Gość: ja IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.06.04, 12:21 czy jest jakis program (najlepiej prosty)ktory zamieni vob na avi, razem z dzwiekiem.. bo w flask mpeg nie nagrywa mi sie dzwiek Link Zgłoś Obserwuj wątek