palacz67
28.09.16, 06:39
Witam Was serdecznie. Pamiętamy stwierdził, że to forum czyta 5 emerytów. Uważam, że nie ma racji. Udowodnijmy mu to wpisujac się w tym wątku. Czytam regularnie to forum, mam 4 z przodu i daleko mi jeszcze do emerytury. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na tym forum:-)