pjg7 02.06.05, 21:54 uruchamiam w xp wszystko ok ale po kilku chwilach staje jest tylko tapeta wszystkie procesy stop tylko jeden działa proces bezczynnośc systemu i tak przez 5 minut dopiero wtedy rusz , co zrobic.pzdr. Link Zgłoś Obserwuj wątek
sunrise79 Re: xp bardzo wolny start 02.06.05, 22:22 sformatowac dysk?moze masz za duzo niepotrzebnych rzeczy zapisanych Link Zgłoś
amon-ra Re: xp bardzo wolny start 03.06.05, 10:18 Ustaw stałe IP na karcie sieciowej, zdefragmentuj dysk i pliki rejestru, przejrzyj autostart poleceniem msconfig. Możesz również wykorzystać narzędzie MS Bootvis. Link Zgłoś
mbucz Re: xp bardzo wolny start 03.06.05, 13:59 Konecznie ściagnij, zainstaluj i użyj (darmowe): Do rejestru: www.snapfiles.com/get/regseeker.html Do spyware: www.download.com/Ad-Aware-SE-Personal-Edition/3000-8022_4-10399602.html?tag=lst-0-2 Oprócz tego to, co w poprzednim poście. Czasem może to być też problem z antywirusem (np. w Norton IS się spotkałem z czymś takim na starszym kompie). Ew. spróbuj użyć innego antywirusa. Niezły i darmowy: www.avast.com Link Zgłoś