Dodaj do ulubionych

Do pani Eli

IP: 212.76.37.* 15.01.03, 18:16
Droga pani Elu,
Polska MUSI wstapic do Unii, nie ma po prostu innej alternatywy, bedziemy
mogli z dowodem osobistym w reku jezdzic po calej Europie, bedziemy mogli
pracowac od 1 dnia akcesji w Anglii, Danii, Szwecji, Holandii, Grecji- ja
jestem mlody, perspektywy w Polsce sa marne, czemu wiec pani chce mi odebrac
szanse na prace na Zachodzie? Polska bedzie otoczona przez kraje Unii
(Niemcy, Litwa, Slowacja, Czechy) i kraje WNP, sami nie damy sobie rady
Ksiadz Rydzyk- czemu nie rozliczyl sie z pieniedzy zbieranych na Stocznie
Gdanska?
Dlaczego nadaje program Maryji z Rosji, chociaz Rosjanie wyrzucaja i gnebia
ksiezy kat.? Po prostu propaguje On polityke, ktora jest na reke Rosji.
A poza tym pod plaszczykiem milosci NIE WOLNO propagowac nienawisci!
Z Kanady po prostu sprawy Polski inaczej widac i tyle!
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka