maniak_polonii
04.01.04, 19:35
szok szok i jeszcze raz szok. nie rozumiem tej decyzji. dlaczego Gollobowie
odeszli? Tomka zrozumieć potrafie, ale Jacek??? może mi to ktoś wyjaśnić i
powiedzieć jak my teraż będziemy jeździć? Ja i tak czy siak będe na każdym
meczu w Bydgoszczy... tylko... co to da???