Dodaj do ulubionych

vob na avi

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.06.04, 12:21
czy jest jakis program (najlepiej prosty)ktory zamieni vob na avi, razem z
dzwiekiem.. bo w flask mpeg nie nagrywa mi sie dzwiek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka