Dodaj do ulubionych

Komputery komunikujące się za pomocą światła

IP: *.kollegie.dk / 130.226.80.* 15.02.04, 09:11
I tak Windows przyszłości będzie się na tym ksztusił :)
Obserwuj wątek
    • Gość: zuzia Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.madem.pl / *.crowley.pl 15.02.04, 09:58
      czego to ludzie nie wymysla
    • Gość: Oksygen Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.stara-milosna.sdi.tpnet.pl 15.02.04, 10:34
      Kolejny tekst według maniery: "idiota pisze dla kretynów". Pan redaktor
      wszystko pomieszał i na dodatek podał maksymalną szybkość transmisji danych
      przez światłowód za co proponuję zgłosić go do Nagrody Nobla. A co tam, Gazeta
      Labs nie gorsze! Druga nagroda to opis podziału strumieniaświatła na dwie
      wiązki: jedna to wtedy gdy światło jest, a druga gdy go nie ma. ;-)))))))))))
      Brawo autor!!!

      • Gość: norbert Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.client.comcast.net 15.02.04, 15:07
        Pan autor gazety cos slabo tlumaczy z angielskiego na polski. ale blef
    • Gość: ser Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: 195.117.214.* 15.02.04, 10:42
      JA i tak bym wolal ere "kamienia lupanego" bo bym pala Bilowi wybil z lba
      Windows :D
    • Gość: Dan Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 20 MHz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 11:23
      Przecież już obecnie procesory (zwykłe, krzemowe) działają z częstotliwością 3-
      4 GHz a wewnętrznie nawet kilkakrotnie szybciej. Sieci ethernetowe też już są
      na 1 Gbit/s. Może tu chodzi o 1 THz i 20 GHz?
      • Gość: komar Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 13:35
        Sami nie wiedzą o czym piszą, przepisać dobrze nie potrafią i stąd takie błędy
        w liczbach.
      • Gość: tomek Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 13:40
        Opisany tu układ poprzez dzielenie i ponowne łączenie wiązki pełni rolę takiego
        włącznika: włącza i wyłącza wiązkę. Robi to z prędkością ponad miliarda cykli na
        sekundę, co odpowiada częstotliwości 1 GHz. Nie chodzi tu o taktowanie
        ewentualnego procesora, który mógłby powstać na tej technologii.
      • Gość: stasiu Re: Jakieś dziwnie niskie częstotliwości: 1 GHz 2 IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 15.02.04, 13:55
        www.intel.com/labs/sp/index.htm?iid=HPAGE+low_news_040212a&
        i wszystko jasne :))

        Do tej pory udawala sie Intelowi modulacja optyczna z czestotliwoscia najwiecej
        20MHz, a teraz osiagneli 1GHz stosujac opisywana metode.

        Tlumaczenie wykonane przez autora artykulu w GW wola o pomste do nieba...
    • Gość: NitaJerzy Jak Goethe IP: *.toya.net.pl 15.02.04, 12:59
      Taki komputer gdy wirusom nie zdoła podołać
      <więcej światła !> - jak Goethe zawoła.
      • Gość: maruda Re: Jak Goethe IP: *.gdynia.mm.pl 16.02.04, 00:49
        Gość portalu: NitaJerzy napisał(a):

        > Taki komputer gdy wirusom nie zdoła podołać
        > <więcej światła !> - jak Goethe zawoła.
        ****************

        To były ostatnie słowa Goethego...
    • Gość: rw Re: Komputery komunikujące się za pomocą światła IP: *.piaski / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.04, 14:54
      moze dlatego, ze ms jest ciagle o krok do przodu ;)


      hehe, spoko, bez nerwow tylko ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka