Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    04.01.04, 19:35
    szok szok i jeszcze raz szok. nie rozumiem tej decyzji. dlaczego Gollobowie
    odeszli? Tomka zrozumieć potrafie, ale Jacek??? może mi to ktoś wyjaśnić i
    powiedzieć jak my teraż będziemy jeździć? Ja i tak czy siak będe na każdym
    meczu w Bydgoszczy... tylko... co to da???
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka