Gość: HT
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.12.05, 23:40
Po zakupieniu urzadzenia wielofunkcyjnego Lexmark X1170 widze, ze jest tam
taka opcja "usuwanie pozostalosci japonskiej karty pocztowej".Moze mi ktos
wytlumaczyc o co tu chodzi?
I jeszcze jedna sprawa.Jest w tym urzadzeniu opcja drukowania
naprasowywanek.Czy nalezy to rozumiec, ze farba z tych cartridgy moze byc
uzywana do wprasowywania w tkaniny?A moze wtedy gdy sie to chce robic nalezy
kupic jakies inne specjalne cartridge?