Gość: mm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 17:14 Jak wam się podoba w VIPie bo mi bardzo a tak na marginesie może zna ktoś numer do nich tzn.do VIPa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jolka Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 20:49 Vip to chyba jedna z lepszych knajpek w Tarnobrzegu jest tu świetny klimat i normalni ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyzio Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:56 macie rację Vip to naprawdę fajna knajpka, barmani sami tworzą klimat a nr.tel 823-14-52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 23:04 Zgadza się.VIP jest naprawdę dobry, w przeciwieństwie do klub fm-totalnie porazka-schody oszczane,zarzy.....ne,mnóstwo małolatów i cały czas to techno. stanowczo odradzam,chyba ze ktos sie z tym utozsamia. Brakuje jeszcze miejsc gdzie mozna spedzic kulturalnie czas wolny:).Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lament Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:35 powiedz ty mi bałwanie kiedy slyszales techno w FM-ie?? nie wiesz co to techno to sie nie odzywaj i nie obrazaj ludzi słuchajacych tej muzyki. P.S. Dj z fm-u nawet nie ma pojecia co to muzyka techno, hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Vip IP: *.net / *.nowadeba.net 25.11.04, 14:38 mam wrażenie,że wątek ciągną właściciele Vipa brawo za reklame oczywiście pozdrawiam właściceli Vipa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VIP Re: Vip IP: *.sistbg.net 25.11.04, 16:41 Czy ten Vip jest tylko dla Vipów? Gdzie to jest? Co tam jest? Czy "nie Vipy" też tam mogą pójść? Czy ten Vip jest tylko dla Vipów z Tarnobrzega, czy również "z kraju"? Skąd wiadomo kto jest Vipem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 16:45 Nie jestem własicielem tego baru i pewnie daleko mi do tego. Wystawiam tylko opinie na co mozna zwrocic uwage a czego nalezy ukikac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puknij się Vipie. Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:48 Tak a Piwnica Pod Jaszczurami jest dla Jaszczurów . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Vip IP: 80.51.252.* 25.11.04, 21:59 a stodoła w Warszawie jest tylko dla rolników. pozdrawiam ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mktwkr Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 22:13 chyba Ci sie pomylily piwnice z klubami... Klub Pod Jaszczurami i Piwnica Pod Baranami... tak na marginesie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puknij .. Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 17:57 Nerwy mnie poniosły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Vip IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.04, 13:32 byłam wczoraj tam na ostatkach,była fajna zabawa ale tak beznadziejnej muzyki to dawno nie słyszałam!!!!czułam sie jak na weselu:D,ale tak pozatym to było bardzo miło i pomimo muzyki dobrze sie bawiłam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarma Re: Vip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 11:16 jak to mówią"babie nie dogodzisz" Następnym razem włącz szwendacza i poszukaj knajpki z odpowiednią muzą..życze powodzenia na sylwestra!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJK Re: Vip IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 04.12.04, 17:25 widze, ze ktos jest aktywny na roznych forach - bo czytalem tez na tbg.info - i zdaje mi sie, ze te posty sa "sponsorowane" przez wlasciciela(li). Umowilem sie kiedys ze znajomymi w piatkowy wieczor w tej knajpie. Godz. ok 20, pusta knajpa, wystroj co najmniej ptretensjonalny, muzyka tak ryczala, ze trudno bylo sie dogadac z osoba odlegla o pol metra - ogolnie kicha i nic specjalnego - tarnobrzeski poziom sredni czyli nedza Odpowiedz Link Zgłoś