26.03.05, 20:55
Mam problem z v-playerem. Chodzi o to, że po jakiś 30 min. odtwarzania okno v-
playera samoczynnie zjeżdża mi na pasek. Może ktoś zna przyczynę i mógłby mi
pomóc?
Obserwuj wątek
    • Gość: niktabc@vp.pl Re: V-PLAYER IP: *.toya.net.pl 26.03.05, 21:49
      Cinema Player
      ALL PLAYER

      polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka