Dodaj do ulubionych

Wkrótce rocznica....

05.04.21, 23:03
Na publiczne zabranie głosu decyduję się po latach prób naprawy sytuacji poza zasięgiem mediów, odkąd wyraźnie widzę, że sprawa ważna dla Polski, której poświęciłem – podobnie jak inni zaangażowani w badanie – osiem lat życia, zmierza w złym kierunku” – pisze Glenn Jorgensen, były członek podkomisji smoleńskiej. Publikujemy w całości jego tekst, który w naszej ocenie jest cennym głosem w debacie nad tak ważną dla nas, naszych czytelników i wszystkich Polaków sprawą."

wpolityce.pl/smolensk/540360-badanie-tragedii-smolenskiej-co-sie-dzieje
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Wkrótce rocznica.... 05.04.21, 23:41
   "Tygodnik „Sieci” w 11. rocznicę tragedii smoleńskiej wraca do śledztwa nad przyczynami katastrofy polskiego Tu-154 . Marek Pyza i Marcin Wikło stawiają tezę, że zbliżamy się do prawdy o przyczynach tragedii narodowej z kwietnia 2010 r. − już drugie zagraniczne laboratorium potwierdza: na wraku samolotu znajdowały się materiały wybuchowe."
   Trotyl wraca? :-(

   wpolityce.pl/polityka/545847-w-nowym-sieci-wloskie-laboratorium-tez-potwierdza-trotyl
  • wislocki12 Re: Wkrótce rocznica.... 06.04.21, 23:04
   "Obchody 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej będą wyjątkowo skromne. Mają odbyć się w pełnym reżimie sanitarnym. Nie ma mowy o większych zgromadzeniach. Hołd ofiarom oddadzą najważniejsi przedstawiciele władz państwowych. - Dostosujemy się do obowiązujących obostrzeń - mówi WP rzecznik PiS Anita Czerwińska.
   - Nie będzie żadnych obchodów poza tymi, które w reżimie sanitarnym odbywają się co miesiąc. Czyli poranna msza święta, złożenie kwiatów i wieczorna msza na Starym Mieście w Warszawie - informuje szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk."

   wiadomosci.wp.pl/rocznica-smolenska-w-cieniu-pandemii-pis-chce-ustrzec-sie-bledow-wladze-okroja-delegacje-6624420316264992a
  • wislocki12 Re: Wkrótce rocznica.... 08.04.21, 20:25
   "Czy 10 kwietnia poznamy wyniki prac podkomisji zajmującej się katastrofą smoleńską? Antoni Macierewicz wysłał w tej sprawie list do prezesa TVP."

   wpolityce.pl/smolensk/546327-macierewicz-pisze-do-kurskiego-chodzi-o-prace-podkomisji
  • e-zybi Re: Wkrótce rocznica.... 09.04.21, 11:08
   "Barbara Nowacka była gościem Mateusza Ratajczaka w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski. Posłanka Koalicji Obywatelskiej była pytana o kolejną rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której zginęła jej matka, Izabela Jaruga-Nowacka. Antoni Macierewicz zapowiedział po raz kolejny, że przedstawi nowe informacje dotyczącego tego, co się wydarzyło 10 kwietnia. - Chciałabym nie musieć bez przerwy odnosić się do kłamstw Antoniego Macierewicza – stwierdziła Nowacka, dodając, że "Macierewicz od wielu miesięcy jest nieaktywny jako poseł, a raport, który zapowiada, że ujawni szczątkowo, miał zostać zaprezentowany na 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej". - Tu nie chodzi o prawdę, tylko o publiczne pieniądze, które są wpychane w Macierewicza i w innych członków tej podkomisji – stwierdziła posłanka. Na pytanie, czy Jarosław Kaczyński powie „dość”, Nowacka odparła: - On też się karmi tymi złymi emocjami. Gdyby Kaczyńskiemu nie odpowiadało to, co robi Macierewicz, ukróciłby to dawno – powiedziała posłanka KO. – Im to po prostu jest na rękę – dodała. Więcej w materiale wideo."
   Przekręt smoleński mu się udał...;-)

   wiadomosci.wp.pl/rocznica-katastrofy-smolenskiej-barbara-nowacka-klamstwa-macierewicza-6627102660232833v
   • wislocki12 Re: Wkrótce rocznica.... 09.04.21, 20:09
    "Słuchając polityków PiS, myślałem, że może oni coś więcej wyjaśnią. Wiadomo, że były ogólne informacje, nie miałem wątpliwości co do charakteru tej katastrofy, ale wydawało mi się, że ich zaangażowanie przyniesie jakiś owoc. Bardzo by pasowało, żeby główni politycy PiS stanęli w prawdzie i rozliczyli się ze swoich obietnic związanych z podkomisją smoleńską, która nie zdała egzaminu - mówił Paweł Kowal w "Onet Rano.".
    - Musi być audyt tego, co zrobiła podkomisja smoleńska. Przyjdzie czas, że będzie rozliczona jej działalność - dodał."

    www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pawel-kowal-podkomisja-smolenska-nie-zdala-egzaminu-bedzie-rozliczona/v1evssl,79cfc278

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka