Dodaj do ulubionych

AIO Lexmark X1170

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 23:40
Po zakupieniu urzadzenia wielofunkcyjnego Lexmark X1170 widze, ze jest tam
taka opcja "usuwanie pozostalosci japonskiej karty pocztowej".Moze mi ktos
wytlumaczyc o co tu chodzi?

I jeszcze jedna sprawa.Jest w tym urzadzeniu opcja drukowania
naprasowywanek.Czy nalezy to rozumiec, ze farba z tych cartridgy moze byc
uzywana do wprasowywania w tkaniny?A moze wtedy gdy sie to chce robic nalezy
kupic jakies inne specjalne cartridge?
Obserwuj wątek
    • Gość: akodo Re: AIO Lexmark X1170 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.05, 10:09
      zwykły cartidge, poprostu odpowiedni papier-folia
      • Gość: Gosc Re: AIO Lexmark X1170 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 14:11
        Dzieki za odpowiedz.A to z japonska karta pocztowa to o co chodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka