Gość: asia
IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl
07.05.02, 09:55
To nie jest śmieszne, ale moja myszka zwariowała.
Po prostu po paru minutach od załączenia komputera strzałeczka od myszkizaczyna
sama szaleć, otwierać różniaste rzeczy i skakać sama po całym ekranie.
Wystarczy, że wyłączę ją na 2 sekundy z komputera i potem włączę, to jest w
porządku na parę minut i za chwilę znowu.
Cóż to za cholerny wirus, którego nie wykrywa żaden z moich ośmu Anti- wirusów.
Błagam o pomoc, może ktoś miał ten problem, bo chyba zwariuję. Zgóry dzięki za
pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
greer7@go2.pl