Dodaj do ulubionych

Powerbook Apple - ktory?

26.10.05, 14:46
No dobra, wydam wiecej na stabilny sprzet.
Problem w tym, ze celuje w ;
Procesor PowerPC G4 1,5 GHz
Ekran 12,1" TFT (1024x768 pikseli)
Pamięć RAM 512 MB (PC2700 DDR SDRAM)
Dysk twardy 80 GB 5400 obr./min
Napęd 8x SuperDrive (DVD±RW/CD-RW)
Karta grafiki NVIDIA GeForce FX Go5200 z 64 MB pamięci DDR SDRAM
Ethernet
Dwa porty USB 2.0 i jeden port FireWire 400


za ok 6 tys. To duzo, ale chyba starczy dla photoshopa, projektow www,
prezentacji multimedialnych, pisaniny i odtwarzania dvd.


Pytanie brzmi czy warto wydac wiecej (albo kupic sprowadzanego) - dla mnie
juz to duzy wydatek bardzo - czyli ok 7,5 tys do 8 i miec:
Procesor PowerPC G4 1,67 GHz
Ekran 15,2" TFT (1440 x 960 pikseli)
Pamięć RAM 512 MB (PC2-4200 DDR2 SDRAM)
Dysk twardy 80 GB 5400 obr./min
Napęd 8x SuperDrive (DVD+R DL/DVD±RW/CD-RW)
Karta grafiki ATI Mobility Radeon 9700 z 128 MB pamięci DDR
Pełnowymiarowa, podświetlana klawiatura
Gigabit Ethernet
USB 2.0 i FireWire 400 & 800

To sa informacje ze strony Apple

Poradzcie prosze
tiny
Obserwuj wątek
    • innymacuser Re: Powerbook Apple - ktory? 27.10.05, 13:22
      Podstawowa roznica to 12 cali vs 15 cali. W przypadku PS to iloc mozliwych do
      upchania na ekranie palet itp moze miec znaczenie. No i waga - znane sa
      przypadki ze ludzie co bardziej podrozajacy przesiadaja sie z PB 15 na PB 12.

      Najlepiej by bylo gdybys obejrzal/a sobie obydwa modele na zywca...

      W ostatnim digicie jest material "jaki komputer jest dla mnie" - skupia sie
      bardziej na roznicach desktop vs laptop, ale tak czy siak raczej warty
      przeczytania. przeczytasz tu www.digit.pl/artykuly/49545.html, wersja
      angielska bezplatna tutaj:
      www.macworld.com/2005/09/features/whichmac/index.php
      Milego uzywania :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka