Dodaj do ulubionych

Zdjecia Na CD-R

IP: *.icpnet.pl 11.02.06, 13:23
Witam!!
Zrobilem kilka zdjęc moim cyfrakiem a nastepnie przegrałem je na płyte i skasowałem wszystko z karty SD.Po czym okazało sie ze te zdjecia sa na płycie i maja fizycznie po 1000kb ale nie mozna ich odtworzyc.Tzn program taki jak ACD 7.0 czy inne nie rozpoznaja formaty, nawet i mozna podgladu zobaczyc!!!CZy ktos wie jak to rozwiazac???
Obserwuj wątek
    • Gość: az Re: Zdjecia Na CD-R IP: *.petrus.com.pl 11.02.06, 14:53
      Sporo informacji zbędnych ale brak istotnych.
      - Jakie rozszerzenia mają Twoje pliki na CD? Są to literki po kropce nazwy
      pliku. Może zrzuciłeś zdjęcia w jakimś egzotycznym formacie którego nie
      obsługuje Twoja przeglądarka?
      - Jeżeli nie widzisz rozszerzenia to prawdopodobnie jego podgląd jest wyłączony.
      - Jak włączyć podgląd rozszerzenia - to zależy od systemu jaki masz
      zainstalowany. W XP: Mój komputer > Narzędzia >Opcje folderów > widok i
      usuń "ptaszka" przy "Ukryj rozszerzenia znanych plików"
      W Win98 podobnie ale jak pamiętam (?)znajdziesz tą opcję w Widoku a nie
      Narzędziach.
      - Jeżeli zobaczysz, że na płytce są pliki .jpg czy .bmp lub innym równie
      popularnym formacie raczej to nie problem przeglądarki. Powodem problemów może
      być źle nagrana płytka. Ale tu też z braku informacji muszę się posłużyć
      szklaną kulą (pijam tylko kawę rozpuszczalną i ta jak wiadomo nie ma fusów).
      - Nie napisałeś jakim programem nagrałeś krążek i czy masz doświadczenie w
      nagrywaniu? Może nie płytka nie została zamknięta? Spróbuj czy zostanie
      odczytana na innym komputerze.
      Rozwiej wątpliwości tych, którzy chcą Ci pomóc!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka