18.09.01, 15:09
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na zadanie tego pytania, ale sprobuje. Otoz
chodzi o to, ze nie moge wejsc na jakiekolwiek czaty. Nie mam zielonego pojecia
dlaczego. Co mam zrobic w tej sytuacji?
Obserwuj wątek
    • Gość: beldin Re: czat IP: *.opole.dialup.inetia.pl 19.09.01, 12:57
      Z jakiego korzystasz oprogramowania? Jesli masz windowsa to nie powinnas miec klopotow.
    • Gość: Majkel Re: czat IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.01, 13:00
      Jesli korzystasz z jakiegos Firewalla bardzo mozliwe, ze blokuje on dostep
      do "chatow" - musisz sie zapoznac z jego konfiguracja i wylaczyc odpowiednie
      opcje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka