Dodaj do ulubionych

Wyłącza mi się comp

IP: *.bph.pl 06.12.05, 11:03
Pomóżcie proszę- kilka razy dziennie w chwili rozpoczęcia nowego procesu
(kliknięcie myszką) restartuje mi się komputer. Po odpaleniu komunikat że
system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Raport błędów:BCCody 100000d1
BCP10000005C BCP200000002 BCP3:00000001 BCP4:F744389F OSVer:5_1_2600 SP:2_0
Product:256_1 Czy ktoś wie co mi pada lub padło?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaras Re: Wyłącza mi się comp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.05, 19:46
      Prawdopodobnie jest coś z pamięciom RAM?
      jescze zależy czy masz nowego czy starego kompa???
      • Gość: piotr Re: Wyłącza mi się comp IP: *.bph.pl 07.12.05, 15:46
        Komp jest roczny, RAM 512 (2X256), Barton2500, twardy 120Gb (nowy), teraz
        dopiero zauważyłem że 1 partycja na ok 60 GB jest niesformatowana. Z drugiej
        partycji wykorzystane ok połowy.
        • Gość: Anka Re: Wyłącza mi się comp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:45
          Gość portalu: piotr napisał(a):

          > Komp jest roczny, RAM 512 (2X256), Barton2500, twardy 120Gb (nowy), teraz
          > dopiero zauważyłem że 1 partycja na ok 60 GB jest niesformatowana.

          Jakby była naprawdę "niesformatowana" to byś jej w ogóle nie widział z poziomu
          systemu Windows :)
          Nie wiesz o czym piszesz i stąd te błędy systemu :(

    • jargar1 Re: Wyłącza mi się comp 07.12.05, 16:36
      Moge ci tylko doradzić że to będzie RAM??też mi się to zdażyło ale jak miałem
      strarego kompa??możesz ściągną jakieś programy które wykrywają uszkodzenia
      pamięci?? lub iść do komisu i tam powinni je sprawdzić??ah ale jest to mało
      prawdopodbne że został żle wgrany Windows lub WIRUSY!!
      • Gość: wavestorm Re: Wyłącza mi się comp IP: *.mpi.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:58
        ctrl+alt+del lub f4/// wyłącz komputer/// wyłącz kable z gniazdka///zdekmij obudowę/// wyczyść radiatorek procesora z kurzu!!!!!!!!/// załóż obudowę i baw się dobrze
    • Gość: seba Re: Wyłącza mi się comp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 21:09
      spróbuj wymienić pamięć na inną kość(starą wyciąg)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka