Dodaj do ulubionych

Acer Aspire 300

IP: *.dsl.bcvloh.ameritech.net 27.07.05, 03:20
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Acer Aspire 3000 IP: *.dsl.bcvloh.ameritech.net 27.07.05, 03:21
      CZy ktorys z forumowiczow posiada tego laptopa, czy jest to dobry laptop??
      Warto go kupic ??
      • Gość: Luki Re: Acer Aspire 3000 IP: mieszko.pl.u* / 162.61.79.* 27.07.05, 15:31
        Ja kupilem 2 mc temu ACER TravelMate4101 i musze Ci powiedziec ze jestem super
        zadowolony. Dobra cena, super nowoczesna konfiguracja
        (wireless,blotooth,pciXpress, dvdDL etc), solidna bateria4400mAh, dobry design.
        2 dni temu kolega kupil ACER Aspire1694 i jemu dziala tez wszystko bez
        zarzotow. Nie wiem jak te tansze modele, ale jak wyda sie na ACERa 5-6k to
        dostajesz konfiguracje za 10-12k IBM czy DELLa, a naprawde zlego slowa nie
        mozna powiedziec o jakosci(do tego 1,2 lub 3 letnia gwarancja wazna na calym
        swiecie). Takze moge z czystym spokojem polecic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka