dziki_osiol
08.03.05, 15:38
Ostatnio uruchomiłem swoją starą drukarkę (HP 670C). Tym razem pod WinXP SP2. I niespodzianka... To nie działa jak powinno. O ile drukarka jest sprwna i drukuje testową stronę bez błędnie (test z poziomu sprzętu - kombinacja dwóch przycisków) o tyle jeżeli druk wychodzi spod systemu to na drukarkę trafiają śmieci i na wydruku mam mnóstwo różnych znaczków. Nadmienię, że zainstalowany mam sterownik taki jaki podaje producent - czyli sterownik wbudowany w systemy W2K i XP. Poszukiwania w internecie sterownika dedykowanego do XP spełzły na niczym.
Czy może ktoś mi pomóc?