiś żart, chyba usypali górkę z piasku, przecież tam jest płasko jak na stole !! Niemniej jednak gratulacje dla Pani Mai Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dh niszowy ???? IP: 78.88.71.* 12.07.09, 14:14 idź na orlik kopać piłkeczke kretynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: augustyn Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 14:19 to weź leszczu udział w tym "niszowym" sporcie i wygraj... powodzenia !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqq A co brała ? IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 14:24 No bo na herbatce z cytrynką na pewno nie jechała... W kolarstwie szosowym bierze sie głównie epo, hormony i przetacza sie krew. A co w MTB ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xc Re: A co brała ? IP: 188.33.6.* 12.07.09, 15:36 w mtb sie bierze dupe na rower i trenuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqq Re: A co brała ? IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 15:41 hehe - naiwniaku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koksik Re: A co brała ? IP: *.cust.tele2.pl 12.07.09, 23:24 w MTB to samo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prozak Ukłony! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:30 Gratulacje i szacunek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jajo Gratulacje!!! IP: *.146.c71.petrotel.pl 12.07.09, 14:34 Brawa dla tej pani! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majafan Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.acn.waw.pl 12.07.09, 14:35 Gdyby Polska został Mistrzem Europy w kopanej to by się media zachłysnęły z zachwytu. A tu dziewczyna z medalami MŚ, Olimpiady, a teraz Mistrzyni Europy - a niedużo brakowało, żeby nie miała za co startować w tym roku, bo sponsor grupy Halls wycofał się ze sportu. Smutne to, ale sport który nie ma publiki w TV jest rzeczywiście niszowy. ALe ja kocham tę niszę - Maja dzięki za wszystko co już zrobiłaś dla polskiego MTB i "go for the gold" w Londynie! Gratulacje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xAx Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 15:49 > Gdyby Polska został Mistrzem Europy w kopanej to by się media Zachłystywać z zachwytu to by można jakby Polak wygrał Tour d'France. MTB to dyscyplina co najwyżej mało popularna w tzw. elicie. Owszem - duzo ludzi uprawia MTB rekreacyjnie, ale nie czyni to MTB dyscypliny elitarnej. Nie ma sponsorow, nie ma teamów w różnych kategoriach, nie ma parcia na media. Tak na prawde w kolarstwie liczy sie tylko szosa - i długo tak zostanie. Reszta sukcesów to najwyżej "sukcesiki". Ale wszystko to nie znaczy, że Maji Włoszczowskiej nie należą się słowa uznania i gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymaruca Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:58 pokaż że ty potrafisz też zdobyć złoto ale w mainstreamowym sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
a0a0a0 Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! 12.07.09, 15:03 Taaak...zobacz ilu ludzi startuje w roznego typu zawodach, rajdach itp MTB. Polska zawsze miala duze tradycje kolarskie. Z racji popularnosci MTB w Polsce doczekamy sie wielu mistrzyn i mistrzow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fisher Re: Włoszczowska mistrzynią Europy! IP: *.reverse.destiny.be 12.07.09, 15:09 Gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koni Włoszczowska mistrzynią Europy w kolarstwie gór... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 19:22 Włoszczowska mistrzynią Europy - ale na "pierwszej stronie" oczywiście pieprz..y Kubica Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Kto jest kim... 13.07.09, 07:12 Włoszczowska jest wspaniałym sportowcem. A ty - idiotą. "Niszowy sporcik" - też coś.... Odpowiedz Link Zgłoś