Gość: flash get IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 20:40 Witam wszystkich Mam problem. Zainstalowałem sobie flash get`a i nie umiem z niego korzystać. Pomożecie?? z góry dzięki Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: bekes1 Re: flash get... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:02 To po co go instalowałeś jak nie umiesz z niego korzystac? Link Zgłoś
Gość: bekes1 Re: flash get... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:37 Gość portalu: hh napisał(a): > Żeby ię nauczyć? To niech sie uczy......... Powodzenia Link Zgłoś
Gość: wojtas Re: flash get... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.04, 21:54 Nie rozumiem dlaczego na większość próśb użytkownicy tego forum odpowiadają "to po co instalowałaś/eś". To nudne. Niestety nie używam FlashGeta wiec ci nie pomoge, ale sciagnij Getright jest duzo prostszy i lepszy! Link Zgłoś
Gość: kondrat Re: flash get... IP: *.acn.pl 27.03.04, 03:03 Bardzo dobry program. Najlepszy. Otwierasz program FG. Kopiujesz z jakiejś witryny URL programu który chcesz ściągnąć (użyj menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy). Pojawia ci się okienko w FG pytające czy chcesz ten właśnie program przekopiować na dysk i gdzie. Możesz sobie przedtem przygotować np. katalog Downloads, czy coś takiego. Klikasz OK. Program zaczyna ściągać. Możesz też kliknąć na listwie narzędziowej Edycja --> wstaw URL, i też pojawi się to samo okienko. W Narzędziach wejdź najpierw na Domyślne Właściwości ściągania i ustaw sobie, co chcesz (m.in. na ile części ma sobie program podzielić ściągany plik, żeby było szybciej; program później te części łączy), a w ogóle to poeksperymentuj, a nie narzekaj, że nie potrafisz. k. Link Zgłoś
Gość: Erwin Re: flash get... IP: *.slupiec.sdi.tpnet.pl 27.03.04, 08:02 Prosze bardzo. Przy uzyciu Google zajelo mi to 17 sekund. Wersja 0.92 ale zalozenia programu te same. sbs.2p.pl/flashagate.html Link Zgłoś