IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 17:14
Jak wam się podoba w VIPie bo mi bardzo
a tak na marginesie może zna ktoś numer do nich tzn.do VIPa?
Obserwuj wątek
    • Gość: jolka Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 20:49
      Vip to chyba jedna z lepszych knajpek w Tarnobrzegu jest tu świetny klimat i
      normalni ludzie
      • Gość: dyzio Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:56
        macie rację Vip to naprawdę fajna knajpka, barmani sami tworzą klimat a nr.tel
        823-14-52
        • Gość: lukas Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 23:04
          Zgadza się.VIP jest naprawdę dobry, w przeciwieństwie do klub fm-totalnie
          porazka-schody oszczane,zarzy.....ne,mnóstwo małolatów i cały czas to techno.
          stanowczo odradzam,chyba ze ktos sie z tym utozsamia. Brakuje jeszcze miejsc
          gdzie mozna spedzic kulturalnie czas wolny:).Pozdrawiam
          • Gość: lament Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:35
            powiedz ty mi bałwanie kiedy slyszales techno w FM-ie?? nie wiesz co to techno to sie nie odzywaj i nie obrazaj ludzi słuchajacych tej muzyki.
            P.S. Dj z fm-u nawet nie ma pojecia co to muzyka techno, hehehehe
    • Gość: jas Re: Vip IP: *.net / *.nowadeba.net 25.11.04, 14:38
      mam wrażenie,że wątek ciągną właściciele Vipa
      brawo za reklame
      oczywiście
      pozdrawiam właściceli Vipa
    • Gość: VIP Re: Vip IP: *.sistbg.net 25.11.04, 16:41
      Czy ten Vip jest tylko dla Vipów? Gdzie to jest? Co tam jest? Czy "nie Vipy"
      też tam mogą pójść? Czy ten Vip jest tylko dla Vipów z Tarnobrzega, czy
      również "z kraju"? Skąd wiadomo kto jest Vipem?
      • Gość: lukas Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 16:45
        Nie jestem własicielem tego baru i pewnie daleko mi do tego. Wystawiam tylko
        opinie na co mozna zwrocic uwage a czego nalezy ukikac :)
      • Gość: Puknij się Vipie. Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:48
        Tak a Piwnica Pod Jaszczurami jest dla Jaszczurów .
        • Gość: olo Re: Vip IP: 80.51.252.* 25.11.04, 21:59
          a stodoła w Warszawie jest tylko dla rolników.
          pozdrawiam ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!
        • Gość: mktwkr Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 22:13
          chyba Ci sie pomylily piwnice z klubami...

          Klub Pod Jaszczurami i Piwnica Pod Baranami...
          tak na marginesie...


          • Gość: Puknij .. Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 17:57
            Nerwy mnie poniosły.
    • Gość: mm Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.04, 13:32
      byłam wczoraj tam na ostatkach,była fajna zabawa ale tak beznadziejnej muzyki to dawno nie słyszałam!!!!czułam sie jak na weselu:D,ale tak pozatym to było bardzo miło i pomimo muzyki dobrze sie bawiłam
      • Gość: jarma Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 11:16
        jak to mówią"babie nie dogodzisz" Następnym razem włącz szwendacza i poszukaj
        knajpki z odpowiednią muzą..życze powodzenia na sylwestra!!!!
    • Gość: DJK Re: Vip IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 04.12.04, 17:25
      widze, ze ktos jest aktywny na roznych forach - bo czytalem tez na tbg.info - i
      zdaje mi sie, ze te posty sa "sponsorowane" przez wlasciciela(li). Umowilem sie
      kiedys ze znajomymi w piatkowy wieczor w tej knajpie. Godz. ok 20, pusta
      knajpa, wystroj co najmniej ptretensjonalny, muzyka tak ryczala, ze trudno bylo
      sie dogadac z osoba odlegla o pol metra - ogolnie kicha i nic specjalnego -
      tarnobrzeski poziom sredni czyli nedza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka