Dodaj do ulubionych

Modlitwa wiernych, a długość życia biskupów

29.03.21, 19:59
"Nie upłynęło wiele wody w Wiśle, a tymczasem trójka naukowców dokonała czegoś, co uznano za całkowite ośmieszenie punktacji nadanej przez ministrów Zjednoczonej Prawicy. Opublikowali oni bowiem pracę "Modlitwa wstawiennicza, długowieczność i śmiertelność biskupów rzymskokatolickich: studium eksploracyjne" w czasopiśmie "Journal of Religion and Health", które ocenione jest na maksymalną liczbę 200 punktów.
(...)
Tercet naukowców wykazał w swej pracy, że modlitwa wiernych nie przedłuża życia biskupów, co samo w sobie jest dość interesującym - choć dla wielu osób także oczywistym - wnioskiem. Dużo ciekawsze jest jednak to, jak wielkie emocje wzbudzają działania rządzących, którzy swoimi posunięciami dzielą środowisko naukowe, którego część uważa, iż w ten sposób przygotowuje się grunt pod rozbudowę zaplecza naukowego środowisk narodowo-katolickich, kosztem innych grup."

www.fakt.pl/wydarzenia/polscy-naukowcy-obnazyli-system-czy-biskupi-zyja-dluzej-dzieki-modlitwom-wiernych/g8k3021?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka