Gość: Silver
IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl
12.11.02, 00:34
Witam
Mam problem z instalacją SQL Servera...
Tzn. mam w firmie parę programów pod Windows bazujących na SQL. Wcześniej
wszystko zainstalowałem poprawnie, SQL i programy działały prawidłowo.
Popełniłem jednak błąd przy instalacji kolejnego programu, w rezultacie po
restarcie posypał mi się SQL, zostały wykasowane niektóre pliki.
Zmuszony byłem do ponownego zainstalowania Servera.
Usunąłem program w Dodaj/Usuń - skasowałem katalog "Microsoft SQL Server" z
Program Files - usunąłem klucze Servera z
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\... Tyle wiem o kolejnej instalacji
Servera, kilkarotnie to robiłem i zawsze się udawało.
Oczywiście nie na systemie o którym piszę, tu przeinstalowywałem Server
pierwszy raz, niestety bez powodzenia, istalacja kończy się komunikatem o
błędzie w konfiguracji Servera...
Poszedłem po poradę do faceta ze sklepu komputerowego, a ten polecił mi
formatowanie dysku. Sęk w tym, że to nowy komputer i niedawno skończyłem
instalowanie wszystkiego, odtwarzanie danych, kładzenie sieci, i jak pomyślę,
że musiałbym zaczynać wszystko od początku to ręce mi opadają :(
Czy mial ktoś do czynienia z podobnym problemem ? Czy można jakoś inaczej
poradzić sobie z przeinstalowaniem SQL Servera ?
Jeśli ktoś jest w temacie to bardzo prosiłbym o pomoc !
Z góry Wielkie Dzięki !
Pozdawiam