Dodaj do ulubionych

Kto czyta to forum?

28.09.16, 06:39
Witam Was serdecznie. Pamiętamy stwierdził, że to forum czyta 5 emerytów. Uważam, że nie ma racji. Udowodnijmy mu to wpisujac się w tym wątku. Czytam regularnie to forum, mam 4 z przodu i daleko mi jeszcze do emerytury. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na tym forum:-)
Obserwuj wątek
    • e-zybi Re: Kto czyta to forum? 28.09.16, 10:30
      Zaznaczam, że nie jestem emerytem, czytam to forum i...nie mogę pochwalić się, że mam 4 z przodu ;-)
      Oj! kusisz i igrasz z losem, ciekawe co inni na to? Tak serio zapytam, to propozycja, czy lubisz się przechwalać?? ;-)
    • polak1706 Re: Kto czyta to forum? 28.09.16, 13:50
      Mam 20 lat.... do setki :-(
      • palacz67 Re: Kto czyta to forum? 28.09.16, 13:55
        :-) Pozdrawiam:-)
        • wislocki12 Nie błądzi 28.09.16, 21:28
          Kto pisze - nie błądzi! ;-))
    • wislocki12 Ja nie czytam... 28.09.16, 21:26
      Ja nie czytam, ja... piszę! ;-))
      • pamietamy3322 Re: Ja nie czytam... 28.09.16, 21:34
        Widac.
        • wislocki12 Widac, słychac i czuc... 28.09.16, 21:41
          Przepraszam, że się powtórzę:
          Kto pisze - nie błądzi! ;-))
          PS Widac, słychac i czuc. ;-)
    • genia50 Re: Kto czyta to forum? 28.09.16, 21:37
      Chciałabym być emerytką,a nawet wcześniejszą,jednak nie jestem.Szkoda,bo miałabym ulgowe bilety,a może nawet szacunek?
      • wislocki12 Bilety 28.09.16, 21:45
        Podobno na "Smoleńsk" są darmowe... :-)
        A szacunek? Wystarczy skorzystać z biletu... :-(
        • palacz67 Re: Bilety 28.09.16, 22:11
          Czytam i rozmawiam z osobami, które piszą pod jednym nickiem. Nie lubię być oszukiwana.
          • e-zybi Re: Bilety 28.09.16, 22:24
            A może warto zacząć od siebie ;-)
          • wislocki12 A kto lubi? 28.09.16, 22:51
            To dlatego odpowiadasz na moje wpisy? To miłe! ;-))
            • palacz67 Re: A kto lubi? 29.09.16, 05:54
              Lubię rozmawiać, pozdrawiam.
              • e-zybi Re: A kto lubi? 29.09.16, 09:26
                Tylko z polakiem, takie odnoszę wrażenie ;-)
                • polak1706 Re: A kto lubi? 29.09.16, 16:30
                  A ja lubię rozmawiać z moim psem. Zawsze mnie wysłucha, pomerda przy tym ogonkiem. Nikogo nie wyzywa, (chyba że szczekaniem). Nie bełkocze językiem exbenka, nie czuć od niego % oddechu.
                  • palacz67 Re: A kto lubi? 29.09.16, 18:09
                    A ja z kotem sąsiada, zawsze się do mnie łasi, wiesza ze mną pranie, pozdrawiam:-)
                    • wislocki12 Do kota 29.09.16, 20:37
                      To pisz do kota! Oczywiście, na forum... ;-(
                      • palacz67 Re: Do kota 30.09.16, 13:23
                        Dla Kotka:-)
                        www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8
                        • e-zybi Re: Do kota 30.09.16, 14:29
                          Ciągle żyjesz marzeniami? współczuję ;-)
                  • smieszekleszek Re: A kto lubi? 29.09.16, 18:45
                    Dobrze by było gdybyś cały czas rozmawiał ze swoim kundlem i nie zasmiecał forum swoimi wypocinami,hi,hi.
                    • polak1706 Re: A kto lubi? 29.09.16, 18:50
                      jaka mowa taki rozum.
                      • smieszekleszek Re: A kto lubi? 29.09.16, 18:58
                        Tak dokładnie tak,hi,hi.
                        • polak1706 Re: A kto lubi? 29.09.16, 19:26
                          Przyznajesz się? Ha, Ha!
                          • wislocki12 Hau, hau 29.09.16, 20:41
                            Chyba miało być hau, hau... ;-))
                      • wislocki12 Jaki rozum? 29.09.16, 20:38
                        Jaki rozum, takie wpisy... ;-)
                  • wislocki12 To po co? 29.09.16, 20:34
                    To po co pchasz się na forum? :-(
                    • palacz67 Re: To po co? 29.09.16, 21:22
                      Wisłocki, czy Ty w końcu docenisz życzliwosć drugiego człowieka? Wkurzasz mnie coraz bardziej, chyba muszę od Ciebie odpocząć, nie zagaduj mnie!
                      • wislocki12 To nie było do Ciebie 29.09.16, 22:03
                        To nie było do Ciebie, to było do polaka1706, który był łaskaw szczeknąć na forum następującymi słowy: "A ja lubię rozmawiać z moim psem. Zawsze mnie wysłucha, pomerda przy tym ogonkiem. Nikogo nie wyzywa, (chyba że szczekaniem). Nie bełkocze językiem exbenka, nie czuć od niego % oddechu."
                        PS Podejrzewam, że polak1706 w ogóle nie ma psa! Chodzi mi o oddech... :-((
                        • palacz67 Re: To nie było do Ciebie 29.09.16, 22:09
                          Wiem, że to nie było do mnie ale pisałam ogólnie o tym, że nie doceniasz życzliwości osób, które z Tobą rozmawiają.
                          • wislocki12 Mam na myśli... 29.09.16, 22:14
                            Masz na myśli siebie czy polaka1706? A może pamiętam3322? ;-))
    • genia50 Re: Kto czyta to forum? 29.09.16, 10:23
      No i miałam tylko przeczytać(albo nawet nie) i jakoś tak się stało ,że i napisałam...
    • edekzgredek99 Re: Kto czyta to forum? 04.10.16, 10:02
      Ja byly partyzant emeryt pelen werwy zblizajacy sie to setki nie tylko czytam ale takze pisze. Dzialam bardzo aktywnie aby to forum nie umarlo tylko zylo nadal i cieszylo nasza droga pania palacz
      • palacz67 Re: Kto czyta to forum? 04.10.16, 17:03
        Zawsze cieszy mnie życzliwość drugiego człowieka, pozdrawiam.
        • wislocki12 Do końca swiata, i jeszcze dzień dłużej... 04.10.16, 20:49
          Myślę, że dopóki Palacz nie zatraci umiejętności pisania, nawet bez rozumienia, to forum będzie trwać... ;-))
          • palacz67 Re: Do końca swiata, i jeszcze dzień dłużej... 04.10.16, 21:32
            Za niedługo odpoczniecie od palaczki ze dwa dni, dobranoc.
            • pamietamy3322 Re: Do końca swiata, i jeszcze dzień dłużej... 04.10.16, 21:35
              Wolałbym odpocząć od Wisłockiego albo edka
              • wislocki12 Kto liczy... 04.10.16, 22:24
                Na mnie to raczej nie licz! ;-)
            • wislocki12 Zdrowia 04.10.16, 22:23
              Źle się czujesz? Współczuję. Życzę zdrowia, dużo! :-)
              • palacz67 Re: Zdrowia 05.10.16, 06:08
                Witaj, Wisłocki. Dobrze się czuję, tylko będę poza zasięgiem internetu. Dziękuję, Tobie też życzę dużo zdrówka, pozdrawiam.
                • edekzgredek99 Re: Zdrowia 05.10.16, 11:50
                  Bozesz Ty moj toz to tragedyja wielka jak pani droga pani palacz to przezyje? Dwa dni bez internetu toz to zejsc mozna
                  • smieszekleszek Re: Zdrowia 05.10.16, 15:19
                    Tą wiochę pod lasem maja zaorać i grzyby zasiać, tylko skąd obornika wezmą, hi.hi.
                    • wislocki12 Grzyby 05.10.16, 22:55
                      Chodzi o Knapy?
        • wislocki12 Nie udawaj... 05.10.16, 20:45
          Odnoszę wrażenie, że Ty tylko udajesz tylko życzliwość... :-(
          • e-zybi Re: Nie udawaj... 05.10.16, 21:01
            Taka wybiórcza życzliwość...;-)
          • palacz67 Re: Nie udawaj... 05.10.16, 21:11
            Nie rozumiem Cię czasami, Wisłocki, dobranoc.
            PS Jesteś bardzo złośliwy lub podejrzliwy.
            • wislocki12 Wybór 05.10.16, 22:53
              Jeżeli mogę wybierać, to... nie rozumiem. ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka