speedone
07.09.05, 22:50
zmienilem ostatnio z IE na fira ale mam takie pytanie czy mozna jakos zrobic
jakis skrut aby tak jak w IE do ulubionych zeby szybko wchodzic a nie klikac
na zakladki prosze o pomoc bo mnie to denerwuje troche a IE mam juz dosc
pozdrawiam