Gość: Ania Acer Aspire 3000 IP: *.dsl.bcvloh.ameritech.net 27.07.05, 03:21 CZy ktorys z forumowiczow posiada tego laptopa, czy jest to dobry laptop?? Warto go kupic ?? Link Zgłoś
Gość: Luki Re: Acer Aspire 3000 IP: mieszko.pl.u* / 162.61.79.* 27.07.05, 15:31 Ja kupilem 2 mc temu ACER TravelMate4101 i musze Ci powiedziec ze jestem super zadowolony. Dobra cena, super nowoczesna konfiguracja (wireless,blotooth,pciXpress, dvdDL etc), solidna bateria4400mAh, dobry design. 2 dni temu kolega kupil ACER Aspire1694 i jemu dziala tez wszystko bez zarzotow. Nie wiem jak te tansze modele, ale jak wyda sie na ACERa 5-6k to dostajesz konfiguracje za 10-12k IBM czy DELLa, a naprawde zlego slowa nie mozna powiedziec o jakosci(do tego 1,2 lub 3 letnia gwarancja wazna na calym swiecie). Takze moge z czystym spokojem polecic Link Zgłoś