mickey33 26.03.05, 20:55 Mam problem z v-playerem. Chodzi o to, że po jakiś 30 min. odtwarzania okno v- playera samoczynnie zjeżdża mi na pasek. Może ktoś zna przyczynę i mógłby mi pomóc? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: niktabc@vp.pl Re: V-PLAYER IP: *.toya.net.pl 26.03.05, 21:49 Cinema Player ALL PLAYER polecam Link Zgłoś