Dodaj do ulubionych

11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" odc.2

    • maith G E N I A L N E ! 12.03.09, 13:39
      Dopiero teraz obejrzałam. Genialne :)
      Tym razem temat doboru biustonoszy został pokazany bardzo dobrze.
      Ewa - Ty wszystko świetnie wyjaśniłaś, oni jeszcze dodali kompetentny komentarz
      i w efekcie wyszło naprawdę super.
      No i Twoje fantastyczne staniki, tfu kompleciki, ja też chcę komplet! :)

      A co do stylizacji, to oczywiście pomysły z wybiegów są nie do zastosowania
      wprost (np. dekolt do pępka wymaga niezałożenia biustonosza itd.)

      Ale tym razem nie było tak bardzo źle (chociaż pomysł ze spódnicą ołówkową i
      włożoną w nią białą koszulą u mamy nie był najfortunniejszy).
      Natomiast jest lepiej. Tą poprzednią dziewczynę, z szerokimi biodrami włożyli w
      szarą spódnicę harmonijkową (która poszerzyła ją jeszcze w biodrach, tym
      bardziej że na górze dali czarną kamizelkę). No to tym razem już takich akcji na
      szczęście nie było.
      • nie-realna Re: co do zestawu mamy... 12.03.09, 13:46
        Rzeczywiście outfit mamy z białą bluzką mocno niekorzystny. A jak powiedzieli na
        początku mama była klepsydrą. Którą jak wszyscy wiedzą , naprawdę można bardzo
        korzystnie ubrać, bez większych problemów...

        Nie mam pojęcia co robią tam styliści, i czy to rzeczywiście styliści, czy
        ludzie z łapanki...
        Wstyd.
      • quleczka Re: G E N I A L N E ! 12.03.09, 13:46
        ja nie narzekam na same stylizacje bo te byly tym razem fajne nawet, tylko na
        brak wyjasnien na przykladach, co osoba o takiej figurze powinna noscic, a co nie

        raz sie pokazaly w czyms zlym w tej przebieralni ale nie powiedzili czemu zle...

        jedyny moment kiedy mowia co jest dobre, a co zle to przy tym wybiegu, a to
        czesto trudno przelozyc na sklepowe rzeczy i normalne figury

        w orginalnej wersji jakos wiecej wynosilam z porad ubraniowych :)

        tutaj jedynie mozna podpatrzyc na efekcie koncowym w czym im dobrze jest i tyle :)
    • arwena-g Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 13:49
      Pani Ewa jest gwiazdą w tym odcinku - oczu nie można oderwać. Wszystko doskonale
      podane. Tylko ten Sałata, ech szkoda gadać, wygląda jakby był tam na przyczepkę,
      a nie prowadzącym.
      Brawa dla Effuniak i za Effuniaki.
    • pineapplegirl Oczywiscie super! 12.03.09, 14:13
      Dołączam się do gratulacji, było doskonale! Wszystko co najważniejsze, zostało powiedziane.
      Nie wiem tylko czy mi się wydaje, czy uczestniczki wykazały zero entuzjazmu, dla tak doskonale dobranej bielizny? Ta pierwsza Pani słuchała wskazówek z jakimś takim niedowierzaniem na twarzy...
      • quleczka Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:14
        no trudno jej sie dziwic, ze miala niedowierzanie na twarzy jak pierwszy raz
        uslyszala, ze ma piersi na plecach ;)
        • pineapplegirl Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:22
          Racja :) Tez bym wolała nie wierzyc, ze mam biust na plecach ;)
        • emalia1231 Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:24
          moze troszke trudniej refolmowalna ale jednak:)))
          swoją droga ciekawa jestem rozmiaru tej Córki bo na poczatku wygladalo to
          troche boleśnie

          ps.Wronka zlota jestes !
    • nightsong Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 14:22
      właśnie pokazałam odcinek koleżankom w pracy i tak, jak ktoś już wcześniej
      powiedział - "magia telewizji" - to, co ja próbuje im powiedzieć już od jakiegoś
      pół roku, po obejrzeniu tego odcinka od razu do nich dotarło. i nawet
      powiedziały, że pójdą ze mną do sklepu, żeby dobrać odpowiedni rozmiar :D bardzo
      się cieszę i mam nadzieję, że więcej kobiet zareagowało tak entuzjastycznie po
      obejrzeniu wczorajszego programu.
    • a_girl WOW! 12.03.09, 14:42
      Rewela! Naprawdę, oglądam drugi raz i jestem zachwycona. Zgadzam się, że
      pierwszy odcinek był na tyle pocięty, że wyszło to niezbyt fajnie, ale tutaj -
      GE-NIA-LNIE! Effuniak konkretny, sympatyczny i profesjonalny - dokładne
      wyjaśnienie, DLACZEGO staniki są źle dobrane, wspomnienie o ciasnych obwodach i
      miskach HH - super! Zrobiłaś w tym odcinku naprawdę miłe wrażenie - ani wredna
      baba, ani ciepłe kluchy, tylko kobieta z pasją, która wie, co mówi i która chce
      pomagać ludziom :). I ta radość na końcu - no, miodzio, po prostu :).
    • marisa80 Jestem zachwycona!! 12.03.09, 15:20
      Właściwie obejrzałam wczoraj tylko fragment z Ewą
      i jestem zachwycona - teraz będę polować na powtórki,
      żeby sobie całą wiedzę utrwalić.
      Jako początkująca "biuściasta" w końcu naocznie
      zobaczyłam mądrości, które wyczytałam wcześniej
      na biuściastych stronach. Dopiero teraz do mnie
      dotarło znaczenie biuściastych terminów.
      Super, jestem pod wielkim wrażeniem,
      Ewo, teraz o Effuniaku będę śnić już każdej nocy.;))
      • thorgalla Re: Jestem zachwycona!! 12.03.09, 15:50
        Nie jestem w stanie dodać nic nowego do tego,co zostało napisane.
        Widać,że Ewa się rozluźniła i czuje się swobodniej.Wiadomo,pierwszy
        raz jest zawsze najtrudniejszy.

        Muszę powiedzieć,że też mam wrażenie,że stanik starszej z kobiet nie
        do końca był dobrze dobrany.Może to wina modelu.

        Zobaczycie,już niedługo o Ewie na Pudelku będą pisać ;))))))) a ona
        sama będzie ścigana przez paparazzich ;))
      • marisa80 Re: Jestem zachwycona!! 22.06.09, 16:53
        No i udało się,
        mam effuniaka i dalej jestem zachwycona!!
        ;)
    • lukrecjabo Ewa-gospodyni programu "Jak dobrze dobierać stanik 12.03.09, 16:05
      Ja mam taką cichą nadzieję, że stworzą osobny program dla samych staników. Ewa
      (byłaś fantastyczna, powiedziałaś wszystko to, co trzeba w tak krótkim czasie,
      wielkie brawa) byłaby główną dowodzącą:) Gdyby akurat nie mogła, to na Lobby
      dziewczyny również fantastycznie doradzają - ja poznałam Mahedę i Charm i
      uważam, że świetnie się do tego nadają (nie chcę umniejszyć tutaj nikomu
      wartości, ale akurat te dziewczyny poznałam). Może chcecie popracować sobie na
      etacie w telewizji? :D
      Program mógłby dotyczyć wiedzy, którą przekazują LB i LMB, modelki z różnymi
      obwodami i różnymi literkami miseczek, efekty migracji, biust po ciąży, przy
      karmieniu............... Same wiemy, ile tego jest:)

      A co Wy myślicie o takim programie?
      • kulki własna TV? 13.03.09, 10:08
        własna internetowa telewizja? czy TVN to kupi?
    • tumtum Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 16:51
      Dołączam się do zachwytów i cieszy mnie ogromnie że taka zgoda panuje w tej
      materii :)Utyskiwania po pierwszej emisji uważam za co najmniej niezrozumiałe -
      bo w dużej mierze dotyczyły formuły samego programu. Te kobiety wiedziały
      przecież na co się decydują - i chwała im za odwagę - więc nie ubolewajmy że
      ktoś je teraz surowo ocenia.
      Trafiłam na lobby drążąc temat, który mnie zaintrygował na jakiejś grupie
      dyskusyjnej. Podejrzewam że większość z nas coś tam gdzieś usłyszała i pchnięta
      ciekawością odkryła kopalnię wiedzy, jaką jest to forum. Dlatego nie ma nic
      złego w tym, że w programie nie jest powiedziane o stanikach od A do Z, naprawdę
      wystarczy odrobina wywrotowej wiedzy do rozpętania rewolucji w myśleniu :)

      Effuniak - gratuluję udanych występów, życzę odporności na bezpodstawną krytykę
      :)Bardzo cieszy mnie Twój sukces :)
      • justinehh Rewela! 12.03.09, 17:13
        A nie można by tych filmików na chomika wrzucać?
    • rudaa26 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 17:50
      Obejrzałam program tylko ze względu na Effuniak. Było super.
      Pierwszy raz na własne oczy widziałam jak się wygarnia biust z
      piekarni ;-) Mam nadzieję że dzięki temu programowi uświadomienie
      rozmiarowe dotrze do większej ilości kobiet. Gratuluję udanego
      występu, tak trzymać!
      • set_ka1 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 21:34
        Dla mnie Ewa to wielka profesjonalistka z wielkim sercem:) ciesze
        sie ze program zostal w calosci nakrecony wczesniej, bo po
        komentarzach umieszczonych przez niektore osoby Ewie jeszcze
        przyszloby do glowy zrezygnowac. Bylo super!!
    • bell9 powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:31
      właśnie sie zaczyna powtórka na TVN Style
      • justyna-8 Re: powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:56
        Oglądaliśmy wczoraj z mężem. Boskie.
        Dzisiaj mój mąż uświadamiał Panią w bieliźniaku, że coraz więcej
        kobiet będzie pytało o takie rozmiary, bo jest o tym program w
        telewizji :)
        No i po wczorajszym programie władował mi się do przebieralni i
        pokazywał gdzie mam bułki. Także nie tylko kobiety będą uświadomione.
        • bell9 Re: powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:59
          suuper!!!martwi mnie tylko jedno:że, teraz Ewa będzie miała mniej czasu dla nas LB.ehhhh
          • maith No co Ty? :) 12.03.09, 20:23
            bell9 napisała:

            > suuper!!!martwi mnie tylko jedno:że, teraz Ewa będzie miała mniej
            > czasu dla nas LB.ehhhh

            No co Ty? Już wkrótce tłum kobiet domagający się Effuniaków wzrośnie tak bardzo,
            że Ewa zaweźmie się w sobie i jeszcze szybciej ruszy z produkcją pełnej
            rozmiarówki :)
            • bell9 Re: No co Ty? :) 12.03.09, 22:42
              oby twe słowa okazały sie prorocze!!!!
              • justyna-8 Re: No co Ty? :) 13.03.09, 09:59
                Oj, tak. Bo ja też już przebieram nóżkami na widok staników Ewy. I
                kiedy ruszy sklep?
    • aadrianka Obejrzałam i ja:) 12.03.09, 19:05
      Ewo,jesteś bardzo medialną osobą! Padły wszystkie potrzebne
      informacje, ozdobione prześlicznym uśmiechem. Fantastyczne to było!
    • kulki Ewo, gratulacje! było świetnie! n/t 12.03.09, 19:13

    • kulki kiedy jeszcze będzie powtórka odc.2 12.03.09, 19:17
      w żadnym programie nie piszą :(
      • roza_am Powtórki 12.03.09, 19:21
        powtórki programu "Jak dobrze wyglądać nago" w TVN Style – w czwartki o 18.30,
        piątki o 15.30, niedziele 11.00, poniedziałki o 17.30 i 23.30, wtorki o 20.00 i
        środy o 11.00.

        za www.plejada.pl/3,17019,news,1,1,to_one_pokazaly_sie_nago,artykul.html
    • hanelore Linki eMule 12.03.09, 22:00
      Kompletne odcinki 1 i 2 znalazłam na eMule.
      • eponak Odcinek nr 2 13.03.09, 15:56
        Nie korzystam, ale są też gdzie indziej. Najwyżej mnie zamkną, ale
        zainstalowałam program od torrentów. Trudno, ale było warto, bo mimo
        prowadzącego (typ: przyjaciółka) dziewczyny naprawdę były fajne i wyłapałam parę
        porad. Mamę fantastycznie odmłodziło, może nawet nie tyle fryzura i makijaż, co
        samoprzekonanie siebie, że jest piękna :) Za to Zuzę bezsensownie postarzyła ta
        fryzura, ale jej się chyba marzył taki typ charakteryzacji. Dzięki zobaczeniu
        całego odcinka, mogę powiedzieć że Ewa naprawdę wyraziście wygląda i dziewczyny
        sporo nabrały odwagi po spotkaniu z nią :)
    • malgos_j Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 12:07
      Pięknie, nagram i bedę pokazywać swoim koleżankom niedowiarkom:))). Bardzo dużo
      udało się przekazać, No tak, jeśli Ewa powtarzała jak mantrę, to trudno im było
      wyciąć he...he..
      Pewna znajoma po programie spojrzała na mnie łaskawszym okiem - że jednak nie
      bredzę.
    • nieco8 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 12:43
      Ewo twój występ był genialny. Tak się ekscytowałam twoim występem, że
      nakrzyczałam na męża, bo za głośno z kotem się bawił i nie słyszałam wszystkiego
      co mówiłaś:)
      Uśmiech córki odzianej w Effuniaka - bezcenny!
    • beniutka_bo Kaganek stanikowej oświaty 13.03.09, 14:01
      Witam!
      Dziś byłam u kosmetyczki i zaczęłyśmy rozmawiać o wrednych babach itd. o
      telewizji,nowych programach, w tym- padł tytuł "Jak dobrze wyglądać...".
      Powiedziała,że bardzo jej się podobało to,co mówiła "ta pani Ewa Michalak"aż
      sobie nazwisko zapisała i chce się kontaktować ws.szycie nam miarę,bo z tymi
      Triuphami to porażka totalne,drogie,a szmaty takie. I "piekarnia" bardzo się
      podobała.
      Kobieta w życiu nie słyszała o LB, więc jej co nieco opowiedziałam, stwierdziła,
      że to bardzo dobra inicjatywa i poprosiła o namiary na forum i jakieś sklepy w
      Warszawie.

      Czyli program trafia tam,gdzie powinien,budzi zainteresowanie i skłania do
      refleksji nad własną garderobą. Oby każda kobieta oglądająca ten program miała
      tak "chłonny umysł".

      Pani Ewo,gratuluję!
    • sybilla777 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 15:10
      Ponownie dzięki Wronki12 za link (jakbyś mogła to ja bardzo proszę też o link do
      całego odcinka, jeśli to jeszcze możliwe).
      Chyba już wszystko zostało powiedziane o tym materiale, dla mnie bomba, aż miło
      zobaczyć tę przemianę stanikowo-biustową i usłyszeć fachową pogadankę Ewy:))
    • chocochoco Duzo lepiej niz odcinek 1 13.03.09, 17:27
      O wiele milej i swobodniej to wyszło, znacznie bardziej mi się podobało, w ogóle
      cały drugi odcinek był jakiś lepszy, oby tak dalej!! A staniki przecudne i
      pięknie leżały na mamie i córce!!
      • wronki12 link do Effuniak 13.03.09, 19:39
        mała niespodzianka - pod tym adresem www.bialelaki.pl/effuniak/ są oba
        fragmenty i za każdym razem będzie dokładany kolejny. na dole strony oba te
        pliki są do ściągnięcia w formacie .wmv.
        • anetaw2 Re: link do Effuniak 13.03.09, 20:33
          cudowna niespodzianka, dzięki :-)
        • quleczka genialnie :))) n/t 16.03.09, 16:26
    • zawsze_zielona Bylo FANTASTYCZNIE 13.03.09, 19:27
      Ewo, bylas swietna, naturalna, urocza, po prostu nasz Effuniak.
      A metamorfoza, szczegolnie u mamy zapierajaca dech w piersiach:)
    • wera9954 Byłaś fan-tas-tycz-na! 13.03.09, 19:56
      Effuniaku drogi, miałam to wcześniej napisać, ale brakowało mi czasu. Wypadłaś
      świetnie! :) Bardzo mi się podobało, przekazałaś sporo stanikowej wiedzy, byłaś
      też miła i sympatyczna. Gratuluję!
    • marcelowypotwor Brawo brawo! 13.03.09, 20:53
      Ten odcinek wspanialy! mam na mysli oczywiscie fragment Ewy, niesamowicie
      naturalnie i sympatycznie, po prostu klasa!
    • monissska Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 20:54
      oj fakt, ten odcinek był o niebo leszy od pierwszego:)
      i trochę na wesoło, wiedza w pigułce przekazana! oby kolejne odcinki były
      utrzymane w tym stylu
      brawo!:)
    • kulka_kulkowa Gratulacje! :) 14.03.09, 20:55
      Oglądałam tylko fragmenty z Ewą. Szczególnie drugi odcinek świetny :) I nie zgodzę się z opiniami, że drugoodcinkowa mama była niezadowolona. Moim zdaniem kobieta była w szoku i ją zatkało!
      Jako bardzo początkująca małobiuściasta nie mogę się doczekać trójmiejskiego spotkania, bo tak czuję, że moja wiedza jest ciągle bardzo teoretyczna i czeka mnie rewolucja i solidna lekcja wiedzy stanikowej.
      Dołączam się też do podziękowań dla Wronki i męża, bo przegapiłam oba odcinki.
      • lafere A to czytałyście? 15.03.09, 14:41
        Znalazłam taki artykulik:
        wyborcza.pl/1,88975,6363723,Biegac_nago_w_telewizji.html
        Trochę na marginesie tematu, bo akurat o stanikach nic w nim nie ma. Ale można się tego i owego dowiedzieć o programie.
        Bardzo negatywnie odebrałam ten fragment "Formuła programu zakłada, że bohaterki mogą nosić maksymalnie rozmiar 46. - To jest program o modzie, a nie terapeutyczny - tłumaczy producent. - Często dostawaliśmy zdjęcia takich kobiet, którym pomóc mógł jedynie psycholog i lekarz dietetyk, a nie odpowiednie ubrania. " Normalnie szlag może trafić - kobitki powyżej rozmiaru 46 nie mają prawa do fajnych ubrań i mody, tylko do leczenia:( Świetne podejście producentów programu, który z założenia ma pomagać babeczkom poczuć się lepiej we własnym ciele. Sorki, że trochę oftopowo, ale się wkurzyłam i musiałam się z Wami tym podzielic:)
        • effuniak Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:04
          To nie tak , ale nie czytałas tych listów , więc nie wiesz o czym mowa
          ponadto - gdzie można znaleźć modne i w miarę przyzwoite cenowo ubrania ponad
          rozmiar 46 ??????

          Chętnie podeślę tam koleżankę
          • turzyca Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:36
            To jak inaczej to niech inaczej formuluja zdania.

            A sensowne ceny i szeroka rozmiarowke ma M&S. Luzniejsze stylistycznie, ale
            bardzo fajne rzeczy sa w C&A i Kappahlu, maja specjalne linie z wiekszymi
            rozmiarami.
            • effuniak Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:41
              Zdanie jest dobrze sformułowane i oddaje rzeczywisty problem niektórych zgłoszeń

              A tak z ciekawości , to te ubrania są dobrze dopasowane do sylwetek czy takie
              bardziej jak namioty - pytam, bo nie wiem
              • kizombalover Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:56
                Moim zdaniem bardziej jak namioty - w sensie, że kobiety o większych brzuszkach
                ubierane są w rzeczy marszczone pod biustem, na przykład, co powoduje, że nawet
                w rozmiarze 42 wyglądają jak w ciąży (widzę po sobie ;-(((
                Effuniak, jeśli mogę tak offtopowo (a może i nie), jaki jest właściwie powód
                niemożności ruszenia ze sklepem i seryjną produkcją? Czy to brak dopracowanej
                rozmiarówki, czy może względy finansowe? Bo jeśli to drugie, to może warto by
                było w funduszach europejskich poszukać?
                • effuniak Re: A to czytałyście? 15.03.09, 20:42
                  ano ... to drugie , niestety
              • mariareis Re: A to czytałyście? 15.03.09, 17:37
                W KappAhl moim zdaniem warto kupić większe bawełniane bluzki-topy, dopasowują
                się do sylwetki, a jednocześnie jej nie opinają, rozpinane swetry, spodnie
                (dżinsy i inne), kurtki, spódnice - mają normalny krój, tylko są większe. Bluzki
                to porażka, faktycznie ciążówki. Chociaż kupiłam tam ostatnio dwie bardzo fajne
                wiosenne bluzki, z dekoltem V, rozszerzane ku dołowi, jednak układają się
                świetnie z powodu materiału i braku odcięcia pod biustem, takie wiotko-lejące.
                Ceny w okolicach 100-200 zł, za kurtki więcej.

                Czytałam ten artykuł w WO, moim zdaniem dobrze, że odrzucili osoby z problemami.
                Kiedyś czytałam reportaż o kobietach biorących udział w "Łabędziem być" (chyba
                taki to był tytuł) i byłam przerażona ich stanem psychicznym, nastawieniem do
                życia i do siebie, to już było po programie, a one ciągle były nieszczęśliwe.
                Bardziej mnie bulwersuje odrzucenie ze względu na wiek niż na rozmiar, znam parę
                takich pań w tym wieku, z którymi bym się zamieniła na wygląd, mogłyby nieźle
                wypaść, tym bardziej, że tam w ciągłym użyciu jest podkład, puder, specjalne
                światło itp.
                • effuniak mariareis 15.03.09, 20:47
                  jeśli chodzi o puder itp to bohaterki są charakteryzowane dopiero w scenach
                  końcowych
                  Przez cały program są sote (przepraszam , jak to się pisze?)
                  Więc mimo, że sama znam zadbane kobietki , które wiekowo juz by sie nie
                  kwalifikowały , to rozumiem czemu wiek był barierą
                  • klymenystra Re: mariareis 16.03.09, 11:46
                    sauté w rodzaju meskim
                    sautée w zenskim
                    sautés w meskim pluralis
                    sautées w zenskim pluralis
                    • effuniak :) 16.03.09, 16:06
                      Klymenystra - bardzo dziękuję , zapisałam sobie w notesie :))
                      Jud.yta - miałam tylko wymiary i na wizji była premiera bielizny
              • granadax Re: A to czytałyście? 16.03.09, 20:19
                ewa co ty pleciesz, wszystkie nasze w rozmiarze 46 sa ubrane w
                marks& spencer. Trzeba tylko dobrze szukac i kieroeac sie zasadzami
                masz tam wszystko i na kazda sylwetke.

                a co do formuly programu, ze powyzej 46 - nie, to przeciez wszystkie
                wiecie ze jest to format brytyjski. Takie zalozenia sa narzucone juz
                w momencie kupowania licencji
              • turzyca Re: A to czytałyście? 17.03.09, 23:39
                effuniak napisała:

                > A tak z ciekawości , to te ubrania są dobrze dopasowane do sylwetek czy takie
                > bardziej jak namioty - pytam, bo nie wiem

                Jak z kazdymi sieciowkami - roznie. Ale bywaja tez rzeczy bardzo dobrze
                skrojone, dobrze podkreslajace klasyczna, klepsydrowata sylwetke.

                Bardzo fajne, ale niestety drogie, ubrania ma tuzzi. Ale na wazniejsze imprezy
                mozna sie szarpnac. Produkuja do rozmiaru 48.

                46 oferuje Monnari.

                Jak sie w Warszawie przelece po centrach handlowych to Ci pewnie jeszcze pare
                marek wymienie, pamiec mi sie odswiezy. ;)
          • lafere Re: A to czytałyście? 16.03.09, 16:04
            Fakt, zgłoszeń nie czytałam i wierzę, że niektóre kandytatury mogły się nie nadawać z różnych względów. Ale to co można przeczytać w artykule robi naprawdę kiepskie wrażenie. Zresztą komentarze które pojawiły się pod tekstem świadczą o tym, że nie tylko ja odebrałam go nie za dobrze. Nie wiem, może to po prostu wina autora notki i sposobu w jaki ujął te założenia programu.
            • joankb Re: A to czytałyście? 16.03.09, 20:03
              Te kryteria i ich uzasadnienie są po prostu obrzydliwe.
              Na każde świństwo, każdą dyskryminację można znaleźć argument.
              I usprawiedliwienie. Dobrze, że ktoś to opisał.
    • mirka.zdzirka Jestem zachwycona!! 16.03.09, 09:46
      Przed chwilą obejrzałam, bo w domu padł mi net, a w pracy wszyscy aż
      się dziwili, co mnie tak cieszy w tym komputerze :) Było suuuper :)!
      Szczególnie podobało mi się, jak pani matka wyszła w tym pustawym
      75HH i twierdziła, że to zły rozmiar, a okazało się, że pasuje
      idealnie :) Wygarnianie spod pach i z pleców wręcz zjawiskowe. Nie
      podobało mi się jedynie niezadowolenie tej pani, za to mina córki
      warta zapamiętania i pogratulowania Effuniakowi :)

      To, czego w pierwszym odcinku nie dało się powiedzieć, zostało z
      nawiązką powiedziane w drugim :) Po prostu rewelacja :)!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka