iiana 18.09.01, 15:09 Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na zadanie tego pytania, ale sprobuje. Otoz chodzi o to, ze nie moge wejsc na jakiekolwiek czaty. Nie mam zielonego pojecia dlaczego. Co mam zrobic w tej sytuacji? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: beldin Re: czat IP: *.opole.dialup.inetia.pl 19.09.01, 12:57 Z jakiego korzystasz oprogramowania? Jesli masz windowsa to nie powinnas miec klopotow. Link Zgłoś
Gość: Majkel Re: czat IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.01, 13:00 Jesli korzystasz z jakiegos Firewalla bardzo mozliwe, ze blokuje on dostep do "chatow" - musisz sie zapoznac z jego konfiguracja i wylaczyc odpowiednie opcje Link Zgłoś