angaba 12.01.13, 12:49 no głupie strasznie , ale nie mogę się komunikować na grach na kurnik.pl dlaczego ??? głupio przysiąść się do jakiegoś stołu i nawet cześć nie powiedzieć no pomóżcie :) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: gość Re: pomoc IP: *.telpol.net.pl 12.01.13, 15:21 Na kurniku mogą się komunikować tylko osoby zalogowane, na statusie "gość" jest to zablokowane. Poza tym ostatnio lubi znikać kursor z pola pisania (po kliknięciu w inne miejsce) i trzeba go za każdym razem przywracać kliknięciem zanim coś napiszemy. Link Zgłoś
angaba Re: pomoc 12.01.13, 15:53 dzięki za zainteresowanie, toteż właśnie sie zalogowalam ,grałam nawet , ale słowa do ludzi napisać nie mogłam kursora ani śladu , klikanie nie pomaga Link Zgłoś