Dodaj do ulubionych

HP 670C i WinXP

08.03.05, 15:38
Ostatnio uruchomiłem swoją starą drukarkę (HP 670C). Tym razem pod WinXP SP2. I niespodzianka... To nie działa jak powinno. O ile drukarka jest sprwna i drukuje testową stronę bez błędnie (test z poziomu sprzętu - kombinacja dwóch przycisków) o tyle jeżeli druk wychodzi spod systemu to na drukarkę trafiają śmieci i na wydruku mam mnóstwo różnych znaczków. Nadmienię, że zainstalowany mam sterownik taki jaki podaje producent - czyli sterownik wbudowany w systemy W2K i XP. Poszukiwania w internecie sterownika dedykowanego do XP spełzły na niczym.
Czy może ktoś mi pomóc?
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: HP 670C i WinXP 08.03.05, 17:13
      A jak masz ustawiony port LPT? ECP+EPP? A moze SPP? Sprawdziles kabel?
      • dziki_osiol Re: HP 670C i WinXP 08.03.05, 18:07
        Kabele sprawne. Mam dwa i oba działają razem z inną, działającą, dużo nowszą drukarką.
        Ustawienie pierwotne Parallel Port Mode było Normal.
        Po przeczytaniu wskazówek zacząłem przełączać na EPP, ECP, ECP/EPP.
        Przy czym ECP Mode Use DMA ustawione początkowo na 3 później przełączyłem na 1 a EPP Mode Select z EPP1.9 na EPP1.7.
        Próbowałem również zmieniać Onboard Parallel Port.
        Bez oczekiwanego rezultatu.
        Zatem mam jedno pytanie: jak powinno być?
    • doomboy Re: HP 670C i WinXP 08.03.05, 19:16
      Wejdź na stronę:
      h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?lc=en&lang=en&cc=us&product=61016&dlc=en&os=228

      I kliknij na opcję Automatically check to see if you need an update.
    • dziki_osiol Re: HP 670C i WinXP 08.03.05, 19:59
      Pokonałem potwora.
      Dziękuję wszystkim.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka