Dodaj do ulubionych

współczucie dla Belgów

22.03.16, 14:25
I tylko tyle ... Proszę ,bez "analiz" , bo nie wiemy co nas czeka - prośba do 1706,3322,51,czy 67 - jex
Obserwuj wątek
  • exbenek Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 14:29
   Jeżeli was to nie dotyczy - nie komentujcie na tym wątku - stwórzcie nowy - mój kuzyn z .... leży pokiereszowany akurat lądował - jest zwykłym "robolem", ale i on i ja dalej popieramy przeciwników pis ...
   • exbenek Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 14:38
    Ludzie zyjący w Holandii ,Belgii choć pochodzą z Jarosławia ,Muniny,,Pawłosiowa rozumieją to ,że zawsze się znajdzie idiota który może rozwalić SOLIDARNOŚĆ ludzi wspólnie pracujących i żyjących .
    Ps . Pokiereszowany ma narzeczoną pochodzącą z Maroka - pytanie do "loterii 1706,3322.51,66" ma ją "zaje...ć rękami" czy może "kałachem" ? A może nożem !? Jak radzisz wodzu 1706 ?
    • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 15:35
     >Jak radzisz wodzu 1706 ? <
     Zamknąć granice! Nikt bez kontroli i wizy nie powinien jej przekraczać. Europa ma być dobra dla Europejczyków a nie obcych. UNIA miała nas chronić a stwarza TOTALNE zagrożenie dla białego Europejczyka. Jeżeli nie przekonały cię linki do filmików o EUROARABII to znaczy że popierasz islamizację a to skończy się rzezią. Przedsmak miałeś także kilka dni temu w Turcji. Mieszanie ras to prosta droga do wojen. No ale... trzeba mieć rozum, a nie nienawiść do "kurdupla" z PiSu który chce cię przed rzezią uchronić.
     www.youtube.com/watch?v=BCuFNnLWt4Y
    • exbenek Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 15:16
     To wina wszelkiej maści ekstremistów ,moi kuzyni z okolic Jarosławia pracują z potomkami Marokańczyków w Holandii - 10 lat !!! Ty bałwanie twierdzisz że to mn przez nich ??? Brakuje abyś teraz stwierdził ,że mój kuzyn ma za swoje ma za swoje bo ma dziewczynę której rodzice pochodzą z Maroka? Są Koptami ... Więc co ? Ma topić czy strzelać? Czy to ,że wyznają Chrystusa ( w innej niź my formie) wystarczy wam ,aby się od nich ,po powrocie odpie......ć?
     • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 15:24
      Koptowie to nie islam. Za dotkniecie islamistki to konczy sie bez glowy. Koptowie w Egipcie sa masowo mordowani przez islamistow dopiero przewrot wojskowy w Egipcie polozyl temu kres. Pluje jak wsciekly pitbull a wiedzy zero.

      ,,Koptowie" ogólne określenie wiernych Kościołów koptyjskich: ortodoksyjnego Kościoła koptyjskiego i Kościoła katolickiego obrządku koptyjskiego. Koptowie używają języka arabskiego (jednak językiem liturgicznym do dziś jest koptyjski egipski), choć nie pochodzą od Arabów ? są potomkami rdzennych mieszkańców Egiptu, zamieszkujących ten kraj jeszcze przed muzułmańskim podbojem. Od czasów pojawienia się w Egipcie fundamentalistów muzułmańskich koptowie podlegają prześladowaniom, których szczyt, jak się wydaje, przypadał na lata 70. XX wieku."
     • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 15:51
      >bo ma dziewczynę której rodzice pochodzą z Maroka? Są Koptami ... <
      Tu masz info na ten temat. Obejrzyj do końca i zacznij wreszcie myśleć. Jesteś jak najeżony kogut!
      www.youtube.com/watch?v=uDGuqazaXH4
     • exbenek Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 16:05
      Ależ - ja tylko publikuję to co dotknęło moją - jakże radiomaryjną rodzinę - nsjpierw - ten " knąbrny" co "starych" nie słucha ,zamiast "gonić" ukraińców na Korczowej,zachciało mu się "kształcić" w Unii ,potem ta dziewczyna - piękna ,ale "inna" - tak ma być? Tylko dlatego ,że ośmielił się pokochać "inną"?
      • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 22.03.16, 16:15
       Wybór należy do niego. Otwarte granice to gwóźdź do trumny. W latach 70tych ubiegłego stulecia islamskie kobiety zaczęły się asymilować z mentalnością francuzów we Francji. Jednak radykałowie islamscy zabronili tego i mamy to co mamy - Europę w przededniu wojen domowych. Zwróć uwagę na 1milion 300tysięcy Ukraińców. ONI zwykle pracują, kasę posyłają do swoich rodzin a oprócz tego mówią głośno o powrocie Przemysla do Ukrainy i podobnych roszczeniach. Więcej znajdziesz w komentarzach i artykułach w internecie. Czy to jest normalne w przypadku GOŚCINY ze strony Polski? Tak właśnie postępują obcy. Wchodzą zaproszeni bądź nie a później... wojny!
       • wislocki12 "Nie komentujcie na tym wątku - stwórzcie nowy" 23.03.16, 00:06
        X-benek napisał: "Jeżeli was to nie dotyczy - nie komentujcie na tym wątku - stwórzcie nowy - mój kuzyn z .... leży pokiereszowany akurat lądował - jest zwykłym "robolem", ale i on i ja dalej popieramy przeciwników pis ..."
        Oczywiście, nie odmówiłeś sobie przyjemności skomentowania jego wpisu. Skąd w Tobie tyle nienawiści? Bezinteresownej, zresztą? Przecież terroryści nie są uchodźcami. To bandyci, którzy przyjeżdżają zabijać. A uchodźcy uciekają również przed nimi, śmiercią, głodem. Takich ludzi Chrystus polecał naszej szczególnej uwadze, a Ty domagasz się od nich wdzięczności za, jak to nazywasz, gościnę. Gdzie Ty masz serce? Czy sam kiedykolwiek w jakikolwiek sposób pomogłeś jakiemuś uchodźcy? :-((
  • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 23.03.16, 17:19
   Wiedzą gdzie gniazdo terrorystów ale...
   wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/brochwicz-mamy-do-czynienia-z-wojna-to-wojna-z-terroryzmem/zfezv3
   Czyż sami Belgowie (mam na uwadze władze państwa) o to się nie proszą?

   Mądra decyzja
   wiadomosci.onet.pl/kraj/rafal-bochenek-polska-nie-jest-w-stanie-przyjac-uchodzcow/5nfkcj
   Trzeba jeszcze zamknąć granice, kontrolować wszystkich, co do jednego OBCEGO.
   • wislocki12 Ksenofobia 23.03.16, 22:17
    "Trzeba jeszcze zamknąć granice, kontrolować wszystkich, co do jednego OBCEGO."
    No cóż,
    "Ksenofobia (stgr. ξένος ksenós - obcy, stgr. φόβος phóbos - strach, czyli strach przed obcymi) - niechęć, wrogość, lęk wobec obcych, przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców.
    Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi, innymi pod pewnymi względami.
    Ksenofobia może stać się immanentną wartością powszechnie akceptowaną w społeczeństwie lub w pewnych grupach społecznych.
    Osoba przejawiająca ksenofobię to ksenofob." :-((
    • polak1706 Re: Ksenofobia 24.03.16, 14:45
     Extra dla ciebie: Eurokołchoz najpóźniej za 2-3 dekady
     www.google.pl/search?q=beheading&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwja9o2wutnLAhUIc3IKHcfaC80Q_AUIBygB&biw=1280&bih=873
     • wislocki12 кoлхoз? 24.03.16, 21:10
      Wikipedia:
      "Kołchoz (ros. кoлхoз) – formalnie rolnicza spółdzielnia produkcyjna, rodzaj przedsiębiorstwa rolniczego charakterystycznego dla byłego ZSRR.
      Słowo kołchoz jest skrótem od nazwy kollektywnoje choziajstwo (кoллективнoе хoзяйcтвo), które w języku rosyjskim oznacza gospodarstwo kolektywne.
      Kołchozy powstawały w wyniku zwykle przymusowego przejęcia ziemi od indywidualnych rolników na rzecz państwa, w ramach kolektywizacji rolnictwa. W odróżnieniu od sowchozów uprawiana ziemia należała formalnie wciąż do rolników tworzących spółdzielnię, ale była przekazana w bezterminowe użytkowanie wspólnocie spółdzielczej. Od tradycyjnych spółdzielni funkcjonujących w innych krajach kołchozy różnią się tym, że wspólnota nie ma prawa się rozwiązać i żaden jej członek nie ma prawa z uczestnictwa w niej zrezygnować. Po wprowadzeniu w ZSRR obowiązku posiadania dokumentów osobistych (paszport wewnętrzny) w 1932 roku aż do 1976 nie wydawano ich chłopom, co uniemożliwiało lub utrudniało im odejście z kołchozu (chłop mógł tylko wyjechać czasowo na podstawie tymczasowych dokumentów, które były ważne tylko w wyszczególnionych miejscach i dniach).
      Członkowie kołchozu są zatem sprowadzeni praktycznie do roli pracowników etatowych, którzy dostają miesięczne wynagrodzenie za pracę i mają prawo do domu mieszkalnego oraz do uprawiania działki przydomowej. Kołchozy wciąż istnieją na Białorusi."
      Czy Ty używasz rozumu, gdy używasz słowa "eurokołchoz"? ;-))
      • pamietamy3322 Re: Ksenofobia 24.03.16, 21:48
       Ale tak jak piszesz 2-3 dekady jeszcze. Wbrew pozorom te zamachy dla ogolu muzulmanskiej spolecznosci sa niekorzystne. Bo ni spokojnie demografią przejma demokratycznie wladze. I nawet w swietle prawa sie rozprawią z niewiernymi.
   • wislocki12 Nie to co my! 23.03.16, 22:29
    Jak to miło przeczytać, że polak1706 powołuje się na autorytet lizowego "Newsweeka", twierdzącego, że "Belgowie latami tolerowali terrorystów." Nie to co my, którzy opon dla limuzyn prezydenckich szukamy na wysypiskach, a komendanta policji nie mamy od kilku tygodni! Za to ministra udało się obronić! I to wszystko tuż przed szczytem NATO, że o ŚDM i wizycie papieża Franciszka nie wspomnę! :-))
   • wislocki12 Chcą odwołać Światowe Dni Młodzieży? 23.03.16, 23:30
    "Chcą odwołać Światowe Dni Młodzieży?
    Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego nie wyklucza możliwości odwołania Światowych Dni Młodzieży! W dzisiejszym „Jeden na jeden” w TVN 24 Paweł Soloch przyznał, że „nie można tego wykluczyć”.
    – Raczej się tego nie mówi, ale oczywiście niczego nie można wykluczyć – mówił Paweł Soloch o możliwości odwołania Światowych Dni Młodzieży. Impreza, która ma odbyć się w dniach 27–31 lipca, może więc być zagrożona nie tylko ze strony potencjalnych terrorystów, ale także samych organizatorów. Dla Polski byłaby to wizerunkowa katastrofa." :-((

    www.fakt.pl/politycy/pawel-soloch-swiatowe-dni-mlodziezy-moga-byc-odwolane-,artykuly,620353.html
  • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 24.03.16, 17:03
   Musicie się oswoić! Cha, cha, cha!
   Człowiek, który polskie zakłady sprzedał za friko, nie bez korzyści dla siebie i kolesiów, poucza was
   wiadomosci.wp.pl/kat,142394,title,Janusz-Lewandowski-panowala-niepisana-umowa-teraz-Bruksela-placi-za-to-wysoka-cene,wid,18231520,wiadomosc.html
   >To jest coś, z czym Europa musi się oswoić. Mam nadzieję, że nie dotrze to do Polski<
   Oj! Dotrze, dotrze dzięki takim jak ON.
  • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 25.03.16, 14:58
   Współczucie dla Francuzów
   wiadomosci.onet.pl/swiat/zamieszki-w-paryzu-z-powodu-reformy-prawa-pracy/gq90w6
   >maciek : Zobaczcie jak sprawnie służby państwowe radzą sobie z pacyfikacją protestów ludzi pracy. A wobec islamskich darmozjadów i terrorystów są kompletnie bezradni, jak dzieci we mgle. Nikt mi nie wmówi że to przypadek. Po prostu ktoś zakłada policji kaganiec gdy chodzi o islamskich imigrantów a szczuje policją gdy chodzi o zwykłych ludzi pracy. zwiń<

   >~zgaga : Wydłużenie czasu pracy jest niezbędne, jeśli Francja ma wytrzymać ekonomicznie zasiłki dla nowo przybyłych. Tak więc drodzy Francuzi bierzcie się do roboty. W podzięce dostaniecie więcej dzieci i pochwalicie się przed Europą jeszcze większym przyrostm naturalnym. Jak pamiętam było to Waszym kompleksem jeszcze ćwierć wieku temu. zwiń<
   • genia50 Re: współczucie dla Belgów 25.03.16, 16:54
    Aby wspolczuc drugiemu czlowiekowi,samemu trzeba byc dobrym człowiekiem.Ci wszyscy,ktorzy tak staja w obronie kobiet,patriotyzmu,nacjonalizmów,robią to nie z troski tylko z chęci wyżycia sie,zemsty i wyładowania agresji i frustracji.
    • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 25.03.16, 22:26
     UNIA to zdrada!
     Rządzą nią EUROmatoły!
     > Turcja przyjmuje z powrotem imigrantów, którzy dotarli do Europy. W zamian UE przyjmuje syryjskich uchodźców z obozów w Turcji. Na zasadzie jeden za jednego. Gdy Turcja więc cofnie łódź z 20 imigrantami, 20 Syryjczyków poleci w zamian samolotem bezpośrednio do Berlina. Tam otrzymają nowe dokumenty tożsamości, prawo pobytu, ubezpieczenie zdrowotne, wizę Schengen i dostęp do świadczeń socjalnych.Liczba uchodźców w ten sposób nie zmaleje. Nielegalna imigracja zostanie zaledwie zamieniona w legalną. A Turcja zostanie wynagrodzona (6 mld euro) Erdogan powinien opublikować poradnik: ?Jak za nic dostać 6 miliardów?.

     Już niebawem Europa przekona się jednak boleśnie o tym, że została wykiwana przez handlarza dywanów z Ankary. W interesie Erdogana jest bowiem, by napływ imigrantów do Europy nie zmalał. Im więcej ich bowiem dotrze do Grecji, tym więcej syryjskich uchodźców Europa będzie musiała przejąć od Turcji. Co Erdogan zrobi z zawróconymi do Turcji imigrantami z Afganistanu, Iraku czy Iranu? Nad tym UE nie będzie miała żadnej kontroli. Turcja może ich odesłać do ich krajów pochodzenia, albo pozostawić samym sobie na ulicach Izmiru czy Stambułu.

     W tym wypadku ponownie będą próbowali dotrzeć do Europy. Aż do skutku. To jest handel ludźmi w najgorszym możliwym wydaniu. Na dodatek turecki rząd spodziewa się, jak sugerują media nad Bosforem, że Unia nie dotrzyma sowich obietnic i przygotowuje strategię, która pozwoli mu przekuć klęskę w sukces. Oznacza to w tym przypadku zemstę za ?zdradę Europy?. Cały deal, za który niemiecka prasa chwali Merkel, to jedna wielka iluzja.

     Odpowiedzialność za przyjęcie większości uchodźców z Bliskiego i Środkowego Wschodu została po prostu scedowana na Turcję. To polityczny ?outsourcing? najgorszego sortu. Do tego dochodzi liberalizacja wizowa dla obywateli Turcji. Aż trudno uwierzyć, że Merkel i Co. są tacy głupi. Doprowadzi to do napływu imigrantów gospodarczych, wyposażonych w wizy Schengen, do Europy. Erdogan pozbędzie się dwóch grup społecznych, które przeszkadzając mu najbardziej w budowie nowego, światłego Sułtanatu ? biedoty z Anatolii i Kurdów.

     Niemiecki kryminolog Christian Pfeiffer ostrzega, że zwarty w Brukseli deal oznacza iż ?do Europy napłyną latem miliony imigrantów gospodarczych na wizach turystycznych i zostaną?. Jego zdaniem będzie ich więcej niż przyjechałoby uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. ?Rozejdą się po Europie i nic nie będziemy mogli na to poradzić? - dodaje Pfeiffer

     Imigranci na dodatek nie robią sobie nic z unino-tureckiego dealu i apeli Donalda Tuska, by nie przyjeżdżali już do Europy. Dziś rano kolejne łodzie dotarły na grecką wyspę Lesbos. Średnio trzy łodzie na godzinę. Jeden z przybyszy Syryjczyk Hussein Ali Muhammad powiedział według dziennika ?Die Welt?, że nowe zasady go nie obchodzą i ma nadzieje, że dotrze do Danii, gdzie zamierza rozpocząć nowe życie. Inni uchodźcy również oświadczyli, że umowa UE-Turcja jest im znana, ale zamierzają ją ignorować.<
     • wislocki12 "Papież Franciszek umył stopy muzułmanom" 25.03.16, 23:52
      "Papież Franciszek odprawił w Wielki Czwartek mszę Wieczerzy Pańskiej, inaugurującą obchody Triduum Paschalnego, w ośrodku dla uchodźców w miejscowości Castelnuovo di Porto pod Rzymem. W tradycyjnym geście umył stopy 11 migrantom i pracownicy placówki. Było wśród nich trzech muzułmanów, hinduista, trzy chrześcijanki Koptyjki, pięcioro katolików. Jedna z migrantek trzymała na rękach 12-dniowe dziecko."

      www.fakt.pl/swiat/papiez-franciszek-umyl-stopy-uchodzcom,artykuly,620828.html
   • wislocki12 Jak Lenin! 25.03.16, 22:01
    "Zobaczcie jak sprawnie służby państwowe radzą sobie z pacyfikacją protestów ludzi pracy."
    Mówisz jak... Lenin, że o Gomułce nie wspomnę... ;-))
    • polak1706 Re: Jak Lenin! 25.03.16, 22:34
     www.google.pl/search?q=lenin+wci%C4%85%C5%BC+%C5%BCywy&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Nq31VoifJauMzAPqnau4DQ
     Nie ja tylko jakiś maciek i zgaga.
     www.youtube.com/watch?v=AivNfvMrp7g
      • polak1706 Re: Nie wskazując palcem 25.03.16, 23:17
       >są godni zacytowania!<
       Jak Towarzysz Gomółka: "Każda rozrzucona kupka gnoju to cios dla socjalizmu a radość dla zachodniego imperializmu"
       Albo: " Chleb podrożał, ale lokomotywy potaniały"
       Gdzieś mi się to obiło o uszy.
       • wislocki12 Tow. Jan Pietrzak? 25.03.16, 23:44
        To mi bardziej wygląda na cytat z byłego tow. Jana Pietrzaka, który "przyznał w wywiadzie dla Rzeczpospolitej (1994): "Nie miałem nic przeciwko zastanej rzeczywistości. Nie walczyłem z nią, ja z niej wyrastałem – byłem w ZMP, w partii. Socjalizm brałem wprost (...). Dlatego w radzie robotniczej uchodziłem za krzykacza."
        PS. Są nowsze:
        - "Nikt ci tego nie da, co ci nasz rząd naobiecuje."
        - "Nikt nam łatwego życia nie obiecywał i danej obietnicy dotrzymał!"
        - "To, co my bierzemy za błędy urzędników, to mogą być ich dobre pomysły."
        - "W Wysokiej Izbie zasiada wielu posłów, którzy powinni zostać aresztowani, tylko jeszcze nie wiadomo, z jakiego paragrafu."
        - "Władze walczą z bezrobociem, lecz jedynie pośród swoich krewnych."
        - "Wybierali, jak chcieli, wybrali, kogo trzeba."

        pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Pietrzak
        pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Pietrzak
  • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 26.03.16, 10:51
   Zabity pracownik elektrowni atomowej w Belgi. Zniknela jego wejsciowka. Juz pisalem ze islamisci jakby mieli bombe nuklearna na bank by jej uzyli. Lewactwo stwierdzi zaraz ze to wina tego ze sa elektrownie atomowe.

   wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia-nie-zyje-pracownik-elektrowni-atomowej-zaginela-jego-wejsciowka/lk6xfd
   • wislocki12 Science fiction 26.03.16, 11:35
    Może i masz rację, ale nic nie wiadomo o okolicznościach śmierci owego pracownika elektrowni, a po za tym "Odpowiednie służby szybko zdecydowały się na dezaktywowanie "wejściówki". Przypuszcza się, że kradzież karty mogła być motywem zabójstwa, co jeszcze ustali dochodzenie." Reszta zaś twoich dywagacji to czysta science fiction! :-))
    • polak1706 Re: Science fiction 27.03.16, 00:12
     Oczywiście że to science fiction!
     to też:
     wiadomosci.wp.pl/kat,139314,title,Seria-podpalen-aut-w-Sztokholmie-Jest-sledztwo,wid,18237101,wiadomosc.html
     Multi-kulti, ubogacanie kulturowe, a jak się nie podoba to jesteś rasistą!
  • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 26.03.16, 23:31
   Tym światem rządzą obłąkani!
   1-wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/cameron-musimy-sie-zjednoczyc-z-naszymi-bracmi-muzulmanami/kxsvgk
   2-wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz-kontrowersyjna-instalacja-w-kosciele-nawiazujaca-do-uchodzcow/jms36p
  • polak1706 Re: współczucie dla Belgów 26.03.16, 23:51
   Pisałem, że zdrajca!
   wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-umyl-nogi-imigrantom-Dla-wielu-internautow-to-juz-za-wiele,wid,18236116,wiadomosc.html
   >Jeśli papież udaje, że nie widzi mordowania Chrześcijan, to dlaczego ludzie mają za nim podążać? Wczoraj mył nogi uchodźcom, każdy kto jest choć trochę inteligenty, wie co oznaczała ta symbolika. Chrześcijaństwo traci na znaczeniu, bo papież czołga się przed islamem, całuje koran i przeprasza, że Chrześcijanie są mordowani.<
  • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 27.03.16, 10:47
   wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-wojska-asada-odbily-palmire-z-rak-bojownikow-panstwa-islamskiego/tdjyy7

   Fajne komentarze pod artykulem

   ,,Brawo Asad i Rosjanie. Jakoś tak z przymusu i niechętnie informujecie o sukcesach PREZYDENTA Asada i wspierającej go Rosji... O "sukcesach" Amerykanów było głośno przez 1,5 roku,tyle że przez ten czas isis powiękrzyło 4 krotnie swoje terytorium. Biedne pismaki mają twardy orzech do zgryzienia; jak o tym napisać? przecież ciemnemu ludowi trzeba wmawiać że Asad i Ruskie są BE,ale z drugiej strony jest isis a ludzie wiedzą że nie jest to "zbrojna opozycja" ,bojownicy dzielnie walczący ze złym tyranem."

   ,, A co to ??? Wolnym Mediom mieknie rura ?! Co to ma znaczyc ?! To Baszar Asad jest znowu prezydentem ???!!! O matko boska !!! Przeciez jeszcze trzy dni temu nazywaliscie go "krwawym dyktatorem Syrii", "katem Syrii", "Adolfem Bliskiego Wschodu", "Przyjacielem Putina", "Nieprzewidywalnym wrogiem Izraela", "Antysemita", "jest linked to Al - CIAda", "kupuje rope od ISIS", "destabilizuje Bliski Wschod", "doprowadzi do wybuchu III - ej Misji Swiatowej", "Dyktator Asad musi odejsc - powiedziala zydowka Clinton" i wiele innego gnoju."
   • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 27.03.16, 10:49
    ,, Nawet w Bagdadzie Husejna było więcej wolności niż w Rijadzie Saudów. Wiesz czym różniły się wówczas te dwa miasta? W Bagdadzie kobieta mogła prowadzić samochód, a co najważniejsze, w Bagdadzie można było napić się Piwa. Porównywanie swobód obywatelskich jakimi cieszyli się Syryjczycy, w porównaniu z mordorem Saudow, to nieporozumienie. To tak jakby porównać Airbusa z konstrukcją braci Wright. Lecz dla naszych mediów Asad to tyran, a Saudowie to ulubieńcy wolnego świata. Widział ktoś większą hipokryzję? "
    • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 27.03.16, 10:50
     ,, No proszę wojska walczące po stronie legalnych władz państwa syryjskiego które u nas są przedstawiane jako reżimowe gonią islamistów wspieranych przez USA,Turcję oraz Arabię Saudyjską aż miło patrzeć.Nasze pismaki muszą takie newsy podawać z ogromnym niesmakiem gdyż gryzą się z wytycznymi ich szefostwa oraz polityką oczerniania Rosji i wszystkiego co z nią związane z sojusznikami włącznie.
     Gdzie jest to naszpikowane elektronicznymi cudeńkami NATO które tak ochoczo równało z ziemią serbskie,irackie,libijskie wioski,miasta i miasteczka?Jak to możliwe że tak nowoczesny pakt militarny ograniczył się jedynie do dokonywanią zrzutów z zaopatrzeniem dla islamskich fundamentalistów a nie ich eksterminacji?
     I zapamietajcie że to nasi sojusznicy potworzyli te wszystkie ISIS,umiarkowane opozycje czy radykalnie pokojowych fundamentalistów i diabli sami nie wiedzą co tam jeszcze biega po syryjskich pustyniach.

     Brawo Asad!Brawo Rosja!Na pochybel opłacanym przez Waszyngton turbaniastym bandytom! "
     • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 27.03.16, 10:51
      ,, Polska się wstrząsnęła,Polska płacze. jest w żałobie. Jak to,wojska Assada odniosły sukces?! Przeciez Amerykanie postanowili go usunąć i wyszkolili rebelaintów,by ci zadymę robili i szli razem z IS na Damaszek. Jakoś udawało się do tej pory. A tu masz,Assad przy pomocy Rosji wzmocnił swe sily i Palmyrę odbil. My się na to nie godzimy,musimy nabrac dystansu do sprawy i z depresji się wydobyć,by znowu na Assada i Rosję pluć z obrzydzeniem. Teraz już tylko nadzieja w USA. Może zxatrzymają postępy wojsk Assada i koło historii. Tak im (nie) dopomóż Bóg!"
      • wislocki12 Trzy cechy 27.03.16, 11:58
       Masz trzy cechy wspólne z polakiem1706:
       - zżynasz bez opamiętania,
       - piszesz sam do siebie,
       - nie przepadasz za muzułmanami! :-((
      • wislocki12 92,8% 27.03.16, 22:01
       Syria
       "Struktura religijna kraju w 2010 roku według Pew Research Center[41][42]:
       - islam – 92,8% (w tym: sunnici, alawici, druzowie, imamici i ismailici)
       - chrześcijaństwo – 5,2% (prawosławie – 2,9%, katolicyzm – 2,1%, protestantyzm – 0,2%)"
       Tak im (Amerykanom) nie dopomóż Bóg? :-((
   • genia50 Re: współczucie dla Polaków 28.03.16, 00:02
    W Polsce powinno byc duzo mieszkań na wynajem jak kiedys czy jeszcze teraz pozostalość -spółdzielczych.Problem tkwi w tym,ze młodzi aby miec lokum musza je kupic na wlasnoc.Tylko starsi ludzie po 50-ce jesli nie postarali sie o mieszkanie,bo byli nieodpowiedzialni,(nie dotknieci chorobą czy jakims nieszczesciem),to sami są sobie winni.
   • wislocki12 27 mln. 28.03.16, 12:28
    No właśnie, "5,5 mln Polaków mieszka bez prądu, kanalizacji lub w przeludnieniu", a PiS lekką rączką wypłaca o. Rydzykowi 27 mln. z pieniędzy podatników jako podziękowanie za poparcie w kampanii wyborczej... :-((
  • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 28.03.16, 10:53
   Niemcy w tamtym roku przyjęli 2 miliony ,,uchodźców" i nowi ciagle przybywają do Niemiec. To że Polska miała ich przyjąć 100 tysięcy na co z przytupem zgodziły się platfusy, poza tym Czesi, Słowacy i Węgrzy razem około 40 tysięcy ,,uchodźców". To tak naprawdę nic nie odciąża Niemców. Logiczne 2 miliony minus 140 tysięcy. Co to jest? Tu chodziło o początek islamizacji Europy Środkowej tak samo jak zachodniej. Bo taki mają plan.
   • wislocki12 IV Rzesza Europejska... Islamska 28.03.16, 12:22
    "To tak naprawdę nic nie odciąża Niemców. Logiczne 2 miliony minus 140 tysięcy. Co to jest? Tu chodziło o początek islamizacji Europy Środkowej tak samo jak zachodniej. Bo taki mają plan."
    No tak, IV Rzesza Europejska... Islamska? ;-))
      • polak1706 Re: Lepiej pomilczeć... 28.03.16, 23:14
       >ale twoje wpisy najlepiej skwitować litościwym milczeniem. <
       dlatego wisłocki zamilcz i czytaj:
       >wyborca Polaków : Może co niektórym przypomnieć należy najnowszą historię Polski. Ukrywaną prawdę... To pełowe, zaaferzone, żydo-komusze hieny zrobiły z Polski i Polaków kolonię jewro-unijno-niemiecką i krok po kroku wprowadzali niewolnictwo XXI wieku. Za jewro-unijno-niemieckie pieniądze wprowadzali ustawy wyniszczające Polskę. W łapach tego samego kapitału jest nawet pressszambo w Polsce, które przeinacza, kłamie, judzi i skłóca Polaków (jak najszybciej do rozliczenia). Zdrajcy po cichu sprzedawali lub wygaszali wszystkie firmy Skarbu Państwa (PZU, KGHM, TP SA, Stocznie, Poczta Polska, Lasy Państwowe, polską ziemię rolną, Ciech, Azoty, sektor energetyczny i ­tysiące innych), a Polacy pracować mają za "miskę ryżu" w "montowniach zachodu" na coraz gorszych warunkach bytowych (doradcy pełowi:bucholtz,langman,blumenfeld,blumsztajn i inni do rozliczenia). Chronili banksterów i wprowadzali ustawy pozwalające poprzez lichwiarskie i najdroższe na świecie "instrumenty finansowe" wyniszczać ekonomicznie Polaków ? zadłużenie grubo ponad bilion zł (banksterka podobnie jak w Islandii ? do rozliczenia). Pseudo-sądownictwo wsadzało do więzień lub zakładów psychiatrycznych Ludzi-Bohaterów, którzy próbowali "podskoczyć" reżimowi zwanemu w Polsce "demokratycznym" (także do rozliczenia). Urzędy Skarbowe i ZUS potrafią tylko niszczyć polską inicjatywę gospodarczą i za łapówki wychodzi im to świetnie bez rozliczeń tych urzędniczych cwaniaków. Wprowadzali "inwestycje jewro-niemiecko-unijne" takie jak parki, drogi, ścieżki rowerowe, muzea, puste i zamknięte orliki i lotniska, które nie są żadnymi inwestycjami, ponieważ przyszłościowo nie tworzą żadnych miejsc pracy, a wręcz kosmicznie powiększają zadłużenie. I jeszcze chronią tę antypolską, masońską pseudo-konstytucję do jak najszybszej zmiany. To dlatego w Polsce rośnie w siłę kukizm, nacjonalizm, antyswetruzm, totalny antykomunizm i antyunijność i rośnie podziemie gotowe do działań na rzecz wolnej, wielkiej, niezależnej, odaferzonej Polski. I niech tak się stanie ... zwiń<
       Chcesz oczywiście mój komentarz:
       Prawda!
       • wislocki12 Niewolnictwo 28.03.16, 23:28
        "Niewolnictwo – zjawisko społeczne, którego istotą jest stosunek zależności, polegający na tym, iż pewna grupa ludzi (niewolnicy) stanowi przedmiot własności innych osób, grup ludzi (rodzina, plemię itd.) lub instytucji (państwo, świątynia itp.), mogących nimi swobodnie rozporządzać.
        Niewolnictwo oznaczać może sytuację faktyczną lub prawną. W ujęciu prawnym jest ono instytucją, sprowadzającą się do tego, iż niewolnik jest rzeczą, tj. przedmiotem praw rzeczowych innej osoby, i zgodnie z prawem może być zbywany, kupowany, użyczany (pożyczany), darowany, zastawiany itd." (Wikipedia)
       • wislocki12 Powtórka z rozrywki 28.03.16, 23:49
        "To dlatego w Polsce rośnie w siłę kukizm, nacjonalizm, antyswetruzm, totalny antykomunizm i antyunijność i rośnie podziemie gotowe do działań na rzecz wolnej, wielkiej, niezależnej, odaferzonej Polski. I niech tak się stanie ..."
        A potem to już tylko nowy Lenin, "Władza w ręce mas" i PRL, czyli powtórka z rozrywki... :-((
   • wislocki12 Nadal rośnie 28.03.16, 23:35
    No właśnie, Duda jest prezydentem od prawie roku, a PiS rządzi od czterech miesięcy, a dług publiczny nadal rośnie... :-((
    PS. Współczuję Polakom. Tobie też! ;-)
    • wislocki12 Odwet 29.03.16, 23:19
     Właściwie to powinniśmy być wdzięczni islamistom. Wzięli wreszcie odwet za potop, że o Częstochowie nawet już nie wspomnę! ;-))
     • polak1706 Re: Odwet 04.04.16, 20:50
      O tym też Jarek K. mówił
      www.google.pl/search?q=uchod%C5%BAcy+przywo%C5%BC%C4%85+choroby&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=MbcCV6zWF-3e6QStg6OYDg
      Nadchodzi do Eurokołchozu totalny chaos, choroby, wojny, dezorganizacja codziennego życia, ludobójstwo na Europejczykach...
   • wislocki12 Źli, brudni, fałszywi... 29.03.16, 10:57
    "Ukraińscy studenci w Polsce: Pogróżki, pobicia, ksenofobia.
    Antyukraiński nastrój utrzymuje się głównie wśród ludzi młodych na uczelniach. Ukraińcy, z którymi rozmawiałem twierdzą, że do tej pory antyukraińska fobia była problemem małych ośrodków położonych na wschodzie naszego kraju, choć coraz częstsze “wybryki” polskich studentów w Lublinie wskazują na to, że jest coraz gorzej."

    No tak, Żydzi, Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy, migranci... Wszyscy źli, brudni, fałszywi... :-((

    polska.newsweek.pl/ukrainscy-studenci-w-polsce-pogrozki-pobicia-ksenofobia,artykuly,355932,1.html
   • wislocki12 "Zły na Dudę i jeszcze kogoś!" 29.03.16, 22:13
    I nadal mówi! ;-))
    "Kaczyński zły na Dudę i jeszcze kogoś!
    Prezes PiS uważa, że Andrzej Duda niewiele robi i koncentruje się na życiu pałacowym. Już w zeszłym tygodniu "Gazeta Wyborcza" informowała, że Kaczyński miał do niego pretensje, że jest "mało asertywny" i za rzadko wychodzi z inicjatywą. Nie spełnił oczekiwań szczególnie w sprawie pomnika smoleńskiego. To prezydenta obwinia się w PiS za opóźnienia w budowie monumentu. Wprawdzie Duda meldował gotowość do współpracy w tej kwestii, ale nic z tego nie wynikło. Prezydentowi zarzuca się również, że nie włączył się w walkę o powrót na Krakowskie Przedmieście krzyża, który stanął przed Pałacem Prezydenckim tuż po katastrofie smoleńskiej, a później został przeniesiony do Kaplicy Loretańskiej Kościoła św. Anny w Warszawie."
    Zgadzam się z prof. Staniszkis, że Duda najczęściej po prostu ględzi! Na stoku narciarskim! ;-))

    www.fakt.pl/politycy/jaroslaw-kaczynski-zly-na-andrzeja-dude-i-beate-mazurek-rzeczniczke-pis,artykuly,621338.html
  • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 30.03.16, 12:10
   Niestety ale to co teraz robi PiS to jest modelowe wprowadzanie NWO w Polsce.
   Islamiści po to są, żeby ludzie zgodzili się na państwo totalitarne.
   Głównym środkiem do powstania państwa totalitarnego jest masowa inwigilacja społeczeństwa. Jak pisałem jednym żydom sie to nie udało. Więc wkroczył Kaczyński tez żyd, ubrał to w narodowe barwy i ludzie sie zgadzają.
  • pamietamy3322 Re: współczucie dla Belgów 30.03.16, 22:14
   Ogladałem teraz fajny dokument ,,Isis - ustrój teroryzm"
   Przywódcami ISIS sa byli więźniowie amerykańscy z Iraku, sunnici, którzy walczyli z wojskami USA w sporej części oficerowie Saddama.
   Może jakby lewactwo tak nie skrzeczało do tej pory w więzieniu gniłby przywódca ISIS abu bakr al baghdadi i jego zastepcy, którzy ten twór stworzyli.
   A jeszcze wcześniej mogli sie amerykanie nie wpieprzać do Iraku to nie byłoby i tego pseudopanstwa islamskiego.
   W ogóle co to za armia iracka ze isis zdobywa Mosul w 5 tysiecy ludzi skad w popłochu ucieka zostawiając sprzet za 3 miliardy dolarów 50 tysięcy żołnierzy irackich.
   • wislocki12 Guru 30.03.16, 22:37
    Gwoli jasności - nie jestem fanem ISIS, więźniów amerykańskich z Iraku, sunnitów, lewaków, "abu bakra al baghdadi" i jego zastępcy, Amerykanów i... armii irackiej, która "w popłochu uciekła zostawiając sprzet za 3 miliardy dolarów 50 tysięcy żołnierzy irackich." Moim idolem jest natomiast wielki guru współczesnej politologii - pamietamy3322! ;-))
    • polak1706 Re: Guru 30.03.16, 23:23
     A ja jestem od niedawna fanem przyjmowania "uchodźców". Europa daaaaawno nie miała wojny na swoim terenie więc czas by taka się zaczęła. Każde pokolenie musi doświadczyć zgliszcz, głodu, nędzy. Tak prewencyjnie na początek:
     1-www.youtube.com/watch?v=yd75728AMIA
     2-www.youtube.com/watch?v=MJx_VInR8pk
     • wislocki12 Wystarczy kupić gazetę 31.03.16, 00:43
      Może i jesteś fanem uchodźców... Nie rozumiem tylko, dlaczego chuliganów przestępców i morderców pochodzących z innych krajów mylisz z uchodźcami - ludźmi, którzy uciekają przed biedą, głodem i śmiercią. Przecież wśród Europejczyków, ba, nawet Polaków, nie brakuje chuliganów, przestępców i morderców. Wystarczy kupić dowolną gazetę czy obejrzeć wiadomości w telewizji... :-((