12.01.13, 12:49
no głupie strasznie , ale nie mogę się komunikować na grach na kurnik.pl
dlaczego ??? głupio przysiąść się do jakiegoś stołu i nawet cześć nie powiedzieć
no pomóżcie :)
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: pomoc IP: *.telpol.net.pl 12.01.13, 15:21
      Na kurniku mogą się komunikować tylko osoby zalogowane, na statusie "gość" jest to zablokowane. Poza tym ostatnio lubi znikać kursor z pola pisania (po kliknięciu w inne miejsce) i trzeba go za każdym razem przywracać kliknięciem zanim coś napiszemy.
      • angaba Re: pomoc 12.01.13, 15:53
        dzięki za zainteresowanie,
        toteż właśnie sie zalogowalam ,grałam nawet , ale słowa do ludzi napisać nie mogłam
        kursora ani śladu , klikanie nie pomaga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka