Dodaj do ulubionych

xp bardzo wolny start

02.06.05, 21:54
uruchamiam w xp wszystko ok ale po kilku chwilach staje jest tylko tapeta
wszystkie procesy stop tylko jeden działa proces bezczynnośc systemu i tak
przez 5 minut dopiero wtedy rusz , co zrobic.pzdr.
Obserwuj wątek
    • sunrise79 Re: xp bardzo wolny start 02.06.05, 22:22
      sformatowac dysk?moze masz za duzo niepotrzebnych rzeczy zapisanych
    • amon-ra Re: xp bardzo wolny start 03.06.05, 10:18
      Ustaw stałe IP na karcie sieciowej, zdefragmentuj dysk i pliki rejestru, przejrzyj autostart poleceniem msconfig. Możesz również wykorzystać narzędzie MS Bootvis.
      • mbucz Re: xp bardzo wolny start 03.06.05, 13:59
        Konecznie ściagnij, zainstaluj i użyj (darmowe):
        Do rejestru:
        www.snapfiles.com/get/regseeker.html
        Do spyware:
        www.download.com/Ad-Aware-SE-Personal-Edition/3000-8022_4-10399602.html?tag=lst-0-2

        Oprócz tego to, co w poprzednim poście.

        Czasem może to być też problem z antywirusem (np. w Norton IS się spotkałem z
        czymś takim na starszym kompie). Ew. spróbuj użyć innego antywirusa. Niezły i
        darmowy: www.avast.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka