maith G E N I A L N E ! 12.03.09, 13:39 Dopiero teraz obejrzałam. Genialne :) Tym razem temat doboru biustonoszy został pokazany bardzo dobrze. Ewa - Ty wszystko świetnie wyjaśniłaś, oni jeszcze dodali kompetentny komentarz i w efekcie wyszło naprawdę super. No i Twoje fantastyczne staniki, tfu kompleciki, ja też chcę komplet! :) A co do stylizacji, to oczywiście pomysły z wybiegów są nie do zastosowania wprost (np. dekolt do pępka wymaga niezałożenia biustonosza itd.) Ale tym razem nie było tak bardzo źle (chociaż pomysł ze spódnicą ołówkową i włożoną w nią białą koszulą u mamy nie był najfortunniejszy). Natomiast jest lepiej. Tą poprzednią dziewczynę, z szerokimi biodrami włożyli w szarą spódnicę harmonijkową (która poszerzyła ją jeszcze w biodrach, tym bardziej że na górze dali czarną kamizelkę). No to tym razem już takich akcji na szczęście nie było. Odpowiedz Link
nie-realna Re: co do zestawu mamy... 12.03.09, 13:46 Rzeczywiście outfit mamy z białą bluzką mocno niekorzystny. A jak powiedzieli na początku mama była klepsydrą. Którą jak wszyscy wiedzą , naprawdę można bardzo korzystnie ubrać, bez większych problemów... Nie mam pojęcia co robią tam styliści, i czy to rzeczywiście styliści, czy ludzie z łapanki... Wstyd. Odpowiedz Link
quleczka Re: G E N I A L N E ! 12.03.09, 13:46 ja nie narzekam na same stylizacje bo te byly tym razem fajne nawet, tylko na brak wyjasnien na przykladach, co osoba o takiej figurze powinna noscic, a co nie raz sie pokazaly w czyms zlym w tej przebieralni ale nie powiedzili czemu zle... jedyny moment kiedy mowia co jest dobre, a co zle to przy tym wybiegu, a to czesto trudno przelozyc na sklepowe rzeczy i normalne figury w orginalnej wersji jakos wiecej wynosilam z porad ubraniowych :) tutaj jedynie mozna podpatrzyc na efekcie koncowym w czym im dobrze jest i tyle :) Odpowiedz Link
arwena-g Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 13:49 Pani Ewa jest gwiazdą w tym odcinku - oczu nie można oderwać. Wszystko doskonale podane. Tylko ten Sałata, ech szkoda gadać, wygląda jakby był tam na przyczepkę, a nie prowadzącym. Brawa dla Effuniak i za Effuniaki. Odpowiedz Link
pineapplegirl Oczywiscie super! 12.03.09, 14:13 Dołączam się do gratulacji, było doskonale! Wszystko co najważniejsze, zostało powiedziane. Nie wiem tylko czy mi się wydaje, czy uczestniczki wykazały zero entuzjazmu, dla tak doskonale dobranej bielizny? Ta pierwsza Pani słuchała wskazówek z jakimś takim niedowierzaniem na twarzy... Odpowiedz Link
quleczka Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:14 no trudno jej sie dziwic, ze miala niedowierzanie na twarzy jak pierwszy raz uslyszala, ze ma piersi na plecach ;) Odpowiedz Link
pineapplegirl Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:22 Racja :) Tez bym wolała nie wierzyc, ze mam biust na plecach ;) Odpowiedz Link
emalia1231 Re: Oczywiscie super! 12.03.09, 14:24 moze troszke trudniej refolmowalna ale jednak:))) swoją droga ciekawa jestem rozmiaru tej Córki bo na poczatku wygladalo to troche boleśnie ps.Wronka zlota jestes ! Odpowiedz Link
nightsong Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 14:22 właśnie pokazałam odcinek koleżankom w pracy i tak, jak ktoś już wcześniej powiedział - "magia telewizji" - to, co ja próbuje im powiedzieć już od jakiegoś pół roku, po obejrzeniu tego odcinka od razu do nich dotarło. i nawet powiedziały, że pójdą ze mną do sklepu, żeby dobrać odpowiedni rozmiar :D bardzo się cieszę i mam nadzieję, że więcej kobiet zareagowało tak entuzjastycznie po obejrzeniu wczorajszego programu. Odpowiedz Link
a_girl WOW! 12.03.09, 14:42 Rewela! Naprawdę, oglądam drugi raz i jestem zachwycona. Zgadzam się, że pierwszy odcinek był na tyle pocięty, że wyszło to niezbyt fajnie, ale tutaj - GE-NIA-LNIE! Effuniak konkretny, sympatyczny i profesjonalny - dokładne wyjaśnienie, DLACZEGO staniki są źle dobrane, wspomnienie o ciasnych obwodach i miskach HH - super! Zrobiłaś w tym odcinku naprawdę miłe wrażenie - ani wredna baba, ani ciepłe kluchy, tylko kobieta z pasją, która wie, co mówi i która chce pomagać ludziom :). I ta radość na końcu - no, miodzio, po prostu :). Odpowiedz Link
marisa80 Jestem zachwycona!! 12.03.09, 15:20 Właściwie obejrzałam wczoraj tylko fragment z Ewą i jestem zachwycona - teraz będę polować na powtórki, żeby sobie całą wiedzę utrwalić. Jako początkująca "biuściasta" w końcu naocznie zobaczyłam mądrości, które wyczytałam wcześniej na biuściastych stronach. Dopiero teraz do mnie dotarło znaczenie biuściastych terminów. Super, jestem pod wielkim wrażeniem, Ewo, teraz o Effuniaku będę śnić już każdej nocy.;)) Odpowiedz Link
thorgalla Re: Jestem zachwycona!! 12.03.09, 15:50 Nie jestem w stanie dodać nic nowego do tego,co zostało napisane. Widać,że Ewa się rozluźniła i czuje się swobodniej.Wiadomo,pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy. Muszę powiedzieć,że też mam wrażenie,że stanik starszej z kobiet nie do końca był dobrze dobrany.Może to wina modelu. Zobaczycie,już niedługo o Ewie na Pudelku będą pisać ;))))))) a ona sama będzie ścigana przez paparazzich ;)) Odpowiedz Link
marisa80 Re: Jestem zachwycona!! 22.06.09, 16:53 No i udało się, mam effuniaka i dalej jestem zachwycona!! ;) Odpowiedz Link
lukrecjabo Ewa-gospodyni programu "Jak dobrze dobierać stanik 12.03.09, 16:05 Ja mam taką cichą nadzieję, że stworzą osobny program dla samych staników. Ewa (byłaś fantastyczna, powiedziałaś wszystko to, co trzeba w tak krótkim czasie, wielkie brawa) byłaby główną dowodzącą:) Gdyby akurat nie mogła, to na Lobby dziewczyny również fantastycznie doradzają - ja poznałam Mahedę i Charm i uważam, że świetnie się do tego nadają (nie chcę umniejszyć tutaj nikomu wartości, ale akurat te dziewczyny poznałam). Może chcecie popracować sobie na etacie w telewizji? :D Program mógłby dotyczyć wiedzy, którą przekazują LB i LMB, modelki z różnymi obwodami i różnymi literkami miseczek, efekty migracji, biust po ciąży, przy karmieniu............... Same wiemy, ile tego jest:) A co Wy myślicie o takim programie? Odpowiedz Link
tumtum Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 16:51 Dołączam się do zachwytów i cieszy mnie ogromnie że taka zgoda panuje w tej materii :)Utyskiwania po pierwszej emisji uważam za co najmniej niezrozumiałe - bo w dużej mierze dotyczyły formuły samego programu. Te kobiety wiedziały przecież na co się decydują - i chwała im za odwagę - więc nie ubolewajmy że ktoś je teraz surowo ocenia. Trafiłam na lobby drążąc temat, który mnie zaintrygował na jakiejś grupie dyskusyjnej. Podejrzewam że większość z nas coś tam gdzieś usłyszała i pchnięta ciekawością odkryła kopalnię wiedzy, jaką jest to forum. Dlatego nie ma nic złego w tym, że w programie nie jest powiedziane o stanikach od A do Z, naprawdę wystarczy odrobina wywrotowej wiedzy do rozpętania rewolucji w myśleniu :) Effuniak - gratuluję udanych występów, życzę odporności na bezpodstawną krytykę :)Bardzo cieszy mnie Twój sukces :) Odpowiedz Link
rudaa26 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 17:50 Obejrzałam program tylko ze względu na Effuniak. Było super. Pierwszy raz na własne oczy widziałam jak się wygarnia biust z piekarni ;-) Mam nadzieję że dzięki temu programowi uświadomienie rozmiarowe dotrze do większej ilości kobiet. Gratuluję udanego występu, tak trzymać! Odpowiedz Link
set_ka1 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 21:34 Dla mnie Ewa to wielka profesjonalistka z wielkim sercem:) ciesze sie ze program zostal w calosci nakrecony wczesniej, bo po komentarzach umieszczonych przez niektore osoby Ewie jeszcze przyszloby do glowy zrezygnowac. Bylo super!! Odpowiedz Link
bell9 powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:31 właśnie sie zaczyna powtórka na TVN Style Odpowiedz Link
justyna-8 Re: powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:56 Oglądaliśmy wczoraj z mężem. Boskie. Dzisiaj mój mąż uświadamiał Panią w bieliźniaku, że coraz więcej kobiet będzie pytało o takie rozmiary, bo jest o tym program w telewizji :) No i po wczorajszym programie władował mi się do przebieralni i pokazywał gdzie mam bułki. Także nie tylko kobiety będą uświadomione. Odpowiedz Link
bell9 Re: powtórka sie zaczyna!!!!!!! 12.03.09, 18:59 suuper!!!martwi mnie tylko jedno:że, teraz Ewa będzie miała mniej czasu dla nas LB.ehhhh Odpowiedz Link
maith No co Ty? :) 12.03.09, 20:23 bell9 napisała: > suuper!!!martwi mnie tylko jedno:że, teraz Ewa będzie miała mniej > czasu dla nas LB.ehhhh No co Ty? Już wkrótce tłum kobiet domagający się Effuniaków wzrośnie tak bardzo, że Ewa zaweźmie się w sobie i jeszcze szybciej ruszy z produkcją pełnej rozmiarówki :) Odpowiedz Link
justyna-8 Re: No co Ty? :) 13.03.09, 09:59 Oj, tak. Bo ja też już przebieram nóżkami na widok staników Ewy. I kiedy ruszy sklep? Odpowiedz Link
aadrianka Obejrzałam i ja:) 12.03.09, 19:05 Ewo,jesteś bardzo medialną osobą! Padły wszystkie potrzebne informacje, ozdobione prześlicznym uśmiechem. Fantastyczne to było! Odpowiedz Link
kulki kiedy jeszcze będzie powtórka odc.2 12.03.09, 19:17 w żadnym programie nie piszą :( Odpowiedz Link
roza_am Powtórki 12.03.09, 19:21 powtórki programu "Jak dobrze wyglądać nago" w TVN Style – w czwartki o 18.30, piątki o 15.30, niedziele 11.00, poniedziałki o 17.30 i 23.30, wtorki o 20.00 i środy o 11.00. za www.plejada.pl/3,17019,news,1,1,to_one_pokazaly_sie_nago,artykul.html Odpowiedz Link
eponak Odcinek nr 2 13.03.09, 15:56 Nie korzystam, ale są też gdzie indziej. Najwyżej mnie zamkną, ale zainstalowałam program od torrentów. Trudno, ale było warto, bo mimo prowadzącego (typ: przyjaciółka) dziewczyny naprawdę były fajne i wyłapałam parę porad. Mamę fantastycznie odmłodziło, może nawet nie tyle fryzura i makijaż, co samoprzekonanie siebie, że jest piękna :) Za to Zuzę bezsensownie postarzyła ta fryzura, ale jej się chyba marzył taki typ charakteryzacji. Dzięki zobaczeniu całego odcinka, mogę powiedzieć że Ewa naprawdę wyraziście wygląda i dziewczyny sporo nabrały odwagi po spotkaniu z nią :) Odpowiedz Link
malgos_j Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 12:07 Pięknie, nagram i bedę pokazywać swoim koleżankom niedowiarkom:))). Bardzo dużo udało się przekazać, No tak, jeśli Ewa powtarzała jak mantrę, to trudno im było wyciąć he...he.. Pewna znajoma po programie spojrzała na mnie łaskawszym okiem - że jednak nie bredzę. Odpowiedz Link
nieco8 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 12:43 Ewo twój występ był genialny. Tak się ekscytowałam twoim występem, że nakrzyczałam na męża, bo za głośno z kotem się bawił i nie słyszałam wszystkiego co mówiłaś:) Uśmiech córki odzianej w Effuniaka - bezcenny! Odpowiedz Link
beniutka_bo Kaganek stanikowej oświaty 13.03.09, 14:01 Witam! Dziś byłam u kosmetyczki i zaczęłyśmy rozmawiać o wrednych babach itd. o telewizji,nowych programach, w tym- padł tytuł "Jak dobrze wyglądać...". Powiedziała,że bardzo jej się podobało to,co mówiła "ta pani Ewa Michalak"aż sobie nazwisko zapisała i chce się kontaktować ws.szycie nam miarę,bo z tymi Triuphami to porażka totalne,drogie,a szmaty takie. I "piekarnia" bardzo się podobała. Kobieta w życiu nie słyszała o LB, więc jej co nieco opowiedziałam, stwierdziła, że to bardzo dobra inicjatywa i poprosiła o namiary na forum i jakieś sklepy w Warszawie. Czyli program trafia tam,gdzie powinien,budzi zainteresowanie i skłania do refleksji nad własną garderobą. Oby każda kobieta oglądająca ten program miała tak "chłonny umysł". Pani Ewo,gratuluję! Odpowiedz Link
sybilla777 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 15:10 Ponownie dzięki Wronki12 za link (jakbyś mogła to ja bardzo proszę też o link do całego odcinka, jeśli to jeszcze możliwe). Chyba już wszystko zostało powiedziane o tym materiale, dla mnie bomba, aż miło zobaczyć tę przemianę stanikowo-biustową i usłyszeć fachową pogadankę Ewy:)) Odpowiedz Link
chocochoco Duzo lepiej niz odcinek 1 13.03.09, 17:27 O wiele milej i swobodniej to wyszło, znacznie bardziej mi się podobało, w ogóle cały drugi odcinek był jakiś lepszy, oby tak dalej!! A staniki przecudne i pięknie leżały na mamie i córce!! Odpowiedz Link
wronki12 link do Effuniak 13.03.09, 19:39 mała niespodzianka - pod tym adresem www.bialelaki.pl/effuniak/ są oba fragmenty i za każdym razem będzie dokładany kolejny. na dole strony oba te pliki są do ściągnięcia w formacie .wmv. Odpowiedz Link
zawsze_zielona Bylo FANTASTYCZNIE 13.03.09, 19:27 Ewo, bylas swietna, naturalna, urocza, po prostu nasz Effuniak. A metamorfoza, szczegolnie u mamy zapierajaca dech w piersiach:) Odpowiedz Link
wera9954 Byłaś fan-tas-tycz-na! 13.03.09, 19:56 Effuniaku drogi, miałam to wcześniej napisać, ale brakowało mi czasu. Wypadłaś świetnie! :) Bardzo mi się podobało, przekazałaś sporo stanikowej wiedzy, byłaś też miła i sympatyczna. Gratuluję! Odpowiedz Link
marcelowypotwor Brawo brawo! 13.03.09, 20:53 Ten odcinek wspanialy! mam na mysli oczywiscie fragment Ewy, niesamowicie naturalnie i sympatycznie, po prostu klasa! Odpowiedz Link
monissska Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 20:54 oj fakt, ten odcinek był o niebo leszy od pierwszego:) i trochę na wesoło, wiedza w pigułce przekazana! oby kolejne odcinki były utrzymane w tym stylu brawo!:) Odpowiedz Link
kulka_kulkowa Gratulacje! :) 14.03.09, 20:55 Oglądałam tylko fragmenty z Ewą. Szczególnie drugi odcinek świetny :) I nie zgodzę się z opiniami, że drugoodcinkowa mama była niezadowolona. Moim zdaniem kobieta była w szoku i ją zatkało! Jako bardzo początkująca małobiuściasta nie mogę się doczekać trójmiejskiego spotkania, bo tak czuję, że moja wiedza jest ciągle bardzo teoretyczna i czeka mnie rewolucja i solidna lekcja wiedzy stanikowej. Dołączam się też do podziękowań dla Wronki i męża, bo przegapiłam oba odcinki. Odpowiedz Link
lafere A to czytałyście? 15.03.09, 14:41 Znalazłam taki artykulik: wyborcza.pl/1,88975,6363723,Biegac_nago_w_telewizji.html Trochę na marginesie tematu, bo akurat o stanikach nic w nim nie ma. Ale można się tego i owego dowiedzieć o programie. Bardzo negatywnie odebrałam ten fragment "Formuła programu zakłada, że bohaterki mogą nosić maksymalnie rozmiar 46. - To jest program o modzie, a nie terapeutyczny - tłumaczy producent. - Często dostawaliśmy zdjęcia takich kobiet, którym pomóc mógł jedynie psycholog i lekarz dietetyk, a nie odpowiednie ubrania. " Normalnie szlag może trafić - kobitki powyżej rozmiaru 46 nie mają prawa do fajnych ubrań i mody, tylko do leczenia:( Świetne podejście producentów programu, który z założenia ma pomagać babeczkom poczuć się lepiej we własnym ciele. Sorki, że trochę oftopowo, ale się wkurzyłam i musiałam się z Wami tym podzielic:) Odpowiedz Link
effuniak Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:04 To nie tak , ale nie czytałas tych listów , więc nie wiesz o czym mowa ponadto - gdzie można znaleźć modne i w miarę przyzwoite cenowo ubrania ponad rozmiar 46 ?????? Chętnie podeślę tam koleżankę Odpowiedz Link
turzyca Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:36 To jak inaczej to niech inaczej formuluja zdania. A sensowne ceny i szeroka rozmiarowke ma M&S. Luzniejsze stylistycznie, ale bardzo fajne rzeczy sa w C&A i Kappahlu, maja specjalne linie z wiekszymi rozmiarami. Odpowiedz Link
effuniak Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:41 Zdanie jest dobrze sformułowane i oddaje rzeczywisty problem niektórych zgłoszeń A tak z ciekawości , to te ubrania są dobrze dopasowane do sylwetek czy takie bardziej jak namioty - pytam, bo nie wiem Odpowiedz Link
kizombalover Re: A to czytałyście? 15.03.09, 16:56 Moim zdaniem bardziej jak namioty - w sensie, że kobiety o większych brzuszkach ubierane są w rzeczy marszczone pod biustem, na przykład, co powoduje, że nawet w rozmiarze 42 wyglądają jak w ciąży (widzę po sobie ;-((( Effuniak, jeśli mogę tak offtopowo (a może i nie), jaki jest właściwie powód niemożności ruszenia ze sklepem i seryjną produkcją? Czy to brak dopracowanej rozmiarówki, czy może względy finansowe? Bo jeśli to drugie, to może warto by było w funduszach europejskich poszukać? Odpowiedz Link
mariareis Re: A to czytałyście? 15.03.09, 17:37 W KappAhl moim zdaniem warto kupić większe bawełniane bluzki-topy, dopasowują się do sylwetki, a jednocześnie jej nie opinają, rozpinane swetry, spodnie (dżinsy i inne), kurtki, spódnice - mają normalny krój, tylko są większe. Bluzki to porażka, faktycznie ciążówki. Chociaż kupiłam tam ostatnio dwie bardzo fajne wiosenne bluzki, z dekoltem V, rozszerzane ku dołowi, jednak układają się świetnie z powodu materiału i braku odcięcia pod biustem, takie wiotko-lejące. Ceny w okolicach 100-200 zł, za kurtki więcej. Czytałam ten artykuł w WO, moim zdaniem dobrze, że odrzucili osoby z problemami. Kiedyś czytałam reportaż o kobietach biorących udział w "Łabędziem być" (chyba taki to był tytuł) i byłam przerażona ich stanem psychicznym, nastawieniem do życia i do siebie, to już było po programie, a one ciągle były nieszczęśliwe. Bardziej mnie bulwersuje odrzucenie ze względu na wiek niż na rozmiar, znam parę takich pań w tym wieku, z którymi bym się zamieniła na wygląd, mogłyby nieźle wypaść, tym bardziej, że tam w ciągłym użyciu jest podkład, puder, specjalne światło itp. Odpowiedz Link
effuniak mariareis 15.03.09, 20:47 jeśli chodzi o puder itp to bohaterki są charakteryzowane dopiero w scenach końcowych Przez cały program są sote (przepraszam , jak to się pisze?) Więc mimo, że sama znam zadbane kobietki , które wiekowo juz by sie nie kwalifikowały , to rozumiem czemu wiek był barierą Odpowiedz Link
klymenystra Re: mariareis 16.03.09, 11:46 sauté w rodzaju meskim sautée w zenskim sautés w meskim pluralis sautées w zenskim pluralis Odpowiedz Link
effuniak :) 16.03.09, 16:06 Klymenystra - bardzo dziękuję , zapisałam sobie w notesie :)) Jud.yta - miałam tylko wymiary i na wizji była premiera bielizny Odpowiedz Link
granadax Re: A to czytałyście? 16.03.09, 20:19 ewa co ty pleciesz, wszystkie nasze w rozmiarze 46 sa ubrane w marks& spencer. Trzeba tylko dobrze szukac i kieroeac sie zasadzami masz tam wszystko i na kazda sylwetke. a co do formuly programu, ze powyzej 46 - nie, to przeciez wszystkie wiecie ze jest to format brytyjski. Takie zalozenia sa narzucone juz w momencie kupowania licencji Odpowiedz Link
turzyca Re: A to czytałyście? 17.03.09, 23:39 effuniak napisała: > A tak z ciekawości , to te ubrania są dobrze dopasowane do sylwetek czy takie > bardziej jak namioty - pytam, bo nie wiem Jak z kazdymi sieciowkami - roznie. Ale bywaja tez rzeczy bardzo dobrze skrojone, dobrze podkreslajace klasyczna, klepsydrowata sylwetke. Bardzo fajne, ale niestety drogie, ubrania ma tuzzi. Ale na wazniejsze imprezy mozna sie szarpnac. Produkuja do rozmiaru 48. 46 oferuje Monnari. Jak sie w Warszawie przelece po centrach handlowych to Ci pewnie jeszcze pare marek wymienie, pamiec mi sie odswiezy. ;) Odpowiedz Link
lafere Re: A to czytałyście? 16.03.09, 16:04 Fakt, zgłoszeń nie czytałam i wierzę, że niektóre kandytatury mogły się nie nadawać z różnych względów. Ale to co można przeczytać w artykule robi naprawdę kiepskie wrażenie. Zresztą komentarze które pojawiły się pod tekstem świadczą o tym, że nie tylko ja odebrałam go nie za dobrze. Nie wiem, może to po prostu wina autora notki i sposobu w jaki ujął te założenia programu. Odpowiedz Link
joankb Re: A to czytałyście? 16.03.09, 20:03 Te kryteria i ich uzasadnienie są po prostu obrzydliwe. Na każde świństwo, każdą dyskryminację można znaleźć argument. I usprawiedliwienie. Dobrze, że ktoś to opisał. Odpowiedz Link
mirka.zdzirka Jestem zachwycona!! 16.03.09, 09:46 Przed chwilą obejrzałam, bo w domu padł mi net, a w pracy wszyscy aż się dziwili, co mnie tak cieszy w tym komputerze :) Było suuuper :)! Szczególnie podobało mi się, jak pani matka wyszła w tym pustawym 75HH i twierdziła, że to zły rozmiar, a okazało się, że pasuje idealnie :) Wygarnianie spod pach i z pleców wręcz zjawiskowe. Nie podobało mi się jedynie niezadowolenie tej pani, za to mina córki warta zapamiętania i pogratulowania Effuniakowi :) To, czego w pierwszym odcinku nie dało się powiedzieć, zostało z nawiązką powiedziane w drugim :) Po prostu rewelacja :)! Odpowiedz Link