Dodaj do ulubionych

SPAM - tylko tu!!!

17.05.05, 23:53
Na tym forum nie spamujemy, ale jeśli nie możesz się powstrzymać;) daj swoje
ogłoszenie w tym wątku, i tylko w tym.
Obserwuj wątek
    • mateuszchol Apel + mailgate 31.05.05, 09:36
      Podbijam wątek na TOP i poruszam jednocześnie dwie kwestie:

1. Jakość dyskusji na tym forum pogorszyła się. Zauważyłem to, chociaż jestem tu
      dopiero od paru dni. Związane jest to z natrętnym spamowaniem innych wątków
      (jest jeden taki adres, który pojawił się dziś paręnaście razy we pisach. Nie
      piszę który ale wszyscy pewnie wiedzą). Oczywiście każdy będzie próbował
      zareklamować swoją stronę, ale jeżeli dzieje się to poza tym wątkiem to niech to
      się ograniczy do sygnaturek i ew. dyskretnych wzmianek. Panie i Panowie! Trochę
      szacunku do siebie! To MY musimy pilnować tego jak wykorzystane jest to forum.

2. Jak już jestem w tym wątku nie omieszkam skorzystać z jego przeznaczenia.
      Dobry spam nie jest zły.

W miniony długi weekend popełniłem małą aplikację, którą nazwałem <a
      href="http://mailgate.arkiva.pl">mailgate.</a> Służy ona przede wszystkim do
      prezentacji niektórych możliwości formularzy kontaktowych. Po pierwsze zapraszam
      do korzystania, po drugie będę wdzięczny za sugestie jak to jeszcze wzbogacić (a
      może nie komplikować bardziej?). Po trzecie... póki co jest to wewnątrz mojej
      strony, a adres mailgate.arkiva.pl służy tylko do przekierowania. Ale
      pomyślałem, że można z tego zrobić coś o ciupinkę większego - coś w rodzaju
      platformy reklamowej dla webmasterów. Tzn. obecnie każdy mail wysłany z serwisu
      ma na dole informację o Mailgate. Zakładam, że to dyskretna reklama. Jest krótka
      i dodanie informacji o jeszcze jednej stronie nie zawadzi. Np:

Wiadomość wysłana z serwisu Mailgate.
      Style by ... (tu link do strony kogoś, kto wymyślił okazję i przygotował,
      powiedzmy, animowanego gifa do wiadomości).

Lub:

Wiadomość wysłana z serwisu Mailgate za
      pośrednictwem strony ...

Pośrednictwo strony: webmastah umieszcza na swojej stronie kod (iframe'a ?) z
      mailgate i wiadomość jest wysyłana z jego strony (praktycznie z mojego serwera,
      ale użytkownik tego nie widzi). On wzbogaca swoją stronę o dodatkowy fajerwerk,
      jednocześnie reklamuje ją, bo w mailu pojawia się małe info. Nie zabiera sobie
      przy tym pasma ani miejsca na serwerze. Dla mnie to plus, bo bramka do bramki :)
      znajduje się na większej liczbie stron i jest to oczywiście też promowanie strony.

Moje pytanie jest takie: czy uważacie, że to ma ręce i nogi? Czy ktoś byłby
      zainteresowany czymś takim (webmasterzy)? Chciałbym otrzymać jakiś feedback
      zanim zacznę przystosowywać to do takiego działania. Bo to jest jednak trochę pracy.

Kontakt do mnie:

mateusz.arkiva.pl/kontakt.php
      • mtq Re: Apel + mailgate 31.05.05, 13:06
        Znowu zgoda :-)

A co do bramki mailowej: jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o możliwość wysyłania emaili bez potrzeby
        logowania się do swojej poczty albo używania programu pocztowego, tak?
        Nie wiem, czy ludzie byliby zainteresowani czymś takim... Ja np. wchodząc na stronę i trafaiając na
        bramkę mailową nie skorzystałbym z niej (bo akurat nie miałbym nic do napisania nikomu :-), a mając
        coś do napisania otworzyłbym swoją pocztę.
        Poza tym czy masz rozwiązany problem spamowania? Z tego co widzę na stronie mailgate można
        podać dowolny adres email nadawcy! I tak też zrobiłem, wysyłając do siebie maila od Microsoftu :-) A
        zabezpieczenie przez mailbombingiem (automaty wysyłające co chwilę formularz)? Wtedy będziesz miał
        problemy z przepustowością :-)
        No i możnaby pomyśleć o załącznikach... Chyba, że specjalnie nie ma takiej opcji :-)
        • mateuszchol Re: Apel + mailgate 31.05.05, 13:24
          Nnno dobrze. Dzięki za uwagi. Pierwsze przemyślenia:
          Adres nadawcy "From" może rzeczywiście lepiej zastąpić jakimś stałym. A podany w
          formularzu dać jako Reply-to. Nie mędzie to przynajmniej wierutne kłamstwo. Zgoda.

Spamy: - to, przyznaję, jest największe ryzyko. Chociaż przy obecnej
          odwiedzalności bramki do ekscesów nie dojdzie ;) to warto o tym pomyśleć.

A czy to jest w ogoóle dobry pomysł? Sam nie wiem, dlatego pytam :) Na obronę
          dorzucę tylko - daje to możliwość "podkolorowania" maili, a niektórych to może
          zainteresować.

Nnnno dobra, zabieram się za łatanie dziur i pozdrawiam.
          • mtq Re: Apel + mailgate 31.05.05, 15:39
            mateuszchol napisał:

> Spamy: - to, przyznaję, jest największe ryzyko. Chociaż przy obecnej
            > odwiedzalności bramki do ekscesów nie dojdzie ;) to warto o tym pomyśleć.

Ale chyba chcesz, żeby mailgate był trochę bardziej popularny ;-)

> A czy to jest w ogoóle dobry pomysł? Sam nie wiem, dlatego pytam :) Na obronę
            > dorzucę tylko - daje to możliwość "podkolorowania" maili, a niektórych to może
            > zainteresować.

Fakt. Chociaż ja nie przepadam za wiadomościami w HTML ;-)
            Ale póki HTML ogranicza się do kolorków i ramek to OK. Najgorsze są różnej wielkości literki ;-)
    • ma212 Re: SPAM - tylko tu!!! 03.06.05, 16:36
      Zapraszam na Rodzinny Piknik Internautów, który odbędzie się 4-5 czerwca na
      Agrykoli w Warszawie. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu
      Warszawskiego będzie mieć tam swoje stoisko. W salce edukacyjnej nasi studenci
      poprowadzą zajęcia z podstawowej obsługi komputera, oraz, jeśli będzie taka
      potrzeba, także z technologii WWW. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące tej
      tematyki.
    • ziomislaw1 Re: SPAM - tylko tu!!! 17.10.05, 22:13
      Znalazlem stronke ktora oferuje 5 gr za kazde klikniecie w adres, ja 50 zl
      uzbieralem po tygodniu, zainteresowanym moge przeslac skan wplaty. oto adres
      www.netshock.pl/index.php?ref=warmaster
    • websiter tworzenie stron www z opcją sklepu internetowego 03.06.06, 22:41
      Witam, podejmę się zlecenia stworzenia strony internetowej z opcją sklepu
      internetowego,strona posiadała by pełen panel administracyjny do zarządzania
      aukcjami.Strony są wyłącznie mojego autorstwa.Bardzo niskie ceny,co jest
      okazją dla początkujących firm, jaki i dla tych
      zaawansowanych.Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną:
      email:websiter@gazeta.pl
      GaduGadu:2720985
    • barteksulechow Mam szablon do sprzedania 01.12.06, 13:11

Witam . Moge stworzyc strone z szablonu . NArazie szablon tylko jeden ale
      w przyszlosci bedzie ich wiecej.Jezeli ktos bylby zainteresowany prosze pisac na
      meila - vanhalen@buziaczek.pl. Cena wynosi 35 zl .W cene wliczone jest
      jednorazowa edycja strony. Adres szablonu - bartoszk.prv.pl
      Dziekuje
    • advance2020 Twoja strona internetowa za 40 pln? TAK! 02.01.07, 20:35
      Witam.
      Oferuję Państwu możliwość błyskawicznego zaistnienia w internecie.
      Czyli?
      Znajduję Państwu dobry, darmowy serwer i umieszczam tam CMSa, czyli system
      zarządzania treścią strony internetowej. Ponieważ CMS jest francuski, spolszczam
      go, ponadto ustawiam atrybuty chmod i dowolnie ustawiam kolory na stronie
      (wskażę odpowiednie schematy wyglądu spośród których można sobie wybrać
      odpowiedni).
      Odpowiednio ustawiony przeze mnie CMS umożliwia bezproblemową administrację
      stroną internetową przez okno przeglądarki internetowej. Wystarczy tylko podać
      ustawione przez siebie hasło i wszelkie ustawienia (wygląd, zakładki, grafika,
      treść, dosłownie wszystko!) znajdują się w zasięgu ręki i są bajecznie proste.
      Wszystko to po polsku.
      Płatne jedynie 40 pln (kiedy ma się wprawę idzie szybko, stąd tak niska cena) i
      to dopiero po tym jak wszystko jest gotowe. Czyli satysfakcja albo nic. Naprawdę
      polecam!
      Mój mail: wwwjakmarzenie@interia.pl
    • kr_net Wykonam stronę 06.01.07, 23:22
      Witam
      jestem początkującym webmasterem i jak każdy muszę od czegoś zacząć :)
      Wykonam stronę internetową z wykorzystaniem HTML, CSS oraz PHP i MySQL,
      materiały do strony muszą być dostraczone przez zamawiającego.
      Ze swojej strony oferuję solidne i szybki wykonanie strony za niewielkie pieniądze.
      Stronę tą będę ponadto chciał wykorzystać do budowy mojego portfolio.

pozdrawiam i czekam na oferty :)
    • kolendorafal Wykonuję tanio strony internetowe 17.03.07, 00:03
      witam, wykonuję tanio strony internetowe zgodne z xHTML.
      Znam bardzo dobrze xHTML, PHP 4, CSS 2, JavaScript, dodatkowo wykonuję całą grafikę oraz pozycjonuję stronę wyszukiwarkach.

proszę o kontakt na e-mail: kolendorafal@gazeta.pl albo numer gg: 1087002

pozdrawiam
      • aga330 Re: kto zrobi tanio strone www 19.03.07, 12:26
        jak w treści . jestem początkującum internautą i zamierzam otworzć mały
        biznes.moż jest ktoś chętny na wykonanie niezbyt wymyślnej stronki , chętnie
        umieszczę na niej nawet reklamę osoby która wykonała strone.zależy mi na czasie
        i cenie. dziękuję az.reklama@INTERIA.PL LUB 0668043600 012-357-16-61
            • firefox76 Re: WYKONAM WWW ZA GROSZE 13.05.07, 21:18
              szukam kogoś kto potrafi zrobić prosty sklep tak żeby nie wyglądał jak
              oscommerce.Wszystkie produkty na jednej stronie,bez żadnych udziwnień.Produkty
              chcę dodawać sam,tzn zdjęcie i opis.Mam wykupiony biznes starter na home.pl.
              Mam przykłady sklepów które mi się podobają i je podam.Proszę podać
              cenę,najpierw zaliczka 30%,reszta po zainstalowaniu na serwerze.
                • mesi0 Re: WYKONAM WWW ZA GROSZE 24.11.09, 08:13
                  Witam! Mam prosty sposób jak wygrać nagrody za punkty. Jestem teraz
                  dostępny na GG ( 24.11.2009 godz. od 15 do 22 lub dłużej) wiem jak
                  łatwo można zgarnąć konsole xbox 360 , ps3 lub wii , otóż prosty
                  sposób: ( jeśli nie wierzycie czytajcie na różnych forach o stronie
                  www.lockerz.com ) będzie mi potrzebna wasza pomoc oto zadanie
                  wyślijcie mi swoje emaile na gg lub poprostu piszcie pod adres email
                  ( podany na końcu) Nie można normalnie się zarejerstrować więc
                  potrzebny będe ja ! Wyślę wam na emaile rejerstracyjne przez , które
                  bedzie trzeba sie zarejerstrować (wiadomo).Jeśli się już
                  zarejerstrujecie to po rejerstracji wyskoczy wam gierka w której
                  można uzbierać do 70 pkt. gra jest łatwa poprosty masz przed sobą
                  (deseczkę) powiedzmy i łapiesz nią piłeczki im mniejsza piłeczka tym
                  więcej pkt. później już będziecie mogli uczestniczyć w grze. oto
                  insrukcja ponieważ stronka jest w języku angielskim:

Na stronie gdzie otrzymasz zaproszenie do elitarnego klubu, jakim
                  jest strona Lockerz.com
                  Lockerz.com jest stroną oferującą wartościowe nagrody np. iPod
                  Touch, iPod Nano, PS3, Xobx360, Nintendo Wii, PSP, Skuter Piaggio i
                  wiele innych!
                  Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz!

Jak zbierać punkty?
                  Jak na razie mamy 3 możliwości zbierania punktów:
                  - Logując się codziennie - 2 pkt
                  - Odpowiadając na pytania w zakładce DAILIES - 2 pkt
                  - Zapraszając do zabawy naszych przyjaciół - 2 pkt

Mój kolega wygrał już i-poda nano i bluzkę z logiem lockerz.com
                  wszystkie gry są po 100 pkt. ( najwięcej wg.mnie pkt. w minigierce
                  można zdobyć 70 z czymś hehe)

To najlepsza strona na nagrody :lol:

A teraz najważniejsze (dwukropek)

GG:13451814

(emaile)
                  -punisher19(małpa)vp.pl
                  -mesi0(małpa)vp.pl
                  -rockstars(małpa)vp.pl

Polecam !!!!!!!!!!!
      • ryswoj Re: Wykonuję tanio strony internetowe 16.03.09, 22:51
        Zlecimy zaprojektowanie witryny www

Poszukujemy firmy/osoby, która podejmie się zaprojektowania witryny
        www dla grupy obiektów noclegowych, gastronomicznych i sportowo-
        rekreacyjnych.

Witryna ma służyć do promocji określonego regionu, jego walorów
        turystycznych, sportowych, wypoczynkowych itp.
        Więcej na www.puchaczowka.pl/strona/jest_praca.php.
        Zapraszamy.
    • p34 Re: SPAM - tylko tu!!! 03.06.07, 15:53
      www.mebibajt.dl.pl
      Mebibajt - doradztwo w doborze darmowego oprogramowania i systemu operacyjnego dla osób prywatnych i małych firm. Tworzenie stron internetowych dosŧępnych dla każdego. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby.
      Mebibajt.dl.pl
    • p34 www.mebibajt.dl.pl 03.06.07, 15:55
      www.mebibajt.dl.pl
      Mebibajt - doradztwo w doborze darmowego oprogramowania i systemu operacyjnego dla osób prywatnych i małych firm. Tworzenie stron internetowych dosŧępnych dla każdego. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby.
    • enzoo1 Weblisko.com nowy portal społecznościowy! 16.07.07, 10:59
      WEBLISKO.COM
      globalna przestrzeń dla lokalnych społeczności
      WEBLISKO.COM to darmowy serwis społecznościowy, przyjazny ludziom dumnym
      z miejsca, w którym żyją i zaangażowanym w lokalne sprawy.
      W pierwszym etapie, projekt jest skierowany do polskich użytkowników skupionych
      wokół 16 miast wojewódzkich. Docelowo, chcemy zapewnić możliwość stworzenia
      weblisk każdej, lokalnej społeczności - nie tylko w Polsce!
      Weblisko.com umożliwi lokalnym społecznościom tworzenia bezpłatnych portali
      nawet w niewielkich miejscowościach.

Weblisko to także narzędzie reklamy dla firm, które chcą szybko dotrzeć z
      informacją do użytkowników w całej Polsce i nie tylko!
      www.weblisko.com
    • awagnieszkaaw Re: SPAM - tylko tu!!! 23.09.07, 11:57
      Witam.
      Zlecę wykonanie strony i pozycjonowanie o tematyce nawadnianie.
      Na stronie www.korro.com.pl jest coś w moim guście, ładny flash i pozycja
      w google, sprawdziłam i w słowach kluczowych nawadnianie, nawadniania jest w
      pierwszej 20 i moje oczekiwania są podobne.
      Proszę o wycenę na mail: awagnieszkaaw@wp.pl
    • msimon www.stronainternetowa.com.pl 22.04.08, 22:48
      Witam, Doskonała alternatywa "tradycyjnego" tworzenia stron internetowych. Wygoda! Kupujesz gotowy projekt, płącisz a firma przystosowuje go dla Ciebie. Polecam! Od razu widać co kupujesz. Rewelacja!!!
      Pozdro,
      MArcin

• obcakula Strony www DayDreamers.pl 28.04.08, 13:39

Profesjonalnie zajmiemy się zaprojektowaniem i stworzeniem interesującego
      wizażu Państwa firmy. Zaczynając od nieszablonowych projektów logotypów,
      wizytówek, czy papierów firmowych poprzez foldery reklamowe, ulotki, plakaty,
      katalogi lub cenniki kończąc na ciekawej reklamie internetowej - strony www,
      wizyówki www, czy bannery.
      Ponadto proponujemy efektowne rozwiązania ułatwiające prace w Państwa firmie -
      aplikacje bazodanowe, serwisy www korzystające z baz danych, systemy
      samodzielnej edycji treści CMS oraz wiele innych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
      tel. +48 600 185 202
      biuro@daydreamers.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka