Dodaj do ulubionych

Milenium co powiecie?

07.03.07, 13:40
to jest drugie forum a dotyczy się tego pierszego <otwarcie putku
bukmacheskiego> ineresuje mnie ta firma chciałbym ją prowadzić .Prowadze
działalność mam punkt w centrum i wiem że na stonie Milenium jest kontakt.
pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: typer Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 15:54
      tez ciekawi mnei ten temat.....
      na stronie sts,prof,milenium,betako,jest tylko opcja zlozneia wnisoku,,,,nie ma
      info ile i jak placa za wykorzystanie lokalu.....czy ktos wspolpracuje z tymi
      firmami luz wie cos wiecej???
      • Gość: ciekawy Re: Milenium co powiecie? IP: 213.17.223.* 07.03.07, 16:12
        Witam ja również posłucham tego forum dobre!!!
      • Gość: KENTAKIWJ Re: Milenium co powiecie? IP: *.gprs.plus.pl 27.02.08, 09:18
        WIEM ZE TO PEDALSKA FIRMA SKORO DOPUSZCZA PEDOFILI DO GRONA DZIERZAWCOW
        PUNKTOW.TAK JES W SZCZECINIE NA UL BRAZOWEJ.
        • blue.konwalia Re: Milenium co powiecie? 04.04.08, 21:43
          Pedal tez czlowiek.
    • grzechopila Re: Milenium co powiecie? 07.03.07, 16:17
      Witam ponownie może się roskręci ten post??.Mam nadziej że znajdzie się ktoś
      kto podpowie jak to wygląda ze stony osoby która prowadzi taki punkt
      • Gość: Yaro Re: Milenium co powiecie? IP: 213.17.223.* 07.03.07, 16:24
        HEYKA na razie nic ciekawego nitk nie podpowiedział możę poleci ktoś jakieś
        dobre FORUM w tym temacie tj. prowadzenie autoryzowanego punktu.
        pzdr dla wszystkich
        • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 16:30
          czemu nikt nie wspomina o toto mix?? wejdzcie sobie na ich strone tam jest dział
          o nawiazaniu wspolpracy.wypelnia sie dokumenty i wysyla.wklad wlasny chyba 9 tys
          • Gość: Yaro Re: Milenium co powiecie? IP: 213.17.223.* 07.03.07, 19:53
            piter uważasz że totmix jest lepszy ??
            • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 20:21
              nie wiem czy jest lepszy, ale nikt tu o nim nie wspomina i troche mnie to
              dziwi.z moich obserwacji wynika ze w toto mix jest troche wiecej ludzi,zresztam
              tam graja moi znajomi
              • Gość: Yaro Re: Milenium co powiecie? IP: 213.17.223.* 07.03.07, 21:26
                piter ja gram akurat w Milenium i wiem że tam są lepsze kursy no i dużo ludzi
                ale i tak dzięki za twoją rade
                • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 21:48
                  moze masz racje jesli chodzi o kursy, tego nie wiem ale wiem ze w toto mix gra
                  bardzo duzo osob i jesli chodzi o Warszawe to toto mix jest pospolity bardzo a
                  millenium...chyba z jedno widzialem. Mam znajomego ktory chcial otowrzyc oddzial
                  bukmacherki ale nie odpowiadali na jego propozycje, wcale nie byli
                  zaintyeresowani,wiec to pewnie nie jest takie proste
                  • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 21:59
                    bylem przed chwila na stronie millenium i nie wiem na jakiej podstawie
                    twierdzisz ze kursy tam sa wyzsze niz w toto mix...z tego co zauwazylem to sa
                    gorsze o jakies 5 gr:)
                    • Gość: batlin Re: Milenium co powiecie? IP: 195.47.201.* 09.03.07, 15:56
                      ja to mam spokoj, w moim miasteczku tylko totomix i sts;).
                      do tej pory chodzilem do totomixa, bo byly ladniejsze panie, ale odkad ta
                      najladniejsza poszla do konkurencji, a pozostale 2 fajne odeszly, a jeszcze
                      jedna przetransferowala sie do pizzeri pietro wyzej - powaznie rozwazam
                      przejscie do stsa;). a tak w ogole to ostatnio glownie u e-bookow gram, a na
                      zywo od czasu do czasu, ot - zeby poczuc zywa gotowke;)
                      • Gość: typer Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 17:11
                        ja tez przerzucilem sie na internetowych bukmacherow...ale ostatnio bylem w
                        Warszawie i na ulicy Grojeckiej w STS jest taka zawaalista paniena ze chodzilem
                        tam dwa razy dziennie zagrac kupon:)
                        Czarnulka jakich malo.
                        "(choc moja tez nie jest zla:)" to dopisalem w razie czego jakby
                        przeczytala:):):):)
                        • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 17:49
                          hehe!! na grojecka to ja czesto chodze do toto mixa:) jest przy kinie ochota:)
                          ale skoro mowisz ze w sts jest jakas laseczka to moze przejde sie zobacze przy
                          okazji moze cos wygram:)
                          • Gość: typer Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 17:53
                            no dokladnie kolo kino ochota w tym sts-ie:)
                            a w toto-mix to chyba pracuja jakies blizniczki albo siostry bo sa podobne do
                            siebie jak cholera:)
                            • Gość: piter Re: Milenium co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 18:13
                              mozliwe.dzis byla jakas blondi a z nia mocno nazelowany gosciu.czesto tam bywam
    • Gość: TYPUJEMY.PL Re: Milenium co powiecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 11:18
      Masz punkt to dobrze. Potrzebny bedzie egzamin w min. finansów koszt
      min.500 pln.
      Na szczęscie firma wyposarza lokale więc swój wkład bedzie niewielki
      Trzeba bedzie kogoś zatrudnić chyba ze sam bedziesz siedział.
      No a potem to juz dzielisz sie z firmą ale nie wygląda to
      rewelacyjnie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka