Gość: Nowicjusz
IP: *.icpnet.pl
11.02.06, 13:23
Witam!!
Zrobilem kilka zdjęc moim cyfrakiem a nastepnie przegrałem je na płyte i skasowałem wszystko z karty SD.Po czym okazało sie ze te zdjecia sa na płycie i maja fizycznie po 1000kb ale nie mozna ich odtworzyc.Tzn program taki jak ACD 7.0 czy inne nie rozpoznaja formaty, nawet i mozna podgladu zobaczyc!!!CZy ktos wie jak to rozwiazac???