Gość: Luki IP: *.kollegie.dk / 130.226.80.* 15.02.04, 09:11 I tak Windows przyszłości będzie się na tym ksztusił :) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: zuzia Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.madem.pl / *.crowley.pl 15.02.04, 09:58 czego to ludzie nie wymysla Link Zgłoś
Gość: Oksygen Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.stara-milosna.sdi.tpnet.pl 15.02.04, 10:34 Kolejny tekst według maniery: "idiota pisze dla kretynów". Pan redaktor wszystko pomieszał i na dodatek podał maksymalną szybkość transmisji danych przez światłowód za co proponuję zgłosić go do Nagrody Nobla. A co tam, Gazeta Labs nie gorsze! Druga nagroda to opis podziału strumieniaświatła na dwie wiązki: jedna to wtedy gdy światło jest, a druga gdy go nie ma. ;-))))))))))) Brawo autor!!! Link Zgłoś
Gość: norbert Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.client.comcast.net 15.02.04, 15:07 Pan autor gazety cos slabo tlumaczy z angielskiego na polski. ale blef Link Zgłoś
Gość: ser Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: 195.117.214.* 15.02.04, 10:42 JA i tak bym wolal ere "kamienia lupanego" bo bym pala Bilowi wybil z lba Windows :D Link Zgłoś
Gość: Dan Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 20 MHz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 11:23 Przecież już obecnie procesory (zwykłe, krzemowe) działają z częstotliwością 3- 4 GHz a wewnętrznie nawet kilkakrotnie szybciej. Sieci ethernetowe też już są na 1 Gbit/s. Może tu chodzi o 1 THz i 20 GHz? Link Zgłoś
Gość: komar Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 13:35 Sami nie wiedzą o czym piszą, przepisać dobrze nie potrafią i stąd takie błędy w liczbach. Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 13:40 Opisany tu układ poprzez dzielenie i ponowne łączenie wiązki pełni rolę takiego włącznika: włącza i wyłącza wiązkę. Robi to z prędkością ponad miliarda cykli na sekundę, co odpowiada częstotliwości 1 GHz. Nie chodzi tu o taktowanie ewentualnego procesora, który mógłby powstać na tej technologii. Link Zgłoś
Gość: stasiu Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 15.02.04, 13:55 www.intel.com/labs/sp/index.htm?iid=HPAGE+low_news_040212a& i wszystko jasne :)) Do tej pory udawala sie Intelowi modulacja optyczna z czestotliwoscia najwiecej 20MHz, a teraz osiagneli 1GHz stosujac opisywana metode. Tlumaczenie wykonane przez autora artykulu w GW wola o pomste do nieba... Link Zgłoś
Gość: NitaJerzy Jak Goethe IP: *.toya.net.pl 15.02.04, 12:59 Taki komputer gdy wirusom nie zdoła podołać <więcej światła !> - jak Goethe zawoła. Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Jak Goethe IP: *.gdynia.mm.pl 16.02.04, 00:49 Gość portalu: NitaJerzy napisał(a): > Taki komputer gdy wirusom nie zdoła podołać > <więcej światła !> - jak Goethe zawoła. **************** To były ostatnie słowa Goethego... Link Zgłoś
Gość: rw Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.piaski / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.04, 14:54 moze dlatego, ze ms jest ciagle o krok do przodu ;) hehe, spoko, bez nerwow tylko ;) Link Zgłoś